Pandemonium N-gage 2.0

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
cimbi186
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-11-08 vas. 22:00:37
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pandemonium N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: cimbi186 »

Csa!

Mintha a BiNPDA végre megalkotta volna erre a game-re is a kiskaput,legalábbis a Google-ban találtam ráutaló nyomokat nov 27.-i dátummal,de a bánatért nem tudom leszedni sehonnan sem,mindig valami trükkös letöltési oldalba bonyolódom és kevés angol híján itt fel is adom :sad:
Nem sikerült esetleg vkinek megoldani és szert tenni a game-re....PÜ-ben persze.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Pandemonium N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

cimbi186 írta:Csa!

Mintha a BiNPDA végre megalkotta volna erre a game-re is a kiskaput,legalábbis a Google-ban találtam ráutaló nyomokat nov 27.-i dátummal,de a bánatért nem tudom leszedni sehonnan sem,mindig valami trükkös letöltési oldalba bonyolódom és kevés angol híján itt fel is adom :sad:
Nem sikerült esetleg vkinek megoldani és szert tenni a game-re....PÜ-ben persze.
Nem, de miért nem próbálkozol inkább a sima symbian verzióval, hiszen lényegében ugyan ez, csak n-gage pontok és arena nélkül.
cimbi186
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-11-08 vas. 22:00:37
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pandemonium N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: cimbi186 »

luciuscornelius írta:
cimbi186 írta:Csa!

Mintha a BiNPDA végre megalkotta volna erre a game-re is a kiskaput,legalábbis a Google-ban találtam ráutaló nyomokat nov 27.-i dátummal,de a bánatért nem tudom leszedni sehonnan sem,mindig valami trükkös letöltési oldalba bonyolódom és kevés angol híján itt fel is adom :sad:
Nem sikerült esetleg vkinek megoldani és szert tenni a game-re....PÜ-ben persze.
Nem, de miért nem próbálkozol inkább a sima symbian verzióval, hiszen lényegében ugyan ez, csak n-gage pontok és arena nélkül.
Köszi,de asszem lemaradtam valamiről :wacko: 1 hete hajtom a .n-gage kiterjesztésű tört játékokoat,de úgylátom van más alternatíva is,gondolom amire Te gondolsz az .sis kiterjesztésű,vagy .exe?
És azt,hogyan kell működésre bírni?(ahhoz nem kell keretprogram?)
Valami linket,ha dobnál hálás lennék :Notworty:
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Pandemonium N-gage 2.0

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Remélem privátban jó lesz :D
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”