HelloOX2 - a legegyszerűbb Symbian hack!

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: HelloOX 1.02 - a legegyszerűbb hack S60v3-ra és 5800-ra

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

N82-n próbálta már valaki???
Flashhh
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 00:28:31
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: HelloOX 1.02 - a legegyszerűbb hack S60v3-ra és 5800-ra

Hozzászólás Szerző: Flashhh »

berkidezso írta:
Salmi írta:Nem vagyok én az! Túl sok lenne a felelősség :laugh: .
De szívesen megosztom veletek a dolgokat, amik a neten keringenek ;) !
Üdv, Tudod az a legnagyobb gondom, hogy azt a két fájlt nem tudom le szignózni. Tudnál ebben segíteni ha meg kérlek??
Csak te tudod megoldani a signozást ha a mellékelt leftup-os cuccal nem megy. Egy napig tart kb amíg elkuldik neked a kínai fórumon a key t es cert. Leírást találsz erről a módszerről.
Valahol olvastam hogy http://andy.ehandysoft.com/devcert.php ez az oldal is ugyanúgy működik mint a fórumos megoldás.
Avatar
Sil3nt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:05:36
Készüléktípus: Nokia N8-00 Silver
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: HelloOX 1.02 - a legegyszerűbb hack S60v3-ra és 5800-ra

Hozzászólás Szerző: Sil3nt »

nalam 5800-an ennyit ir amikor egy szignozatlan alkalmazast telepitek : Nem megbizhato kibocsatott vedett alkalmazas nem telepitheto....Mit csinaljak vele ? a patchek aktivalva es szoftv.telepites : mind-en onlien tanusitvany ellenorzese meg ki van kapcsolva!? tud valaki valami okosat mondani ?
Zenéim: http://soundcloud.com/sil3ntbeatz


Nokia N8 Silver Symbian Anna by Sil3nt Unbranded
Nokia 5800 v51.0.006 Sil3nt Xtreme Final RM-356 Unbranded HaCkEd
N81 8GB v21.0.010 RM-179 Unbranded HaCkeD
DEAD :'(
Rest In Peace [-KILLER-]
Avatar
M_Toni
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 23:30:11
Készüléktípus: N85
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: HelloOX 1.02 - a legegyszerűbb hack S60v3-ra és 5800-ra

Hozzászólás Szerző: M_Toni »

A HelloOX előző verziója már szombaton megjelent. Én az N85 öt hackeltem vele. Viszont a szignózás teljes kikerülése azzal nem működik az N85-ön ( hogy ezzel az 1.02 vel mi van azt nem is próbáltam és nem is fogom egyenlőre) A teljes fájl elérés az megvalósult, viszont ami áthúzta a szignozás teljes kikerülélsét az maga az installserver exe. Ha ezt a fájlt a helyére teszem semmijen sys, sisx progi nem települtt sérült fájl hibaüzi jött elő, és eltávolítani sem lehetett progikat. Ha kitöröltem az installserver exe fájlt, jó lett minden.

Viszont ott vannak azok a szignófájlok aminek nagyon nagy jelentősége VAN! Létre kell hozni az E meghajtón egy hack/sys/bin könyvtárat és ide be kell másolni a Leftup_Cert, Leftup_Key fájlt. Mindezt még a HelloOX inditása előtt. Természetesen a HelloOX t és a MapDrives progit elobb az OPDA oldalon beszerzett imeire készült szignópackal kell szignózni. előszőr a MapDrives kell indítani, majd a HelloOX-t. Indítás után a HelloOX hozzáadja a telefon jogosítótanusítványfájlokhoz aztokat a szignófájlokat amik a csomagban vannak, és el lettek helyetve a hack/sys/bin könyvtárba, majd elvégzi a védett mappák feloldását is.....
Namost ,ha már ott van a jogosítótanusítványfájlok listájában az OPDA0001 OPDA Sign nevü bejegyzés, akkor bármit ami ezekkel a cer és key fájlokkal vannak szignózva azokat a telefon zelepíteni fogja. Még azokat is amket a hagyományos OPDA szigóval történt szignózás után sem tudtunk mer alkalmazás hozzáféres nincs megadva hiba miatt ez lehetetlennek tünt mint például a nagy reményekkel kecsegtető modos hack esetében a modo fájlkezelő. Most már ezt sem lenne probléma felteeni, de nem is kell mert a gyári xplorer fájlkezelő is lát mindent és a fájlműveletek is működnek.
Ha ezekkel a szignófájlokkal szignozzuk az n-gage progikat, azokat is gond nélkül lehet telepíteni. Tudtommal n-gage szignózás egyenlőre csak PC vel lehetséges mivel erre külön n-gage szignozo progi van. (signgame n-gage)....

