OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Kötetlen csevegések témái

Eredményes lesz-e a Nokia a WP8-cal?

Igen, mert pótolják a WP7 hiányosságait és egyébként is minden fronton erősítenek
18
29%
Nem, mert a konkurenciát már nem érik utol bármivel is rukkolnak elő
44
71%
 
Szavazatok száma: 62

Avatar
lipiN70
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:29:44
Készüléktípus: P8 Lite
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp\\XXII\XIII\XI.ker
Has thanked: 36 times
Been thanked: 79 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: lipiN70 »

Engem személy szerint az online része kifejezetten csak a karakter szerkesztése miatt érdekel(ne), de egyenlőre még én sem vettem meg (...), ezért ez még csúszik...
Ami viszont kicsit elkeserít, hogy a direkt erre a célre vásárolt laptopom (rog 551jm) nem futattja maxon. :P jó azért így sem csúnya...
múlt: ericsson337>768>motorola3690>panasonicGD70>siemensC45>nokia3510i>3200>6230i>N70&6233>N958GB&3110C>E72&2700C>SGS&C5>Note I
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

lipiN70 írta:Engem személy szerint az online része kifejezetten csak a karakter szerkesztése miatt érdekel(ne), de egyenlőre még én sem vettem meg (...), ezért ez még csúszik...
Ami viszont kicsit elkeserít, hogy a direkt erre a célre vásárolt laptopom (rog 551jm) nem futattja maxon. :P jó azért így sem csúnya...
Nekem unalmas az online... :D Előbb kitolom a sztorit aztán jobban nekiveselkedek. Lenovo Y50-70-em van GTX 860M(4GB VRAM), 12GB RAM, i7, FHD kijelző. Minden fullon. 4GB RAMmal viszont bajban volt. Reménykedtem benne, hogy viszi, azt nem gondoltam, hogy ennyire. :D Biztos nincs meg a 6000 FPS, mint amire sokan verik, de nem is érdekel. :smartass:
Avatar
lipiN70
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:29:44
Készüléktípus: P8 Lite
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp\\XXII\XIII\XI.ker
Has thanked: 36 times
Been thanked: 79 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: lipiN70 »

:hmm2: Az papíron u. ilyen gép, hogy lehet minden fullon?
múlt: ericsson337>768>motorola3690>panasonicGD70>siemensC45>nokia3510i>3200>6230i>N70&6233>N958GB&3110C>E72&2700C>SGS&C5>Note I
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

lipiN70 írta::hmm2: Az papíron u. ilyen gép, hogy lehet minden fullon?
Ennek több oka is lehet. Egyrészt írta már egy másik fórumtárs is hogy a nem eredeti azért nem a legstabilabb. Másrészt elég sok olyan beállítás van a játékba ami gyakorlatilag semmi fps számváltozással nincs a játékra ha variálod de van szó szerint pár darab olyan ami kapcsolgatva valami brutális szintű lassulást okoz. Ilyen pl az élsimitás vagy a fű.
Nálam mindenesetre semmi gond igaz én asztali géppel vagyok I5 ivy alapú proci, 8 giga RAM és 980 OC videókártya.
Cserébe 4K felbontáson megy maxon a játék egyedül az élsimitás csak x2.
Az online meg jó móka csak a legelején bele kell jönni. Elég sokan értek már el nagyon durva szintet benne tehát többször fogsz meghalni benne mint amennyi gyilkolásod lesz benne ez tény. Viszont ha bevásárolsz egy fegyverboltba akkor javíthatod az esélyeidet. Istenigazából ötös szintű karaktertől van némi esélyed mások ellen mert onnantól tudsz uzit venni amit tudsz autóba is használni addig csak pisztoly. A gond az hogy pisztollyal csak akkor van esélyed ha nagyon amatőr a másik autós vagy gyalogosan mászkál és nem vett észre ha meg gyalog mászkálsz akkor ugyan lehet jobb fegyvered de ha az autósnak is van akkor megint te indulsz rosszabb eséllyel. Tehát ötös szinttől indul a móka. Fejlődni viszont időigényes dolog de megéri. Nekem jobban bejön az online egyelőre azzal játszom a sztori módot ráérek később is kiélvezni abba semmi változás nem lesz a későbbiekbe sem.
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Én is örülnék az online-nak... de egyenlőre kisebb gondom is nagyobb annál, hogy kiadjak érte közel egy 20-ast....
Online-ba San Andreassal szoktam nyomni :D Így 25 éves fejjel beállok a 14 évesek közé és legyilkolom mindet egészen addig míg ki nem bannolnak :D Nagyon viccesek :D Hisztiznek folyton hehe :D :D :D

