N97 Főzőtt/Cooked ROM

Készülékek tuningolásával, megváltoztatásával, stb kapcsolatos fórumok
vegatomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013-01-26 szomb. 20:38:50
Készüléktípus: N97 and SE-X2
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: vegatomi »

rajta vagyok kössz a tippet :D
By vegatomi
N97-SE X2
vegatomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013-01-26 szomb. 20:38:50
Készüléktípus: N97 and SE-X2
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: vegatomi »

KÖSZNÖM kukszi munkásságát :smartass: nagyon sokat segiitett bármikor bárkinek gondja van a teloojával szerintem forduljon bátran hozzá csak ajánlani tudom igen segítő kész....hála :taps1: :whaaa: :Notworty: :Notworty: :Notworty: :Notworty: :Notworty:
By vegatomi
N97-SE X2
vegatomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013-01-26 szomb. 20:38:50
Készüléktípus: N97 and SE-X2
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: vegatomi »

sikeresen meg volt minden a főzött rom rajta a teloon de a baj ott van hogy nem tud be boot olni :hmm2: se hardreset után :asit:
milehet a gond? rossza rom? 2 külömbözővel is ugyan az van nincs boot..valaki tudrá megoldást?most vissza raktuk az eredetit és csont nélkül megy....hibásak a rom-ok? :hmm2:
By vegatomi
N97-SE X2
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: Damir »

vegatomi írta:sikeresen meg volt minden a főzött rom rajta a teloon de a baj ott van hogy nem tud be boot olni :hmm2: se hardreset után :asit:
milehet a gond? rossza rom? 2 külömbözővel is ugyan az van nincs boot..valaki tudrá megoldást?most vissza raktuk az eredetit és csont nélkül megy....hibásak a rom-ok? :hmm2:
JAF-fal tettétek fel?
vegatomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013-01-26 szomb. 20:38:50
Készüléktípus: N97 and SE-X2
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: vegatomi »

nem jaf-fal hanem phoenix-el nem mind1? :confused3: vmiért a jaf nem ismeri fel :oops:
By vegatomi
N97-SE X2
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: Damir »

vegatomi írta:nem jaf-fal hanem phoenix-el nem mind1? :confused3: vmiért a jaf nem ismeri fel :oops:
Akkor első oldalt olvasd el :)
vegatomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013-01-26 szomb. 20:38:50
Készüléktípus: N97 and SE-X2
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: vegatomi »

de ilyen hibákba landolok....:"Töltsd le a főzött ROM-ot, amit kiválasztottál. Két fájlból áll." edddig már 3 félét 3 helyről szedtem le és igen 2 file van benne az eggyik a rom még a másik 1 txt mit is tartalmaz a rom...nincs 2 file 1ik pakkban se ami a rom hoz kellene

az a baj ugy csinálom mint a képeken és leírás alapján de amikor az .ini filet kell bepipálni flugrik az ablak de nincs benne :no: semmi üres...pedig ott kéne legy ugye a listának ami ini filet másolni kell :cry2: az odeon/jaf ba az ott is van felül irván az eredetit hogy friss legyen a leirtak alapján a lista de nem látja a jaf :evil:
By vegatomi
N97-SE X2
vegatomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013-01-26 szomb. 20:38:50
Készüléktípus: N97 and SE-X2
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: vegatomi »

mindent ezen oldal álltal csináltam itt még a képeket is látom viewtopic.php?f=82&t=2155
és arra is rájöttem mi a problem az ini file olvasásakor régebbi a volt a pkey amit le tudtam szedni cseréltem az 5-ös verziora :taps1: ...ujjabb bajom minden megy siker minden :taps2: de mikor csatlakoztatom a telót automatikusan megnyitja a meghajtót(32gb) és ha a "picit" megnyomom a bekapcs gombot semmi "not found" ot kapok :duhos2: ha meg 1 hajszállnyit tovább tartom akkor bekapcsol eddig olyan 20-30 szor próbáltam de nem tudom ére annyit az egész :cry3: ...vagy meddig lehet próbálgatni?nem fog a kárára menni? a sok próba? :ugeek:
By vegatomi
N97-SE X2
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Csak akkor dugd rá usb a telot amikor kijön a power felirat.
Skyp: kukuc-
vegatomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013-01-26 szomb. 20:38:50
Készüléktípus: N97 and SE-X2
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: N97 Főzőtt/Cooked ROM

Hozzászólás Szerző: vegatomi »

sikerült olyan 40 edjére :whaaa: csak én a leírásokba beletenném hogy miután kitörölted a sys system rescour és private mappákat nem árt plusszba 1 hard reset sem mert nekem így adta végül plussz a flash végén ki irrta hogy done ami zsír de localmode ba maradt szal nincs pánik le kell húzni usb ről azt aku ki ..majd be és csak aztán kell bekapcs(vagy ez valahol le van irva így csak nem vettem észre? :roll: )...hasít remek
eggyetlen bajom van csak de ezt irták is hogy nincs benne az FM transmitter de szerintem megleszek nélküle :pirul: és ha 1 másik rom felkeltette az érdeklődésem ugyan ezzel az eljárással bármikor cserélhetem ugye?! :taps4: :ehes:
By vegatomi
N97-SE X2
Válasz küldése

Vissza: “Modding”