Szóval nálam az N85 ön így jött össze ez a hackelés. Ismételten mondom, hogy ez a HelloOX amivel én hackeltem az még az első verzió, nem az amiről itt szó van. Ha esetleg van olyan készülék amit még mindíg nem lehet rávenni a szignózás teljes kikerülésére próbálka ki ezt a teljesértékű szignózást.

Mág annyit hozzátennék, hogy a MapDrives indításakor én látszólag nem tapasztaltam semmit, mindha nem is indult volna el. De az xplorerben lehetett látni a V "vé" meghajtót. Ez igazolta hogy azért a progi teszi a dolgát.
Avatar
hunhool
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:11:14
Készüléktípus: Google Nexus5 32gb black
Tartózkodási hely: Nottingham,UK
Has thanked: 27 times
Been thanked: 38 times

Re: HelloOX 1.02 - a legegyszerűbb hack S60v3-ra és 5800-ra

Hozzászólás Szerző: hunhool »

Jo ez a hack bigyo,meg minden,sikerult Innov8-on is vegrehajtani,de nem igazan latom sok ertelmet(egyelore)
Google Nexus5 32gb Black
Avatar
hunhool
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:11:14
Készüléktípus: Google Nexus5 32gb black
Tartózkodási hely: Nottingham,UK
Has thanked: 27 times
Been thanked: 38 times

Re: HelloOX 1.02 - a legegyszerűbb hack S60v3-ra és 5800-ra

Hozzászólás Szerző: hunhool »

hunhool írta:Jo ez a hack bigyo,meg minden,sikerult Innov8-on is vegrehajtani,de nem igazan latom sok ertelmet(egyelore)
Rogton javitanam is magam :lol:
Fent van az N-Gage es kicsereltem az inditohangot :mrgreen:
Google Nexus5 32gb Black
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: HelloOX 1.02 - a legegyszerűbb hack S60v3-ra és 5800-ra

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

Tetszik ez a hack. Egyszerű és frankón működik. Két fájlt szignózol telepíted őket aztán szevasz. Bolond biztos és ki-bekapcsolás után is működik 100%ra. N82 powaa :taps1:
pronto
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 17:31:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HelloOX 1.02 - a legegyszerűbb hack S60v3-ra és 5800-ra

Hozzászólás Szerző: pronto »

Hali!
Sajnos én még a bolondnál is butább kategóriába tartozom...
Számomra ugyanis nem egyértelmű, hogy hova kell telepíteni a két file-t. Telefon vagy memókártya?
Aztán az sem egyértelmű, hogy a hack után el kell/lehet távolítani a két telepített progit?
És végül mit kellene tapasztalnom a sikeres hack után?
Egyáltalán a 6210-esen működik a dolog? (s60 9.3 FP2)
köszönöm
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: HelloOX 1.02 - a legegyszerűbb hack S60v3-ra és 5800-ra

Hozzászólás Szerző: Segal »

pronto írta:Hali!
Sajnos én még a bolondnál is butább kategóriába tartozom...
Számomra ugyanis nem egyértelmű, hogy hova kell telepíteni a két file-t. Telefon vagy memókártya?
Aztán az sem egyértelmű, hogy a hack után el kell/lehet távolítani a két telepített progit?
És végül mit kellene tapasztalnom a sikeres hack után?
Egyáltalán a 6210-esen működik a dolog? (s60 9.3 FP2)
köszönöm
telefonmemóriába kell, a 2 telepítófájl-t persze törölheted. Elsősorba azt kell tapasztalnod hogy nem kell szignóznod azokat a fájlokat amikhez oda van írva hogy szignózni kell de még számtalan másminden lecserélésére jó van témája olvass utánna picit. Működik a telefonon.
pronto
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 17:31:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HelloOX 1.02 - a legegyszerűbb hack S60v3-ra és 5800-ra

Hozzászólás Szerző: pronto »

Segal írta: telefonmemóriába kell, a 2 telepítófájl-t persze törölheted. Elsősorba azt kell tapasztalnod hogy nem kell szignóznod azokat a fájlokat amikhez oda van írva hogy szignózni kell de még számtalan másminden lecserélésére jó van témája olvass utánna picit. Működik a telefonon.
Szia Segal!
A telepítőfileoket lehet törölni, de a két feltelepített programot nem?
Csak azért, mert tettem egy próbát és a mapdrives telepítés után a-tól z-ig mindenféle meghatóm volt... ami azért elég zavaró. A dolog csak úgy szűnt meg, hogy eltávolítottam az alkalmazást.
Válasz küldése

Vissza: “Modding”