Fentebb írtam, hogy költöznünk kell és albérlet keresés valami gyilkos.... utálom! :(
Van egy Mopszunk és ha véletlenül találunk egy olyan lakást amit nem 200ezerért adnak ki és tetszik akkor oda fix, hogy nem vihető kutya :/
Ha vihető akkor ha rákeresek google térképen utcanézetben nagyon "sötét a hangulat" néha meg is nézem, hogy jól írtam-e a címet, vagy esetleg Brazíliába is van egy olyan nevű utca? de nem :D

Ez a költözés gyakorlatilag most már amúgy is esedékes lett volna, mert megpályáztam egy üzletet és úgy néz ki meg is kapom, utána szerettünk volna költözni, hogy asszonynak ne kelljen 1 órát utaznia melóba, én meg ha megnyerem az üzlet vezetését akkor onnantól autóval járnék, mert mással nem tudok... De most kb minden összejött :D

Nincs itt véletlenül valaki aki venne lakást 13 ker-ben?? 14milláért? Kérlek kérdezzetek nekem körbe hátha valamelyik ismerősötöknek vagy nektek ez álmai lakása :D
(csak ne legyen sürgős a költözés, mert mint írtam kemény meló albit találni..) :D

Na megyek piacra ebédért, aztán irány GTA5! :D
Ha hazaérek ki fogom próbálni azt, hogy rákötöm a lapit FHD-s 107-es LG tv-re+veznélküli bill egér kombó :D
Kíváncsi vagyok bírja-e majd a gépem az FHD-t gta5-el :)
Kép
Kép
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

-Dr-Strust- írta:Én is örülnék az online-nak... de egyenlőre kisebb gondom is nagyobb annál, hogy kiadjak érte közel egy 20-ast....
Online-ba San Andreassal szoktam nyomni :D Így 25 éves fejjel beállok a 14 évesek közé és legyilkolom mindet egészen addig míg ki nem bannolnak :D Nagyon viccesek :D Hisztiznek folyton hehe :D :D :D

Fentebb írtam, hogy költöznünk kell és albérlet keresés valami gyilkos.... utálom! :(
Van egy Mopszunk és ha véletlenül találunk egy olyan lakást amit nem 200ezerért adnak ki és tetszik akkor oda fix, hogy nem vihető kutya :/
Ha vihető akkor ha rákeresek google térképen utcanézetben nagyon "sötét a hangulat" néha meg is nézem, hogy jól írtam-e a címet, vagy esetleg Brazíliába is van egy olyan nevű utca? de nem :D

Ez a költözés gyakorlatilag most már amúgy is esedékes lett volna, mert megpályáztam egy üzletet és úgy néz ki meg is kapom, utána szerettünk volna költözni, hogy asszonynak ne kelljen 1 órát utaznia melóba, én meg ha megnyerem az üzlet vezetését akkor onnantól autóval járnék, mert mással nem tudok... De most kb minden összejött :D

Nincs itt véletlenül valaki aki venne lakást 13 ker-ben?? 14milláért? Kérlek kérdezzetek nekem körbe hátha valamelyik ismerősötöknek vagy nektek ez álmai lakása :D
(csak ne legyen sürgős a költözés, mert mint írtam kemény meló albit találni..) :D

