Moby Explorer

Minden olyan téma, ami a telefonok rendszerkezelésével kapcsolatosak
Avatar
mofere
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 754
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:48
Készüléktípus: Nokia N95
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Moby Explorer

Hozzászólás Szerző: mofere »

Remélem nem baj hogy ennek nyitok új topicot,de erről még nem nagyon találtam semmi infót,így hát ez vezérelt.
Van egy Nokia 5310-es telóm,és vannak benne frankó csengőhangok (mp3),de nem engedi se küldeni másik telóra mondjuk bluetoothon,se sehogy,mert védve van...
Letöltöttem a moby explorert,de ehhez a kutya nem ért,de úgy néz ki ebből sem tudom elküldeni az mp3-as hangokat.
Egyáltalán lehetséges valamilyen módon kinyerni a telefonból a védett cuccokat,mondjuk ezzel a moby explorer-el,vagy valamilyen más file kezelővel?
:roll:
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Moby Explorer

Hozzászólás Szerző: Segal »

mofere írta:Remélem nem baj hogy ennek nyitok új topicot,de erről még nem nagyon találtam semmi infót,így hát ez vezérelt.
Van egy Nokia 5310-es telóm,és vannak benne frankó csengőhangok (mp3),de nem engedi se küldeni másik telóra mondjuk bluetoothon,se sehogy,mert védve van...
Letöltöttem a moby explorert,de ehhez a kutya nem ért,de úgy néz ki ebből sem tudom elküldeni az mp3-as hangokat.
Egyáltalán lehetséges valamilyen módon kinyerni a telefonból a védett cuccokat,mondjuk ezzel a moby explorer-el,vagy valamilyen más file kezelővel?
:roll:
a formátuma van védve az ilyeneknek pl sis stb ezeket nem engedi küldeni a megoldás rém egyszerű át kell nevezni ideiglenesen a fájl formátumát valami értelmetlenre és egyből kezesbárány lesz a telefon fájlküldésileg :lol:
Avatar
mofere
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 754
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:48
Készüléktípus: Nokia N95
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Moby Explorer

Hozzászólás Szerző: mofere »

Tudom,amíg symbinél ez megy és működik,addig egy S40-nél nem,itt nyomogatom,és tök hülye vagyok hozzá,mert hiába nevezem át,a végén kiírja hogy nem lehet vagy valami ilyesmi,szóval nem engedi :weep:
Válasz küldése

Vissza: “Rendszerprogramok”