Mobile GMaps

Navigációval kapcsolatos alkalmazások témái
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

Damir88 írta:Na gondoltam én is kipróbálom, de elakadtam. Hiába töltöm le a térképeket, a mappák csont üresek. Gondolom ennek nem így kellene lenni :D
Szóval, vajon mit csinálhatok rosszul? Szépen kijelölöm, majd letöltöm 13-ig a térképeket, ahogy írva van. A gMapMaker-t elindítom, majd alul megadom neki az MGMaps mode, us .map file-t. Ekkor elkezd tölteni, szépen futnak a számok meg megy a töltés is elvileg, de gyakorlatilag az összes mappa üres. Megoldás? :hmm2:
Szia Damir!
Azért ne várj tőle annyit, mint a Garmintól! Nekem a nyomkövetés funkció tetszik benne, a telefonon is neten is lehet követni, hol járnak a haverok. Persze vagy fel kell venni barátnak vagy publikussá kell tenni...
Nekem még soha nem csinált ilyet, de különböző fórumokon olvastam, hogy másnál is előfordult. Ha jól emlékszem nem mindegyik verziószámú gmapmaker mükszik jól.
Nekem az itt található verzió van meg :arrow: http://www.mgmaps.com/cache/
Én egyébként egyenként töltöm le, csak a páratlanokat, hogy kisebb helyet foglaljon. A progiban be lehet állitani, hogy csak a páros vagy csak a páratlan zoom szinteket használja.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: Damir »

SteveBeard írta:
Damir88 írta:Na gondoltam én is kipróbálom, de elakadtam. Hiába töltöm le a térképeket, a mappák csont üresek. Gondolom ennek nem így kellene lenni :D
Szóval, vajon mit csinálhatok rosszul? Szépen kijelölöm, majd letöltöm 13-ig a térképeket, ahogy írva van. A gMapMaker-t elindítom, majd alul megadom neki az MGMaps mode, us .map file-t. Ekkor elkezd tölteni, szépen futnak a számok meg megy a töltés is elvileg, de gyakorlatilag az összes mappa üres. Megoldás? :hmm2:
Szia Damir!
Azért ne várj tőle annyit, mint a Garmintól! Nekem a nyomkövetés funkció tetszik benne, a telefonon is neten is lehet követni, hol járnak a haverok. Persze vagy fel kell venni barátnak vagy publikussá kell tenni...
Nekem még soha nem csinált ilyet, de különböző fórumokon olvastam, hogy másnál is előfordult. Ha jól emlékszem nem mindegyik verziószámú gmapmaker mükszik jól.
Nekem az itt található verzió van meg :arrow: http://www.mgmaps.com/cache/
Én egyébként egyenként töltöm le, csak a páratlanokat, hogy kisebb helyet foglaljon. A progiban be lehet állitani, hogy csak a páros vagy csak a páratlan zoom szinteket használja.
Szia!
Én is azért próbálnám ki, hogy megnézzem milyen is ez a nyomonkövetés. Feltettem ezt a verziót, ez már jobban hasonlít arra, amit eddig írtál, úgyhogy megpróbálkozok vele.
köszi :Notworty:
Ha sikerül összehozni, akkor ma várható egy Leányfalu - Celldömölk szakasz. :D
Hogyan tudom ezt a nyomonkövetést beállítani?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: Damir »

Na, térképem már van, 15-ös szinten 56mb-os, viszont telefonban még mindig nem látok semmit :roll:
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

Damir88 írta:Na, térképem már van, 15-ös szinten 56mb-os, viszont telefonban még mindig nem látok semmit :roll:
Emlékezetből próbálom....a beállítás/térképeknél ki kell jelölni a tárolt térképeket, valamint a térkép helyénél ki kell tallózni a mgmapscache mappát. Majd mentés és újra indítani a programot. A 15-ös szint, ha jól emlékszem a 100m-es nézetnek felel meg.
A nyomkövetéshez regizni kell az mgmaps oldalán. :arrow: http://www.gmap-track.com/ Majd azt hiszem a GPS-nél kell beállítani, hogy elküldje a pozíciódat a netre. Itt kell megadni az azonosítódat is.
De most nem hiszem, hogy sokat fogsz vele foglalkozni, mert látom 2010.20-as őrület van... :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: Damir »

SteveBeard írta:
Damir88 írta:Na, térképem már van, 15-ös szinten 56mb-os, viszont telefonban még mindig nem látok semmit :roll:
Emlékezetből próbálom....a beállítás/térképeknél ki kell jelölni a tárolt térképeket, valamint a térkép helyénél ki kell tallózni a mgmapscache mappát. Majd mentés és újra indítani a programot. A 15-ös szint, ha jól emlékszem a 100m-es nézetnek felel meg.
A nyomkövetéshez regizni kell az mgmaps oldalán. :arrow: http://www.gmap-track.com/ Majd azt hiszem a GPS-nél kell beállítani, hogy elküldje a pozíciódat a netre. Itt kell megadni az azonosítódat is.
De most nem hiszem, hogy sokat fogsz vele foglalkozni, mert látom 2010.20-as őrület van... :D
Annyira azért nincs, egyelőre ez jobban izgat :D
Már regeltem, elvileg működik is. De a térkép még mindig nem kóser... Hiába nagyítom, semmi. Alapból az E:/MGMapsCache mappa van kijelölve, oda is másolom a GoogleMap_15 mappát, de nincs hatás.
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

A cache.conf fájlt is bemásoltad? Bármit módosítasz a mappában újra ki kell jelölni , menteni és újraindítani....
A követés térkép nélkül is mükszik... beard néven vagyok látható... vegyél fel...
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: Damir »

SteveBeard írta:A cache.conf fájlt is bemásoltad? Bármit módosítasz a mappában újra ki kell jelölni , menteni és újraindítani....
A követés térkép nélkül is mükszik... beard néven vagyok látható... vegyél fel...
A fájlt nem tettem fel :roll:
Na mindjárt :D


Szerk.:Ezaz! Így már megy. Viszont folyamatosan kérdezget, ezt hogyan tudom kikapcsolni? :roll:
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

A jad fáljt kell telepiteni, de úgy, hogy a jar is mellette legyen. majd az alk. kezelőben mobile gmaps opciók/megnyitás itt rákérdez először vagy mindig engedély....
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: Damir »

SteveBeard írta:A jad fáljt kell telepiteni, de úgy, hogy a jar is mellette legyen. majd az alk. kezelőben mobile gmaps opciók/megnyitás itt rákérdez először vagy mindig engedély....
Na akkor törlöm és felrakom megint :D

Szerk.: Megvan! Jeee :D
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Mobile GMaps

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

Ha a mindig engedélyt választod, akkor soha nem kérdez, ha rákérdez először, akkor csak egyszer kérdez.... vagy nem értem, amit kérdezel :D küldd már el priviben a felhasználóneved, és akkor küldök egy invitálást ;)
Holnap reggel lesz egy pesti fuvarom és akkor láthatnád, hogy merre járok :)

Szerk:email kell nem is felhasználónév... bocs
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SteveBeard 2009-10-22 csüt. 22:48:48-kor.
Válasz küldése

Vissza: “Navigáció”