Lejátszási lista készítése egyszerűen

Általános tippek, és trükkök, valamint hasznos leírások kezdők számára.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Lejátszási lista készítése egyszerűen

Hozzászólás Szerző: Damir »

Ezzel a leírással gyorsan lehet lejátszási listát készíteni számítógépen, nekem sok időt spórolt, sokkal egyszerűbb mint telefonon....

1. Töltsük le az alábbi programot és telepítsük fel a számítógépre: Playlist Creator. Ha megvan, akkor indítsuk el.

2. Menjünk a Settings-re, majd Playlist details, és a Saving playlist entries résznél a Relative-ot válasszuk ki. Ha megvagyunk, akkor kattintsunk az Ok-ra.

Kép

3. Csatlakoztassuk a telefont Adatátvitel/Tárhely módban, vagy használjunk memóriakártya olvasót, majd tallózzuk be a számokat, vagy magát a mappát. Nekem a Sounds/Digital mappában vannak a zenéim, ezért azt adtam hozzá. (a képen az 1. pontnál lévő ikonok közül a felső a mappa hozzáadása, az alsó pedig a fájlok egyenkénti hozzáadása)

Kép

4. Ha az Ok-ra nyomunk, akkor szépen kilistázza a mappában lévő zenéket, a nem kellőeket törölni kell, majd alul a Save location-nél kiválasztani, hogy hova mentse a listát, alatta a Name and Type-nál megadni a lista nevét és típusát (maradjon az m3u), és a legvégén katt a Create Playlist-re.

5. Ha végzett a program, akkor húzzuk le a telefont vagy tegyük vissza a telefonba a memkarit, frissítsük a Zenetárat, és meg kell jelennie a lejátszási listánknak.

N97-en tesztelve van a leírás ;)
Válasz küldése

Vissza: “Tippek és trükkök”