3dtracking (real-time nyomkövetés)

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: 3dtracking (real-time nyomkövetés)

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

VasY írta:Tudnátok ajánlani egy olyan tracker progit, amvel pl megindulok futó, közbe GPS adatokat rögzíti a telefonomra, majd itthon az adatokat felmásolva a gépbe, meg tudom nézni térképen a megtett utat, távot?
Sports Tracker
VasY
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 01:39:05
Készüléktípus: N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 3dtracking (real-time nyomkövetés)

Hozzászólás Szerző: VasY »

MrAngelo írta:
VasY írta:Tudnátok ajánlani egy olyan tracker progit, amvel pl megindulok futó, közbe GPS adatokat rögzíti a telefonomra, majd itthon az adatokat felmásolva a gépbe, meg tudom nézni térképen a megtett utat, távot?
Sports Tracker
De ez is csatlakozni akar használat előtt wapon keresztűl.
Szimplán olyan nincs, hogy elindítom a programot, gps koordinátákat rögzít, otthon leállítom, feltöltöm, és megmutatja, az útvonalat, időt, stb.?
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: 3dtracking (real-time nyomkövetés)

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

VasY írta: De ez is csatlakozni akar használat előtt wapon keresztűl.
Szimplán olyan nincs, hogy elindítom a programot, gps koordinátákat rögzít, otthon leállítom, feltöltöm, és megmutatja, az útvonalat, időt, stb.?
A telefon beállításaiban ki van kapcsolva a kiegészített GPS? Mert a Sports Trackernek nem kell net.
VasY
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 01:39:05
Készüléktípus: N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 3dtracking (real-time nyomkövetés)

Hozzászólás Szerző: VasY »

MrAngelo írta:
VasY írta: De ez is csatlakozni akar használat előtt wapon keresztűl.
Szimplán olyan nincs, hogy elindítom a programot, gps koordinátákat rögzít, otthon leállítom, feltöltöm, és megmutatja, az útvonalat, időt, stb.?
A telefon beállításaiban ki van kapcsolva a kiegészített GPS? Mert a Sports Trackernek nem kell net.
Nekem endomondo sport trackerem van, elvileg ez a legújabb, és mikor belépek kéri az e-mail címem és a jelszavam, majd wapon keresztül akar csatlakozni.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: 3dtracking (real-time nyomkövetés)

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

VasY írta: Nekem endomondo sport trackerem van, elvileg ez a legújabb, és mikor belépek kéri az e-mail címem és a jelszavam, majd wapon keresztül akar csatlakozni.
Én erre gondoltam.
VasY
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 01:39:05
Készüléktípus: N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 3dtracking (real-time nyomkövetés)

Hozzászólás Szerző: VasY »

MrAngelo írta:
VasY írta: Nekem endomondo sport trackerem van, elvileg ez a legújabb, és mikor belépek kéri az e-mail címem és a jelszavam, majd wapon keresztül akar csatlakozni.
Én erre gondoltam.
Köszi, ez már tökéletes, tegnap teszteltem is, nagyon frankó, köszönöm még egyszer.
ultio
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-03-13 vas. 18:11:26
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 3dtracking (real-time nyomkövetés)

Hozzászólás Szerző: ultio »

Sziasztok!

Ma használtam először az Endomondo. Tetszik nagyon, de valamiért mindig kidob, leáll.
Miért van ez? Tud valaki segíteni?

u.
birofeco
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-31 szomb. 14:02:56
Készüléktípus: Lumia 820
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Csesztreg, Győr
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 3dtracking (real-time nyomkövetés)

Hozzászólás Szerző: birofeco »

Sziasztok!

Ma felraktam a nokiás Sports Trackert, és ezt az Edomondo programot is, bár ki még nem próbáltam egyiket sem (és szerintem a napokban nem is lesz lehetőségem erre :) ), így hozzátok fordulnék pár kérdéssel. Igazából arra lennék kíváncsi, melyiket érdemesebb szerintetek használni (leginkább futásnál és biciklizésnél szeretném alkalmazni)? Tudnak ezek grafikonokat is megjeleníteni (gondolok itt olyanra, hogy a sebesség, magasság, távolság meg ilyesmik)? Meg egyáltalán milyen véleményetek van ezekről az alkalmazásokról? :)
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: 3dtracking (real-time nyomkövetés)

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

birofeco írta:Sziasztok!

Ma felraktam a nokiás Sports Trackert, és ezt az Edomondo programot is, bár ki még nem próbáltam egyiket sem (és szerintem a napokban nem is lesz lehetőségem erre :) ), így hozzátok fordulnék pár kérdéssel. Igazából arra lennék kíváncsi, melyiket érdemesebb szerintetek használni (leginkább futásnál és biciklizésnél szeretném alkalmazni)? Tudnak ezek grafikonokat is megjeleníteni (gondolok itt olyanra, hogy a sebesség, magasság, távolság meg ilyesmik)? Meg egyáltalán milyen véleményetek van ezekről az alkalmazásokról? :)
Üdv
A Nokia Sports Tracker mindet tudja amit írtál, a másikat nem ismerem. Szerintem próbáld ki mindkettőt aztán döntsd el melyik tetszik jobban. ;)
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”