N-gage 2.0 gamékról

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Angelo: ha az alapján írnék, hogy mit találnék méltónak, akkor eddig nem is írtam volna az n-gageről : ). Najó, tisztelet a hooked onnak.
Azért esésnél a pofa félig a betonfalba kerül, szóval ez is jó kis bug. : )

nem igaz amúgy, hogy a ds ennyivel jobb :( biztos hogy nem! (videó)
http://www.youtube.com/watch?v=3piROI4jncg
bár ezért el is kérnek 24 dolcsit.. Ez akkor azt jelenti, hogy az n-gagesek a játékok ára alapján csak ennyire érdemesek?
Akit érdekel, előző oldalon van ducatis kritika, brumm brumm.
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

EZT AZ ÉGÉÉÉÉST!

Figyelem! Akinek még vannak ép agysejtjei, az meneküljön! Vagy nézzétek meg a videót és búcsúzzatok el mindentől...

http://www.youtube.com/watch?v=ZX5aBgB4f9I

Lássuk csak, mit állapíthatunk meg.
-Ez egy játék szimbianra.
-Ugyanazok készítették, akik az n-gage-re a hasonló nevű szörnyűséget. A Vir2l!
-Ez a játék 2006-os!
-Szebb és élesebb a grafikája!
-ÉÉÉÉés hihetetlen, de nem is szürke és darabos.

Erre már nem tudok mit mondani. Valamelyik szakértő segítsen ki. Ha jól gondolom az ott egy s60v2es teló a háttérben. Mi az @đ&Đ XX[!!!!][Ł$$ rohadt francért nem tudták ezt átportolni s60v3ra... De ilyet még nem is láttam. Ez legalább olyan durva, mint a tomb raider. Már ott se értettem, hogy miért nem hozzák a régit, ha újat nem tudnak? Akkor is hanyatt estem, mikor láttam az eredetiről egy videót.

Valaki mondjon valamit mert megőrülök:)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Hát igen ez tényleg jól néz ki. Szerintem is az s60v2-es volt, egy 6681-es telefon.
De itt a játék java-ban.
Ez java játék akkor, és jobb mint az n-gage? Az nem semmi. :o
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Amúgy ez szubjektív de szerintem nagyon lenyúlták az nfs 3 bemutatóját.. Az elején azok a villanások, a pillanatképek. Mind1

A játékhoz továbbra se tudok mit szólni. Ezek szerint ha most vennék egy n70est körberöhöghetném azt akinek n95 vagy n86ja van. Végülis árban jól kijön.
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Jajj, egészen elfelejtettem, hogy itt én vagyok a hírfelelős, vannak újdonságok, egész pontosan egy, olvassátok hát:


A Nokia feladja az n-gage 2.0-t, minden fejlesztés azonnal leáll, VÉGE!!! - Jaj bocs, ez majd a következő hónap főhíre lesz ;)


Na szóval kijött Dirk második nagy kalandja a nukleáris zeppelinnel
http://www.n-gage.com/ngi/ngage/web/g0/ ... etail.html

A játékosok elég jónak mondják, ami nem csoda. A humor és a kaland jó páros, ezt mindenki elmondhatja.. Nem értem amúgy a Nokiát, ha több ilyet csinálnának nem fanyalogna senki a ducatik meg NFoSok béna grafója miatt. Nem a grafika a lényeg, ezekben a játékokban biztos nem.

Az n-gage közösség pedig nem hűlt volna ki ennyire, ha több táblás játékot - mint amilyen a monopoly - adnak ki n-gagere. Ezeket irreálisan könnyű elkészíteni, plusz az újrajátszhatóságuk rengeteget vet a latba. Bocs hogy itt rizsálok csak egy hete szinte csak a catannal meg a riskkel játszok. Hihetetlenül képesek függővé tenni az embert, elképesztőőő! :) Ha ezeket kidobnák multiplayerrel, akár 0 újítással, megmentenék egy ideig a platformot.

Lehet írok nekik egy levelet, bár tuti hogy nem lenne sok értelme. Ti próbálkoztatok már ilyesmivel?
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Powerboat Challenge

Java platformról már ismerhetjük és hamarosan eljön n-gage-re is, de hogy milyen is lesz arról árulkodjanak egy kicsit ezek a képek:

Kép
Kép
Kép
Kép

Emlékeztetőül a Fishlabs ezeket a játékokat tervezi n-gage-re átírni:

Powerboat Challenge™, Rally Master Pro™, and Snowboard Hero™ ezeket követ a Galaxy on Fire™ és a Blades & Magic™ 2010 elején.

iPhone verzió valószínűleg hasonló lesz n-gage platformon is.

Ha valaki nem emlékezne a Rally Master Pro című java játékra, akkot itt lesz egy kis ízelítő

Snowboard Hero mobile
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Jahh, végre egy cég, aki nem hagyja cserben a platformot. Én is pont most néztem vidit a neten. Amúgy nem egy motorcsónakos játék vágyaim netovábbja, de szerintem ennyi n-gagyis bukdácsolás után még egy kutya sz.rfelszedős játék is bejönne. Binpda végre megint rámozdulhat valamire :))

jahh, snowboard hírónál az a poén, hogy az alapból jobban néz ki mint az n-gagek jó része. hajrá fishlabs
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Huhh, most néztem egy videót a játékról, közben kiderült hogy az még a régi verzió, a video is 2008-as volt. Szóval az n-gage változat itt is az, mint a régi, csak itt a régi is jól nézett ki.
marcibarath
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2009-06-18 csüt. 16:58:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: marcibarath »

Sziasztok! csak én találkoztam azzal a problémával hogy némely n-gage játék nem akar feltelepülni? pl asphalt3? mi lehet a kinja ha ezt írja sikertelen telepités után instalation error....?? a válaszotokat előre is köszönöm :)
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

marcibarath írta:Sziasztok! csak én találkoztam azzal a problémával hogy némely n-gage játék nem akar feltelepülni? pl asphalt3? mi lehet a kinja ha ezt írja sikertelen telepités után instalation error....?? a válaszotokat előre is köszönöm :)
Mert ha újabb progit pl az 1.20(1459)-es veriót használod, akkor ahhoz más verziójú ONE meg Asphalt3 kell.
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”