Romlik az n-gage játékok minősége

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.

Milyenek a legutóbbi n-gage játékok?

Hozzák az n-gage szintet és ez így is marad
4
8%
Hozzák az n-gage szintet, de fejlődést várok
19
38%
A java szintet hozzák és ez jó ideig nem változik
26
52%
A java szintet hozzák, de ez hamarosan javulni fog
1
2%
 
Szavazatok száma: 50

Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Megkérek mindenkit, hogy maradjunk a témánál.
DartR
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 15:38:49
Készüléktípus: N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: DartR »

Szerintem nem kifejezés hogy romlik... lassan fekete fehérek lesznek :D :?
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

DartR írta:Szerintem nem kifejezés hogy romlik... lassan fekete fehérek lesznek :D :?
Visszatérünk a fekete-zöld képernyőhöz :whaaa:
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: Segal »

stunts666 írta:
DartR írta:Szerintem nem kifejezés hogy romlik... lassan fekete fehérek lesznek :D :?
Visszatérünk a fekete-zöld képernyőhöz :whaaa:
a jó öreg monokrom kijelzőre kifejezetten jó játékok voltak anno nem volt szines, 2D-s volt de mégis élvezetes manapság sajna már itt is a pénz dominál mint a pc-s játékoknál :weep:
Gothpaladinus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 14:41:13
Készüléktípus: Nokia E51 200.34.36 hacked
Tartózkodási hely: Áltálaban Budapest-Belváros de van hogy máshol is
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: Gothpaladinus »

Én annyival összegezném a témát, hogy a Nokiának a Symbian S60v3 + v5 mellett az egyébként már igencsak megöregedett N-Gage-t mint platformot úgy döntött, hogy viszi a múzeumba, vagy a sarki kukába.
Hiába várunk bármit, ez a technológia ERŐSEN megöregedett, és mivel 2004 óta nem jött ki semmilyen újabb N-Gage-alapú telefon, így már azt is csodának ítélem, hogy még ennyire futja bárkinek, hogy legalább átportolják a játékokat 1-2 kisebb változtatással...
Ez a kategória szerintem megszűnik a következő évtizedre, sőt garantálom. Anno 2003-2005-ben még nagyon odaütött a Java-nak, de a Symbian S60v3 kijövetele óta megszűnt az N-Gage előnye, aztán mára meg már a Java-hoz mérten is inkább hátrányos kimenetelű lehet azon cég(ek) sor(s)a, akik még ezzel a kategóriával próbálkoznak...befutni...á, dehogy, nem fog sikerülni...és tuti, hogy ez olyan lesz, mint eleinte (és mostanában is) a Linux: kevesen fejlesztenek hozzá, mert tudják, hogy bukta lesz, sőt, lekváros, mert nincs igazán kihasználva, a tömeg úgyis a Windowsnál marad...
Ugyanez a helyzet az N-Gage-el is, legalábbis majdnem. Idejétmúlt technika, alig van kihasználva, nem fejlődik, muzeális.
Szerintem vihetjük a N-Gage-t mint platformot a temetőbe. Mindent a Symbain S60 és Java fog uralni, én biztos vagyok benne. Kivéve, ha pár évtized múlva az S2050. ;-)))
BVE 2.6 pályaépítő
http://gothpaladinus.blogspot.com

Nokia E51-1 200.34.36 T-Mobile + HelloCarbide + CapsOnOff
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

Gothpaladinus írta:Én annyival összegezném a témát, hogy a Nokiának a Symbian S60v3 + v5 mellett az egyébként már igencsak megöregedett N-Gage-t mint platformot úgy döntött, hogy viszi a múzeumba, vagy a sarki kukába.
Hiába várunk bármit, ez a technológia ERŐSEN megöregedett, és mivel 2004 óta nem jött ki semmilyen újabb N-Gage-alapú telefon, így már azt is csodának ítélem, hogy még ennyire futja bárkinek, hogy legalább átportolják a játékokat 1-2 kisebb változtatással...
Ez a kategória szerintem megszűnik a következő évtizedre, sőt garantálom. Anno 2003-2005-ben még nagyon odaütött a Java-nak, de a Symbian S60v3 kijövetele óta megszűnt az N-Gage előnye, aztán mára meg már a Java-hoz mérten is inkább hátrányos kimenetelű lehet azon cég(ek) sor(s)a, akik még ezzel a kategóriával próbálkoznak...befutni...á, dehogy, nem fog sikerülni...és tuti, hogy ez olyan lesz, mint eleinte (és mostanában is) a Linux: kevesen fejlesztenek hozzá, mert tudják, hogy bukta lesz, sőt, lekváros, mert nincs igazán kihasználva, a tömeg úgyis a Windowsnál marad...
Ugyanez a helyzet az N-Gage-el is, legalábbis majdnem. Idejétmúlt technika, alig van kihasználva, nem fejlődik, muzeális.
Szerintem vihetjük a N-Gage-t mint platformot a temetőbe. Mindent a Symbain S60 és Java fog uralni, én biztos vagyok benne. Kivéve, ha pár évtized múlva az S2050. ;-)))
http://www.technet.hu/telefon/20090501/ ... atekmobil/

:D

ui.: Linux sose lesz bukta :D
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

A technetes cikkről:

Korábban már olvastam hasonló tartalmú és felépítésű cikkeket a neten(külföldi oldalakon), nem kell még itt is fényezni az amúgy is silány n-gage játékokat.
A jelenlegi tendencia nem a szebb jövő felé mutat, a minőség romlása kézzelfogható, elég fura, hogy az ellenkezőjét lehet olvasni, de ő tudja avagy nem tudja.
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

luciuscornelius írta:A technetes cikkről:

Korábban már olvastam hasonló tartalmú és felépítésű cikkeket a neten(külföldi oldalakon), nem kell még itt is fényezni az amúgy is silány n-gage játékokat.
A jelenlegi tendencia nem a szebb jövő felé mutat, a minőség romlása kézzelfogható, elég fura, hogy az ellenkezőjét lehet olvasni, de ő tudja avagy nem tudja.
Tudom én, hogy silány de hát még mindig van aki hisz benne. :D
Boom Blox, Block Breaker powaaa. A többi ratyi. ;)
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: bikemano »

Az idén (2009) jön még ki N-gage 2.0 játék ? :hmm2:
És ha igen , konkrétan lehet tudni, hogy mi a neve ?
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Romlik az n-gage játékok minősége

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Nem lehet tudni, de amióta bejelentették, hogy jövő ősztől vége, azóta nem reménykedek.
Igaz, én már régóta nem reménykedek :lol:
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”