Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
solyomlajos0
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: solyomlajos0 »

Megcsináltam a formatálást, és felraktam újból Ahmed romját. Most már működik a háttérvilágítása a fizikai billentyűzetnek, de a naptárban még mindig nem működnek a számgombok. Viszont működik a virtuális qwerty ami tudja helyettesíteni ezt a problémát. A térképpel egy kicsit bajban vagyok én is, a PC-ről nem tudom elindítania letöltést, de a telóról viszont tökéletesen működik. Nekem tetszik ez a 3.06-os Maps.
eddie303
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-04-16 szomb. 02:34:41
Készüléktípus: N97-mini e63
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: eddie303 »

farkas-laci írta:
solyomlajos0 írta:Így még nem próbáltam, nem is tudtam, hogy így is lehet formatálni. Most lecseréltem, feca romjára, ha nem válik be akkor meg fogom csinálni. Az igazság az, hogy ebben a portolt romban nagyon tetszik az intelligens tárcsázó, és HTML e-mail kliens, és a 3.06-os maps is.
Megcsinálták már pár napja a tárcsázó és az email kliens portolását. Ha valakinek van kedve belefőzheti egy N97/mini fw-be.
A Slide to unlock-os cselhez mivel kell megfuszerezni ?
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

eddie303 írta:
farkas-laci írta:
solyomlajos0 írta:Így még nem próbáltam, nem is tudtam, hogy így is lehet formatálni. Most lecseréltem, feca romjára, ha nem válik be akkor meg fogom csinálni. Az igazság az, hogy ebben a portolt romban nagyon tetszik az intelligens tárcsázó, és HTML e-mail kliens, és a 3.06-os maps is.
Megcsinálták már pár napja a tárcsázó és az email kliens portolását. Ha valakinek van kedve belefőzheti egy N97/mini fw-be.
A Slide to unlock-os cselhez mivel kell megfuszerezni ?
Ezt főzd bele a ROM-ba :balra: http://www.megaupload.com/?d=21BR6VYK
eddie303
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-04-16 szomb. 02:34:41
Készüléktípus: N97-mini e63
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: eddie303 »

Haho,

koszi szepen.... Elakadtam, letoltottem egy adott PC-ju firmware-t, ha tisztan ratolom a telefonra megy, ha hozzanyulok a rofs2-hoz akar NFEstd-vel akar NokiaEditorral, bedobja a torolkozot es atmegy rendorautoba, csak villog. Legyszi adjatok valami otletet :(
solyomlajos0
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: solyomlajos0 »

solyomlajos0 írta:Megcsináltam a formatálást, és felraktam újból Ahmed romját. Most már működik a háttérvilágítása a fizikai billentyűzetnek, de a naptárban még mindig nem működnek a számgombok. Viszont működik a virtuális qwerty ami tudja helyettesíteni ezt a problémát. A térképpel egy kicsit bajban vagyok én is, a PC-ről nem tudom elindítania letöltést, de a telóról viszont tökéletesen működik. Nekem tetszik ez a 3.06-os Maps.
Most már PC-ről is tudom atérképeimet frissíteni, valószínű, hogy szerverhiba volt csak.
Avatar
ottoa3
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 16:36:27
Készüléktípus: n97mini N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: ottoa3 »

C6 billzár - Feloldás lapozással


Be főztem a ROM-ba minden jól müködik (fektetve is)Viszont ha billentyűzárba rakom, és megmozdítom a telott bekapcsol a háttér világítás,ugy hogy bill-ben marad.
Autós telefon tartóban, konkrétan a legkisebb mozgásra ki-be kapcsol.Mi lehet a gond? :(
Előre is köszönöm!
eddie303
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-04-16 szomb. 02:34:41
Készüléktípus: N97-mini e63
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: eddie303 »

Mondjatok mar, Ti mivel foztok? Nekem mar a kapacitiv fozolap kezd eszembe jutni, NFEStd 0.3 es NokiaEditor 0.6 es 0.7, JAF 1.98.62, villogo telefon :(
eddie303
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-04-16 szomb. 02:34:41
Készüléktípus: N97-mini e63
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: eddie303 »

Na, annyira rajottem, hogyha a Farkas Laci fele firmware-t fogok neki hegeszteni s flashelem fel, azzal semmi gond nincs, viszont ha barmelyik magyar firmware-t kezdem hegeszteni, amit Navifirmmel toltottem, semmi szerencsem nincs. Valaki legyen szives mondja meg, mit kell csinalni a vedett rofs2-kkel ? :)
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

ottoa3 írta:C6 billzár - Feloldás lapozással


Be főztem a ROM-ba minden jól müködik (fektetve is)Viszont ha billentyűzárba rakom, és megmozdítom a telott bekapcsol a háttér világítás,ugy hogy bill-ben marad.
Autós telefon tartóban, konkrétan a legkisebb mozgásra ki-be kapcsol.Mi lehet a gond? :(
Előre is köszönöm!
Amit letöltöttél, abból töröld a private mappában a 10282BC4 mappát. Nem fog fordulni a billzár, csak ha elfordítva zárod le, de viszont a világítás probléma megszűnik.
Avatar
ottoa3
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 16:36:27
Készüléktípus: n97mini N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97 Mini (RM-555)-re portolt C6 firmware

Hozzászólás Szerző: ottoa3 »

farkas-laci írta:
ottoa3 írta:C6 billzár - Feloldás lapozással


Be főztem a ROM-ba minden jól müködik (fektetve is)Viszont ha billentyűzárba rakom, és megmozdítom a telott bekapcsol a háttér világítás,ugy hogy bill-ben marad.
Autós telefon tartóban, konkrétan a legkisebb mozgásra ki-be kapcsol.Mi lehet a gond? :(
Előre is köszönöm!
Amit letöltöttél, abból töröld a private mappában a 10282BC4 mappát. Nem fog fordulni a billzár, csak ha elfordítva zárod le, de viszont a világítás probléma megszűnik.
Köszönöm kiprobálom ;)
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Modding”