Telefon váró - Bejelentésre/megjelenésre váró telefonok.

Kötetlen csevegések témái
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Telefon váró - Bejelentésre/megjelenésre váró telefonok.

Hozzászólás Szerző: nsee »

Segal írta:
tnorbi írta:
Segal írta:
Tudjuk hogy ilyenek lesznek a hátlapi gonbjai

Most akkor ki másol kit? :lol: Kíváncsi vagyok, hogy igazi/mű vagy bőrhatású műanyag lesz a hátlap. :hmm2:
Maradjunk annyiba hogy mindenki masol mindenkit de ez nekunk csak jo mert ha valaki kitalal valamit akkor masoknal is megjelenhet.
Lényegében majdnem mindegy ki másol kit csak jó legyen és ne a rosszat kövessék.
Anno a Nokiát másolták, most nem :hmm2:
Mostanában nézegettem mennyien birizgálják utazás közben telefonjukat. Néha eléggé nehéz meghatározni milyen telót simogatnak mert a legtöbbje
be van csomagolva különféle tokokba. Azután már elveszíti a típus jellegzetességeit, még a másolás nyoma sem tűnik fel :)
Az enyém arany színű, ja nem, fekete, a tok miatt. ;) ezért nem nagyon mondják meg milyen készülék van nálam.
Mindenesetre kíváncsian várom a G4 megjelenését.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Telefon váró - Bejelentésre/megjelenésre váró telefonok.

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

nsee írta: Lényegében majdnem mindegy ki másol kit csak jó legyen és ne a rosszat kövessék.
Anno a Nokiát másolták, most nem :hmm2:
Mostanában nézegettem mennyien birizgálják utazás közben telefonjukat. Néha eléggé nehéz meghatározni milyen telót simogatnak mert a legtöbbje
be van csomagolva különféle tokokba. Azután már elveszíti a típus jellegzetességeit, még a másolás nyoma sem tűnik fel :)
Az enyém arany színű, ja nem, fekete, a tok miatt. ;) ezért nem nagyon mondják meg milyen készülék van nálam.
Mindenesetre kíváncsian várom a G4 megjelenését.
Én is így vagyok vele. Főleg az a vicces, aki a HTC fém házára vergődik, aztán beleteszi egy TPU tokban. :D Ott már mindegy, hogy polikarbonát, vagy alumínium.
These users thanked the author tnorbi for the post:
Macika (2015-04-09 csüt. 15:37:21)
Rating: 2.63%
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Telefon váró - Bejelentésre/megjelenésre váró telefonok.

Hozzászólás Szerző: Macika »

Igen, mert a fém ház SOKKAL sérülékenyebb, mint a rugalmas műanyagház.

Viszont a menő a fémház. Hogy miért? Mertazájfónis...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: Telefon váró - Bejelentésre/megjelenésre váró telefonok.

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

nem akarok offolni, de: nem a tokkal van a bajom, mert nem mindenki dolgozik pl irodában, viszont szeretné megvédeni a mobilját és emellett követni a technológia fejlődését. Nem mindegyik telómat használom/tam tok nélkül, de sérülés elkerülése miatt később mindegyik kapott egyet. Azon tudok kiakadni, hogy megvesznek egy ~100-150 ezres telót, de a tokkal már spórolnak. Rendel ebayről vagy valami plázás sarki gsmnél vesz egy 990 ft-os tpu tokot, ami az első hét után már vetemedik, nyúlik... Az N9-em egy Nokia bőrtokban van, az almám pedig egy Spiegen Slim armor S-t kapott....
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Telefon váró - Bejelentésre/megjelenésre váró telefonok.

Hozzászólás Szerző: Macika »

fefe86 írta:nem akarok offolni, de: nem a tokkal van a bajom, mert nem mindenki dolgozik pl irodában, viszont szeretné megvédeni a mobilját és emellett követni a technológia fejlődését. Nem mindegyik telómat használom/tam tok nélkül, de sérülés elkerülése miatt később mindegyik kapott egyet. Azon tudok kiakadni, hogy megvesznek egy ~100-150 ezres telót, de a tokkal már spórolnak. Rendel ebayről vagy valami plázás sarki gsmnél vesz egy 990 ft-os tpu tokot, ami az első hét után már vetemedik, nyúlik... Az N9-em egy Nokia bőrtokban van, az almám pedig egy Spiegen Slim armor S-t kapott....
Amióta Samsungozok, mindig megveszem a gyári protective covert hozzá. NAGYON ritkán esik a készülék, Utoljára a Note2-t ejtettem le, annak már van vagy 2 éve, de azt is már a gyári védőtokban. Semmi baja nem lett.

Bizony így van, hogy nem szabad sajnálni a pénzt a védelemre.

Olyan ez, amikor valaki megvesz egy két kategóriával drágább autót, mint amit fenn tud tartani, de arra nincs már pénze, hogy ha megtörte a lökhárítót, vagy letörte/letörték a tükröt, akkor cseréltesse, inkább barkácsolja, ragasztgatja...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Telefon váró - Bejelentésre/megjelenésre váró telefonok.

