Geocaching - minden ami geoláda...

GPS-ekkel kapcsolatos témák
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Geocaching - minden ami geoláda...

Hozzászólás Szerző: enazati »

bzs73 írta:
enazati
Hejjj passz. :mrgreen:
Én már kész vagyok. Most nem nagyon akarok gondolkodni. Kis összejövetelen voltam. A maps-t már este megcsináltam, csak épp most raktam össze teljesen, és feltettem.
No meg ebbe a geoakármibe én nem vagyok otthon. Biztos jó dolog. Bocs. :bolond2:
Semmi gond, csak gondoltam, hogy a PR 2.0-ig van még idő, új Mod-t ugye nem akarsz, ez meg testhez álló volna. :D
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
hun114
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011-05-15 vas. 20:13:08
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Geocaching - minden ami geoláda...

Hozzászólás Szerző: hun114 »

Sziasztok! Jelentem sikerült az itteni leírásalapján a Garmint feltenni és a SmartGPX-et is. Meg is van már a segítségükkel pár láda:) Nagy nagy köszönet érte!
Egy dolgot nem sikerült megoldani:( A SmartGPX-ben nincs olyan lehetőségem, hogy navigációt indítsak:(( Találkozott már valaki ezzel a problémával? Mi lehet a hiba ill a megoldás?
A Garmin pedig kidob az alkalmazásból, ha egy előre beállított kedvencek pontra akarok navigálni:(

Ha valaki tud segíteni, megköszönném!
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Geocaching - minden ami geoláda...

Hozzászólás Szerző: bazy »

hun114 írta:Sziasztok! Jelentem sikerült az itteni leírásalapján a Garmint feltenni és a SmartGPX-et is. Meg is van már a segítségükkel pár láda:) Nagy nagy köszönet érte!
Egy dolgot nem sikerült megoldani:( A SmartGPX-ben nincs olyan lehetőségem, hogy navigációt indítsak:(( Találkozott már valaki ezzel a problémával? Mi lehet a hiba ill a megoldás?
A Garmin pedig kidob az alkalmazásból, ha egy előre beállított kedvencek pontra akarok navigálni:(

Ha valaki tud segíteni, megköszönném!
A SmartGPX-eddel az lehet a hiba, hogy az AddOn-t nem raktad fel, akkor szokott ilyet csinálni. Megoldás:rakd fel az AddOn-t is! :D
A Garmin pedig nekem is ezt csinálja, nem tom mért teszi ezt, de szerintem a Garminos topikban kérdezd, ott biztosan tud segíteni valaki. ;)
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
hun114
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011-05-15 vas. 20:13:08
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Geocaching - minden ami geoláda...

Hozzászólás Szerző: hun114 »

Szia! köszönöm a választ!
Az AddOn-t is feltettem, még sikerült szignóznom is! Sajnos így sem akar működni. Importálni, exportálni tudok vele. De az alkalmazások indításánál csak az "iránypontok" alkalmazás van:(
A másik "kilép a programból" hibát sikerült megoldani! Ha gondolod megkeresem a mikéntjét és elküldöm!
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Geocaching - minden ami geoláda...

Hozzászólás Szerző: bazy »

Sajnos akkor ebben nem tudtam segíteni, más 5letem meg nincs :sad: Max újratenni a programot. :yes: De ha úgyse, akkor végképp nincs több 5let. :?
A megoldás a "kilép problémá"ra érdekelne, ha már utánanéztél, nekem még nem volt rá időm. Küld el légyszi privát üzenetben ha tudod! ;)
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Geocaching - minden ami geoláda...

Hozzászólás Szerző: enazati »

hun114 írta:Szia! köszönöm a választ!
Az AddOn-t is feltettem, még sikerült szignóznom is! Sajnos így sem akar működni. Importálni, exportálni tudok vele. De az alkalmazások indításánál csak az "iránypontok" alkalmazás van:(
A másik "kilép a programból" hibát sikerült megoldani! Ha gondolod megkeresem a mikéntjét és elküldöm!
Szia! Szerintem a telefonodon (N73)nincs mit elindítania. A Nokia Maps-t indítja, és nem lehet másik programot választani. Én Geozásra a Navitelt használom. A Smart GPX-el csak a szöveget olvasom.
A Garminra az a megoldás, ha jól emlékszem, hogy miután elmentetted a pontot csinálni kell egy importálást!
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
hun114
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011-05-15 vas. 20:13:08
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Geocaching - minden ami geoláda...

Hozzászólás Szerző: hun114 »

Szia! :( Ez nem jó hír:( A Garmin mobile xt a gépen van. De akkor ezekszerint ez nem megy:(
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Geocaching - minden ami geoláda...

Hozzászólás Szerző: enazati »

hun114 írta:Szia! :( Ez nem jó hír:( A Garmin mobile xt a gépen van. De akkor ezekszerint ez nem megy:(
A POIplaza-ból letölthetők a Geoládák. Miután felraktad a Garminodra, az extrák-->saját poik között megtalálod őket, és már mehet is a vadászat! :)
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
hun114
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011-05-15 vas. 20:13:08
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Geocaching - minden ami geoláda...

Hozzászólás Szerző: hun114 »

:) Köszönöm! A ládák már meg is vannak! Nekem igazából a SmartGPX Navigációja tetszett! Ahol csak a távolságot és az útirányt jelzi, hogy merre is menjek. Ilyesmit kergetek valahol. Ezt a Garmin nem igazán tudja.
Avatar
bikat
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2009-07-11 szomb. 14:10:07
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Geocaching - minden ami geoláda...

Hozzászólás Szerző: bikat »

hun114 írta::) Köszönöm! A ládák már meg is vannak! Nekem igazából a SmartGPX Navigációja tetszett! Ahol csak a távolságot és az útirányt jelzi, hogy merre is menjek. Ilyesmit kergetek valahol. Ezt a Garmin nem igazán tudja.
Ugyanaz a kérdés, csak windows mobile-ra! :)
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”