Na megyek piacra ebédért, aztán irány GTA5! :D
Ha hazaérek ki fogom próbálni azt, hogy rákötöm a lapit FHD-s 107-es LG tv-re+veznélküli bill egér kombó :D
Kíváncsi vagyok bírja-e majd a gépem az FHD-t gta5-el :)
Nem értem miért jössz mindig a huszassal én nem rendeltem elő mégis 13800 volt az ára úgy hogy csak picit kerestem utánna. Bementem az üzletbe mert dobozos verziót vettem az eladó nagyon felkészült volt már kitett vagy 15 darabot a pultra maga mellé ne kelljen mindig rohangálnia...
Szerintem még ennél is lehetne olcsóbban venni ha nagyon rákeresne az ember az éppen aktuális akciókra de persze azt megértem hogy van ennél fontosabb dolog is. Én is költöztem anno épp eleget albérletes időszakomba nem kívánom azt senkinek. Bár ha nem tudod megállni hogy ne csalj akkor nem látom sok értelmét hogy megvedd mert arra tényleg drága lenne hogy pár nap alatt kibannoljanak.
Amúgy nekem is tv-re van kötve a számítógép (ez már a harmadik már vissza se mennék a hangyafasznyi méretű monitorokhoz) hatalmas élmény a játék így főleg mióta 4K felbontás van.
Na lassan én is megyek még Los Santosba :mrgreen: mert 9 és háromnegyed óra múlva már dolgozom :( és addig nem ártana aludni legalább pár órát... :wacko:
Avatar
tomika085
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 16:30:25
Készüléktípus: Samsung S7 Edge
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tomika085 »

Én PS3-on tolom a GTA 5-öt. Használtan szereztem be még tavaly decemberben. Akkor került olyan 8000 ft-ba. A tv-mel nem nagyon büszkélkedhetek, mert az csak egy sima síkképcsöves tv, de nekem megteszi. Online rész frankó, de nem tudok angolul és van mikor hülyeséget csinálok. :)
Múlt: Nokia 3310, Nokia 3410, Samsung X660, Samsung E250, Nokia N95 8Gb, Nokia N96, Samsung I9000.
Jelen: Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy S4, Galaxy S4 Mini, Nokia N80
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

tomika085 írta:Én PS3-on tolom a GTA 5-öt. Használtan szereztem be még tavaly decemberben. Akkor került olyan 8000 ft-ba. A tv-mel nem nagyon büszkélkedhetek, mert az csak egy sima síkképcsöves tv, de nekem megteszi. Online rész frankó, de nem tudok angolul és van mikor hülyeséget csinálok. :)
Én leginkább versenyeken indulok vagy csak lövöm ahol csak érem a többi játékost vagy a város lakóit gázolom hogy utána menekülhessek a rendőrök elől ezeknél meg nehéz hülyeséget csinálni mindegyiknél egyértelmű mit hogy kell. A cél a hülyülés és közbe a fejlődés. Már várom a ma estét is mert ha még egy szintet ugrok megint új dolgok nyilnak meg de sajna addig még le kell ma is dolgozni 12 órát így megint éjjelre marad a rosszalkodás :mrgreen:
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

Most nem GTA most más :lol:
Ma megnéztem a bosszúállók új részét gondoltam írok 1-2 sort róla. Nyugi nem spoilerezek!!!

Tehát összességébe nekem az előző jobban bejött itt voltak üres részek. Persze az akciójelenetek jók voltak.
Ha már itt volt a lehetőség akkor egybe is kötöttük a 4DX kipróbálásával. Nekem még újdonság volt. Persze olyanba már voltam előtte is ahol mozgott a szék meg szagok voltak de itt már pára meg meg a mozi 2 oldalán 1-1 fényforrás is. A vélemény hogy egyszer mindenképp jópofa dolog de azért minden alkalommal biztos nem vennék rá jegyet.
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Segal írta:Most nem GTA most más :lol:
Ma megnéztem a bosszúállók új részét gondoltam írok 1-2 sort róla. Nyugi nem spoilerezek!!!

Tehát összességébe nekem az előző jobban bejött itt voltak üres részek. Persze az akciójelenetek jók voltak.
Ha már itt volt a lehetőség akkor egybe is kötöttük a 4DX kipróbálásával. Nekem még újdonság volt. Persze olyanba már voltam előtte is ahol mozgott a szék meg szagok voltak de itt már pára meg meg a mozi 2 oldalán 1-1 fényforrás is. A vélemény hogy egyszer mindenképp jópofa dolog de azért minden alkalommal biztos nem vennék rá jegyet.
Bnőmmel az Avatar-t néztük meg 4DX-ben, és egy hulladék sz*r az egész. Voltam Franciaországban a Futuroscope parkban, na ott van élmény.

Bosszúállókra meg szombaton megyünk IMAX-be, na a ér "valamit". :yes:
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”