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Macika írta:
fefe86 írta:nem akarok offolni, de: nem a tokkal van a bajom, mert nem mindenki dolgozik pl irodában, viszont szeretné megvédeni a mobilját és emellett követni a technológia fejlődését. Nem mindegyik telómat használom/tam tok nélkül, de sérülés elkerülése miatt később mindegyik kapott egyet. Azon tudok kiakadni, hogy megvesznek egy ~100-150 ezres telót, de a tokkal már spórolnak. Rendel ebayről vagy valami plázás sarki gsmnél vesz egy 990 ft-os tpu tokot, ami az első hét után már vetemedik, nyúlik... Az N9-em egy Nokia bőrtokban van, az almám pedig egy Spiegen Slim armor S-t kapott....
Amióta Samsungozok, mindig megveszem a gyári protective covert hozzá. NAGYON ritkán esik a készülék, Utoljára a Note2-t ejtettem le, annak már van vagy 2 éve, de azt is már a gyári védőtokban. Semmi baja nem lett.

Bizony így van, hogy nem szabad sajnálni a pénzt a védelemre.

Olyan ez, amikor valaki megvesz egy két kategóriával drágább autót, mint amit fenn tud tartani, de arra nincs már pénze, hogy ha megtörte a lökhárítót, vagy letörte/letörték a tükröt, akkor cseréltesse, inkább barkácsolja, ragasztgatja...
Nekem Spigen Neo Hybridem van, nagyon szeretem, viszont a műanyag keret 2 helyen is elrepedt. Tartok tőle, hogy nem sokáig marad rajta.(nem esésben tört el, hanem csak olyan kedve volt). Ezért szeretnék új tokot... Amit említettél, a gyári Proactive tok, azt csak Samsung márkaboltban lehet kapni? Nem igazán találom. Nekem az lenne a lényeg, hogy passzos legye, idővel se nyúljon(mint a TPU-k). Neoban pont az a jó, hogy a műanyag csík szépen hozzáfeszíti a telefonhoz, olyan, mintha a teló része lenne. :D Páran be is nézték... :D
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Telefon váró - Bejelentésre/megjelenésre váró telefonok.

Hozzászólás Szerző: Macika »

tnorbi írta:Nekem Spigen Neo Hybridem van, nagyon szeretem, viszont a műanyag keret 2 helyen is elrepedt. Tartok tőle, hogy nem sokáig marad rajta.(nem esésben tört el, hanem csak olyan kedve volt). Ezért szeretnék új tokot... Amit említettél, a gyári Proactive tok, azt csak Samsung márkaboltban lehet kapni? Nem igazán találom. Nekem az lenne a lényeg, hogy passzos legye, idővel se nyúljon(mint a TPU-k). Neoban pont az a jó, hogy a műanyag csík szépen hozzáfeszíti a telefonhoz, olyan, mintha a teló része lenne. :D Páran be is nézték... :D
A Speedshopban láttam és a Westendes Samsung szaküzletben, mindkét helyen talán 7e Ft volt.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Telefon váró - Bejelentésre/megjelenésre váró telefonok.

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Hivatalos képeken a G4

http://tech2.hu/lg-g4-kepek-1260097?utm ... m=facebook

Nem tűnik rossznak, viszont egymás mellett a sok szín, minta eléggé bazári... Igazából egyikre se tudnám azt mondani, hogy tetszik.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Telefon váró - Bejelentésre/megjelenésre váró telefonok.

Hozzászólás Szerző: Macika »

tnorbi írta:Hivatalos képeken a G4

http://tech2.hu/lg-g4-kepek-1260097?utm ... m=facebook

Nem tűnik rossznak, viszont egymás mellett a sok szín, minta eléggé bazári... Igazából egyikre se tudnám azt mondani, hogy tetszik.
Ugyan...

Ha egymáshoz raknánk mondjuk az S4 miniből gyártott színeket, ugyanez lenne.

Elsikkadt a lényeg, az ELSŐ mobiltelefon, ami nem bőrhatású, hanem tényleg bőr hátlappal bír!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Telefon váró - Bejelentésre/megjelenésre váró telefonok.

Hozzászólás Szerző: nsee »

tnorbi írta:Hivatalos képeken a G4

http://tech2.hu/lg-g4-kepek-1260097?utm ... m=facebook

Nem tűnik rossznak, viszont egymás mellett a sok szín, minta eléggé bazári... Igazából egyikre se tudnám azt mondani, hogy tetszik.
Nézd külön külön a színeket ;) Nagyobb a színválaszték így több ember ízlését célozzák meg és akkor még nem beszéltünk a cserélhető akkuról
memó kártya bővíthetőségről és egyéb tulajdonságairól.
Arra kíváncsi leszek, hogy az új fényesebb kijelzőnek elég lesz e a háromezres akkumulátor!!!????
These users thanked the author nsee for the post:
Macika (2015-04-13 hétf. 09:47:53)
Rating: 2.63%
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”