N-gage 2.0 gamékról

N-Gage játékokkal foglalkozó témák
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az N-Gage játékok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: Salmi »

MrAngelo írta:Kapcsolódás után "out of memory" üzenetet kapok így annyiban marad.
Wow, nekem is ugyanez a bajom. Mikor másodszorra frissíteném a Store-t én is a kevés memóriás hibaüzenetet kapom. open4all ki van kapcsolva amúgy. Csak a keretprogram újratelepítésével lehet megint működésre bírni, de aztán 1-2 frissítés után megint bekrepál... :confused3:
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

Salmi írta:
MrAngelo írta:Kapcsolódás után "out of memory" üzenetet kapok így annyiban marad.
Wow, nekem is ugyanez a bajom. Mikor másodszorra frissíteném a Store-t én is a kevés memóriás hibaüzenetet kapom. open4all ki van kapcsolva amúgy. Csak a keretprogram újratelepítésével lehet megint működésre bírni, de aztán 1-2 frissítés után megint bekrepál... :confused3:
nekem is ez a bajom vele :(
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Hehe. Én nem fogom újratelepíteni, hátha a játékokat is újra kell.
Bár ha majd megjelenik a powerboat és ha tényleg olyan lesz mint a képeken, és ha valaki feltöri, és... tudom, sok a ha. :mrgreen:
Amúgy az alk.kezelő is állandóan memóriahiányra panaszkodik.
Nagyon ráférne már egy format a telómra. De pár hét után úgyis kezdődne elölről minden.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Nem valószinű, hogy bármelyik játéknak a feltört verziója nyilvánosságra kerül.
Azért fogalmaztam így, mert hiszem azt, hogy egy szűk kör számára minden eddig megjelent játék fel van törve és ezt jelezte is előre BINPDA, hogy így lesz, mert tele van a hócipője a fórumokkal, csak éppen azt nem értem, hogy akkor tavaly év végéig miért törte fel őket nagy vidáman és adta ki a nagy közönségnek?
Az a tény, hogy silányabb lett a felhozatal(érdekes, hogy ő(k) is pont azóta nem tör(nek)), elviselhetőbbé teszi az új n-gage játékok nélküli létet, bár megmondom őszintén, hogy nekem ezek nem szoktak hiányozni.
És nem várok semmit a Fishlabstól sem.
merkur96
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:42:28
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: merkur96 »

Na, kijött a Tiger Woods és a Powerboat is. Nem aprózza el a Nokia, az biztos, nem is tudom, hányadik játék ez két héten belül. De jöhetne már a Creebies, az biztos vicces kis játék
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Kipróbáltam a Powerboot Challenge-et.
Tulajdonképpen 2 pályán lehet menni a trial verzióban és elég érdekesek, fokozatosan nehezedik, de még nem okoz fejtörést egyik sem.
Maga a körítés nem tudom, hogy javaban milyen volt, de van ami hasonló lehet és van ami nem.
pl. itt van egy rövid bemutatkozó szöveg a versenyzők részéről
A tájkép, a víz és az irányítás biztosan a java verzióra hajaz, de lehet, hogy árnyalatnyival jobbak.
Az eddigi tapasztalatok alapján ez egy jó játék remek java alapokkal, de ez az n-gage szintet legfeljebb alulról súrolja, viszont a 2009-es felhozatalból kiemelkedik egy kicsit (abból nem is nehéz :D )
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

Oruljunk, hogy jonnek ki jatekok.az utobbi napokban kijott par darab.van meg bejelentett jatek, ami nem jott ki?mondjuk ha nem torik fel oket akkor mind1.mert ilyenekre nem fogok penzt kidobni. Pl a mega monster trialja akad a telomon...
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
zoleem3
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-10-18 vas. 17:28:15
Készüléktípus: Nokia E51 + HTC TyTn II Kaiser
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: zoleem3 »

hello

egy kis segitséget szeretnék kérni. valaki véletlenül nem tudja hogyan tudok E51 esen n-gage 2.0 játékokat játszani tudom keret progi kell: http://s60web.extra.hu/letoltesek/ngage ... ott/#lista ezt végig csináltam 2x is de sajna nem mennek a játékok.
megköszöném ha valaki tudna segiteni.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

zoleem3 írta:hello

egy kis segitséget szeretnék kérni. valaki véletlenül nem tudja hogyan tudok E51 esen n-gage 2.0 játékokat játszani tudom keret progi kell: http://s60web.extra.hu/letoltesek/ngage ... ott/#lista ezt végig csináltam 2x is de sajna nem mennek a játékok.
megköszöném ha valaki tudna segiteni.
Nos, elvileg mennie kéne, de van itt pár kérdőjel:
- milyen verziójú a keretprogi?
- milyen játékokat próbáltál telepíteni illetve elindítani (tehát települtek, de nem indultak el vagy nem is települtek?)
- milyen hibaüzenetet dob?
- használsz-e rompatcher vagy caps on off progikat?
- a játékokat a pc-n csomagoltad-e ki?
Avatar
zoleem3
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-10-18 vas. 17:28:15
Készüléktípus: Nokia E51 + HTC TyTn II Kaiser
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: N-gage 2.0 gamékról

Hozzászólás Szerző: zoleem3 »

luciuscornelius írta:
zoleem3 írta:hello

egy kis segitséget szeretnék kérni. valaki véletlenül nem tudja hogyan tudok E51 esen n-gage 2.0 játékokat játszani tudom keret progi kell: http://s60web.extra.hu/letoltesek/ngage ... ott/#lista ezt végig csináltam 2x is de sajna nem mennek a játékok.
megköszöném ha valaki tudna segiteni.
Nos, elvileg mennie kéne, de van itt pár kérdőjel:
- milyen verziójú a keretprogi?
- milyen játékokat próbáltál telepíteni illetve elindítani (tehát települtek, de nem indultak el vagy nem is települtek?)
- milyen hibaüzenetet dob?
- használsz-e rompatcher vagy caps on off progikat?
- a játékokat a pc-n csomagoltad-e ki?

A keretprogi: N-Gage 1.10 Build 1318
A játékokat innen szedtem le: http://s60web.extra.hu/letoltesek/ngage/ be vannak csomagolva a gépen kicsomagoltam és ugy másoltam a memoriakártyára az n-gage mappaba ahogy irja. a keretprogi segitségével a játékok fel is települnek rendesen.
Mikor inditom az Asphalt3 at besötétedik a kijelzö mintha indulna és erre kidobja "Close some applications and retry starting the game. (Error - 1000002)"
És a Fifa 08 még jol müködik, a Fifa 09 is tökéletesen müködik, a Brothers In Arms besötétedik a kijelzö mintha indulna és erre kidobja "Brothers In Arms exited with an error." A sims2 is müködik. A Resident evil ugyan az mint a Brothers in armsnál. a Midnight pool mek az mint az Asphalt3 nál azt irja ki.
De legelöb mikor probáltam a keretprogit egy játék sem indult. nem tudom mi a gond :sad:
Ja és rompatcher progi van fen.
Válasz küldése

Vissza: “N-Gage játékok”