TomTom mobile

GPS-ekkel kapcsolatos témák
BudaiTomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 10:28:37
Készüléktípus: 6600
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: BudaiTomi »

Kösz, azért egy TomTom- mal megpróbálom, hátha...:)
BudaiTomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 10:28:37
Készüléktípus: 6600
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: BudaiTomi »

Megvan a cucc, de sajnos nem működik, mert a TomTom nem fogadja el a GPS vevőt. Mit lehet ilyenkor tenni? A szoftver nem lenne kompatibilis a vevővel? Légyszi segítsetek! :(
zozoteam
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-02-05 csüt. 16:58:56
Készüléktípus: NOKIA N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: zozoteam »

BudaiTomi írta:Megvan a cucc, de sajnos nem működik, mert a TomTom nem fogadja el a GPS vevőt. Mit lehet ilyenkor tenni? A szoftver nem lenne kompatibilis a vevővel? Légyszi segítsetek! :(
Egy szoftverfrissites megoldja a problemat fel evvel ezelott egy havernak telepitettem,minden jo volt de a gps-t nem akarta az istenert se,frissites utan megint felraktam mindent azonnal csatlakozott.
Toolfan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 07:50:34
Készüléktípus: Nokia 6600
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: Toolfan »

zozoteam írta:
BudaiTomi írta:Megvan a cucc, de sajnos nem működik, mert a TomTom nem fogadja el a GPS vevőt. Mit lehet ilyenkor tenni? A szoftver nem lenne kompatibilis a vevővel? Légyszi segítsetek! :(
Egy szoftverfrissites megoldja a problemat fel evvel ezelott egy havernak telepitettem,minden jo volt de a gps-t nem akarta az istenert se,frissites utan megint felraktam mindent azonnal csatlakozott.
A probléma megoldódott, a Bluetooth- kapcsolattal volt a bibi, egy segédprogrammal megoldottam. Viszont a hang nem szuperál, pedig a Voices- be tettem be a Gazsit meg a Brigittát. :hmm2: Nem tudom, miért nem dumálnak.
efzoltan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:55:53
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: efzoltan »

Még 2008 májusi speedcam hungary van fent a mobilomon. Van fisebb verzió valahol?
tau_ba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-02-14 szomb. 10:48:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: tau_ba »

Nokia N73-m van, és lecseréltem a Royaltek GPS vevőmet egy Blumax-ra. A telefonnal minden további nélkül sikerült összelőni, de a TomTom nem ismeri fel. Be kell ezt állítani valahol, vagy kéne mennie automatikusan? Mi lehet a baja?
Avatar
ivan111
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:28:04
Készüléktípus: iPhone 4 32 gb
Tartózkodási hely: Budapest XVII.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: ivan111 »

tau_ba írta:Nokia N73-m van, és lecseréltem a Royaltek GPS vevőmet egy Blumax-ra. A telefonnal minden további nélkül sikerült összelőni, de a TomTom nem ismeri fel. Be kell ezt állítani valahol, vagy kéne mennie automatikusan? Mi lehet a baja?
Szia!
Menü-beállítások megváltoztatása-GPS helyzet megjelenítése-konfigurálás-Más bluetooth GPS jelvevő. Itt kell az újat kiválasztani.
doktorur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 13:00:04
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: doktorur »

Uraim !

2 évig közlekedtem N80-as Tom Tommal , és nagyon megszerettem Brigittát.Most vettem egy 5800-ast. Jól értem , hogy erre már nem tudom feltenni ???? Nagyon szomorú lennék. Ha tényleg így van, mit ajánlotok erre a készülékre ?
Segítséget előre is megköszönöm .
Avatar
atesszan
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 11:59:28
Készüléktípus: HTC ONE X
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: atesszan »

doktorur írta:Uraim !

2 évig közlekedtem N80-as Tom Tommal , és nagyon megszerettem Brigittát.Most vettem egy 5800-ast. Jól értem , hogy erre már nem tudom feltenni ???? Nagyon szomorú lennék. Ha tényleg így van, mit ajánlotok erre a készülékre ?
Segítséget előre is megköszönöm .
Jól gondolod, nem lehet felrakni rá és már nem is lesz ujabb symbianos verzió belőle sajnos! :sad:
doktorur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 13:00:04
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TomTom mobile

Hozzászólás Szerző: doktorur »

Szomorú vagyok !

Mivel lehetne próbálkozni helyette az 5800 -ason ?
Válasz küldése

Vissza: “GPS és navigációs szoftverek”