N-gage 2.0 gamékról

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Sziasztok

Ezt a topikot azért nyitottam, hogy a játékos közösség úgy általában mindegyik n-gage játékról beszélhessen. Ilyen topic úgy látom még nincs, az "n-gage szolgáltatás" témában pedig olybá tűnik hogy inkább a program technikai részéről közelítik meg a dolgot. Itt tehát magukról a játékokról lesz szó, akármilyen szegényes támogatást ad ehhez a Nokia a havi átlag 0,5-1 kiadott játékával. Szóval jöhetnek hírek, vélemények, meg akármi, lehett rugdosni a döglött lóba stb. (én is azt teszem)
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

A témanyitásra egyébként egy nem n-gages játék ihletett. A napokban jött ki az EA-től a Red Alert nevű játék.

http://www.eamobile.com/Web/mobile-game ... -red-alert

A képek eléggé hasonlítanak az eredeti RA2-re, ez a hasonlóság valahogy az AOE3- pc-mobil verziójára emlékeztetett. Mintha az EA ráindult volna a témára.. Szóval csak azt akarom mondani, hogy szerintem ebből is n-gage lesz nemsokára, de ez tényleg csak megérzés.
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Sziasztok

itt egy olyan érkező játék, amiről valsz. sokan hallottatok már, de mivel nincs kirakva comingsoonként az n-gage oldalára, itt egy link.

http://vir2l.com/gamepages/gamepage-ducatimotongage.php

Ducati motoros részing n-gagere. Nem tudom hogy a képek bizakodásra vagy sírásásra adnak okot, majd ti eldöntitek. Nekem elég hervasztó élmény volt, mivel sikerült pont a legsemmitmondóbb, szürkés-sziklás pályán készült képeket felrakniuk. Még jó, hogy ezek csak képek, így a játékélmény ettől még lehet izgi, az meg eleve ünneplendő hogy nem a GL és EA bűvészei akarnak minket elvarázsolni, akiknek közismerten egyetlen trükkjük hogy a javat n-gamévá változtatják. + a DS verzió se tűnik sokkal jobbnak, bár oda legalább épkézláb képeket raktak be.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Az n-gage már halott, csak még most balzsamozzák.
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

lucius: én ezt nem értem. Állítólag jók voltak az eladásai az eddigi játékaiknak.. Akkor meg miért csinálják ezt? Legalább értesíthetnék a fanokat hogy bocs de meghaltunk.
Amúgy kijött a tomb raider, hurrá.. Gondolom nem meglepő, hogy ez a két hervadt pontocska áll itt tíz felkiáltójel helyett. Tragédia :) De ezen is tudni kell nevetni. (csak úgy mint a többi szerencsétlen teszi az n-gage.com fórumán) A szemünk előtt elevenedik meg az evolúció, látjuk hogy sorvadnak el az életképtelenek, és hogy növekednek azok a fránya életrevalóbbak (menj a fenébe iphone)
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Ejha, a tomb raider már meg is döntötte a negatív rekordot! Míg a többi játék szinte mindig 3,5-4 pontot kap, sőt még a java átiratok közt sincs olyan ami 3 alatt lenne, ez épp 1,5-nél jár. Amúgy ez most tényleg nem n-gage téma, de játékok terén annyi érdekes ötlettel találkozom. A Defend london és a kora racing is nagyon tetszenek, nem értem miért nem nyomatják ezeket n-gagera. Ja, észrevettétek hogyha összeteszitek az EA-t a GL-el az már majdnem olyan mint egy sas? :)
Amúgy az a legsirályabb, amikor már mindenki fújol előre a játékra, aztán jön a blogbejegyzés nokiától hogy """"juhú, amire mindenki várt, végre megvehetitek!!""""

De tekintsünk inkább a jövőbe, itt van az új hír:
http://www.projectnext.eu/main-zone/nok ... tag-games/
Ez elvileg egy pofás kis játék lenne, de a fórumon azt írják, hogy aggályaik vannak (mármint a készítőknek) az n-gageval kapcsolatban, valaki más pedig azt írta hogy a gameloft befejezte az együttműködést a nokiával konkrétan az n-gageval. nem mintha ezt a gl csinálná
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

néhány új kép a ducatis játékról!

http://www.pockett.net/n5103_N_Gage_Der ... sur_N_Gage
http://forums.arena.n-gage.com/nokia/bo ... ing&page=2

Az n-gage oldalon sokan reménykednek ebben a játékban, én is bízok benne. A textúrák kissé darabosnak tűnnek (ez egyébként a vir2l bowlingos játékában is így van) de vannak ugratók meg még néhány ígéretes dolog. Állítólag 15 pálya lesz, és ha a vir2l úgy jár el mint az AMF-nél, akkor lesz multi is. Az egyik képen van valami repair cost-os szöveg, szóval talán a játékmenet se lesz olyan primitív mint mondjuk egy asphaltban. Viszont az is látszik a képeken, hogy mindegyik versenyen négyen vannak, az meg elég gáz ha ennyi a maximum. Multiban még oké lenne a 4, de single playerben elég gáz. Najó, elég volt a képek dekódolásából :)

Én igazából egy videóra vagyok kíváncsi, abból látszik majd hogy szaggat vagy folyamatos e a gamma. (Az asphalt 4 is egész pofás képeken, de amúgy meg döglassú...) Annyit még a végére elmondok hogy a kritikák úgy lehúzzák majd ezt a grafót mint a fene, a kérdés csak az, hogy egy jó és ötletes játékmenet megmenti-e? Tarolt már játék rosszabb grafikával is.. Azt hiszem
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Ne duplázz triplázz stb! Van szerkesztés gomb is!
Kép
Kép
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Most minek szakítod meg? épp qvadruplázni akartam. Amúgy meg több hír is van, botorság lenne egy óriás hozzászólásba tenni mindent. Esetleg ha egyszerre jön a több hír, akkor mehetnek 1 hsz--be.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Az itt belinkelt képek adta színvonalat egy jobb java játék is képes hozni :D
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”