Nokia N97 (RM-505)-re portolt C6 firmware

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Nokia N97 (RM-505)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

RM-505 N97-n működő C6 Rom

Az itt leírtak garanciavesztéssel járhatnak! Nem vállalok semmilyen felelősséget!
Otthon, házilag alacsonyabb számú szoftot nem szabad visszarakni :!:

A képek N97 minihez/ről készültek, de az eljárás ugyanaz.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

http://www.youtube.com/watch?v=8l2DVYys9g8

RM-505-re C6 fw (magyar nyelv, magyar slide, magyar RomPatcher+ 2.6) Letöltés
az FM transzmitter még nem működik.

A letöltött fájlokat két helyre is másolhatod, amelyik szimpatikusabb. Mindkettőben látni fogja a JAF az SW-t.

Kód: Egész kijelölése

C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-505
vagy

Kód: Egész kijelölése

C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-505
Ha nincs egyik sem, akkor hozd létre az egyiket, amelyiket akarod.

Fontos, hogy a mappában csak a letöltött fájlok szerepeljenek, ne legyen benne a *.rofs3

Töltsd le a JAF-ot :arrow: JAF
Töltsd le hozzá a PKEY Emulator 5.0-t :arrow: PKEY Emulator 5.0
Töltsd le ezt az ini fájlt és másold a C/Program files/ODEON/JAF mappába és írd felül az ott lévőt. Így frissül a telók listája a JAF-ban és benne lesz az RM-555 is.
jaf_nok4models.rar

Nyisd meg a PKEY Emulatort (Win7 és Vista esetén jobbklikk- futtatás rendszergazdaként), kattints a GO-ra, így megnyílik a JAF.
Ki fogja írni, hogy error: BOX DRIVER NOT INSTALLED
Csak kattints az OK-ra.
Kép
Kattints felül a BB5 fülre.
Tegyél oda pipát, ahol a képen is van. Utoljára az Use INI-hez tegyél pipát, de elötte a CRT 308-ról szedd le.
Kép
Amikor az Use INI-t kipipálod, várj egy picit és megjelenik egy kis ablak, itt az RM-505 Nokia N97-t és katt az OK-ra.
Kép
Ha megvan, kattints a Flash gombra majd megkapod ezt az ablakot.
Kép
MOST csatlakoztasd a telefonod kikapcsolt állapotban, és egyből kattints az igen-re.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára farkas-laci 2011-03-30 szer. 06:23:56-kor.
64mb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-10-18 hétf. 00:43:04
Készüléktípus: Nokia N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 (RM-505)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: 64mb »

Leszek 1. Tesztelő , 5 perce van fenn , USB kapcsolatnál nem indul újra , Gép C6 nak ismeri be :) Íróm hamarosan a többi tapasztalatot !

Up 1 - Tölt is :)
Up 2 - Fm Transmitter nem megy
Up 3 - Zene Lejátszó normálisan működik
Up4 - Teló Gyorsult , Pl Power mp3 Előző cfw-vel kb 30 perc alatt találta meg az 1300 zenémet , most ez olyan 5-8p lehetett :)
Köszi LACI :Notworty:
Üdv
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N97 (RM-505)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

64mb írta:Leszek 1. Tesztelő , 5 perce van fenn , USB kapcsolatnál nem indul újra , Gép C6 nak ismeri be :) Íróm hamarosan a többi tapasztalatot !

Up 1 - Tölt is :)
Up 2 - Fm Transmitter nem megy
Up 3 - Zene Lejátszó normálisan működik
Up4 - Teló Gyorsult , Pl Power mp3 Előző cfw-vel kb 30 perc alatt találta meg az 1300 zenémet , most ez olyan 5-8p lehetett :)
Köszi LACI :Notworty:
Üdv
Akkor javítom az első bejegyzésem.
Avatar
mako
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010-03-12 pén. 21:21:49
Készüléktípus: Samsung galaxy s3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia N97 (RM-505)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: mako »

Haliday!az én tapasztalataim:1-ha aktiválva van az összes patch akkor nem tudok telepiteni alkalmazásokat.2-ha bekapcsolom a kamerát takkor fekete képernyö,mert a fő kamerát akarja használni.3-az oldal kameragomb nem reagál,gondolom összefüggésben van a kettes észrevétellel.egyenlőre ennyi.Javaslataim,ami a Hegazi féle levesben volt default téma.( az állat mód bejött,de ha nem főzöd bele külön is feldobhatnád. )Kamera felpecegtetés.Témahatás.Ja és persze külön köszönet a munkádért az N97fanok nevében! :Notworty: :taps2: Na most már úgy néz ki,hogy lesz egy jó telónk! :whaaa: :yeah:
GALAXY S4 "Reccsent kijelző"
Vissza S3
GALAXY S5 Várás
Prison
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-02-08 vas. 12:04:51
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 (RM-505)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: Prison »

sziaztok! Egy kérdés ha vissza akarok rakni egy n97 szoftot akkor csak simán vissza flashelem a gyárival ezt is ?
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N97 (RM-505)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

mako írta:Haliday!az én tapasztalataim:1-ha aktiválva van az összes patch akkor nem tudok telepiteni alkalmazásokat.2-ha bekapcsolom a kamerát takkor fekete képernyö,mert a fő kamerát akarja használni.3-az oldal kameragomb nem reagál,gondolom összefüggésben van a kettes észrevétellel.egyenlőre ennyi.Javaslataim,ami a Hegazi féle levesben volt default téma.( az állat mód bejött,de ha nem főzöd bele külön is feldobhatnád. )Kamera felpecegtetés.Témahatás.Ja és persze külön köszönet a munkádért az N97fanok nevében! :Notworty: :taps2: Na most már úgy néz ki,hogy lesz egy jó telónk! :whaaa: :yeah:
1. Ha van c2z patched, akkor azt kapcsold ki, azért nem tudsz telepíteni.
A többire nincs ötletem most, de amint tudom javítom.
gyalu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010-05-29 szomb. 11:30:16
Készüléktípus: LG Optimus 3d
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 (RM-505)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: gyalu »

Sziasztok!
Ha valaki használ még ilyen telefont rajtam kívül, hát annak itt a jó hír; 100% -osan (nokiához mérten) működő c6 port, fm-transmitterrel, magnetometerrel, és a C6-os firmwarekre jellemző nyalánkságokkal (e-mail, böngésző v7.3.1.31, S^3 tárcsázó).
http://www.symbianize.com/showthread.php?t=709684
Filippinó a srác, a rom alapja a Hegazy-féle v13.09 final, ebből szögelte össze saját firmware-jét.
Ha követitek a leírását, valóban olyan telefonotok lehet, amilyennek 3-éve kellett volna lennie.
Az oldalon regisztrálni kell, de megéri. Én lemagyarítottam, kicsit átalakítottam, és kb egy hónapja használom. Nem volt még fagyás, fm-transmitter kezeli a zenelejátszót, ttpod-ot, az e-mail, a browser, egyebek hiba nélkül futnak. A szabad mem. erős használaton nekem 42-48 Mb között ingadozott (ez így leírva is vicces azért...), de ennek a jószágnak elég is.
Respect a srácnak!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Modding”