OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Kötetlen csevegések témái

Eredményes lesz-e a Nokia a WP8-cal?

Igen, mert pótolják a WP7 hiányosságait és egyébként is minden fronton erősítenek
18
29%
Nem, mert a konkurenciát már nem érik utol bármivel is rukkolnak elő
44
71%
 
Szavazatok száma: 62

Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Segal írta:Eltünésem oka egyszerű
Kép

Próbálok ide is felnézni párszor de ez a játék egész egyszerűen brutálisan jó. Heti 6 nap meló után is egyszerűen muszáj még elővenni. Remélem közületek is sokan játszanak vele :D
Akinek nem lenne egyértelmű hogy miről van szó annak KATT
Imádom!!! Függő vagyok én is! Szintén PC-n ;) Amikor végre lejött a 60GB és sikerült elindítani úgy örültem, hogy a menyasszonyom azt hitte, megőrültem :D :D
Végre megcsinálták újra azt az érzést, mint amit a Vice City, és a San Andreas adott.
A gta 4 egy hulladék volt, az 5 ISTEN!!!!! Ahogy rommá lehet törni az autót, a speciálok, stb stb imádom!!! :D
Pedig nem vagyok egy nagy játékos.... de ez ááhh :D
Kép
Kép
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

-Dr-Strust- írta:
Imádom!!! Függő vagyok én is! Szintén PC-n ;) Amikor végre lejött a 60GB és sikerült elindítani úgy örültem, hogy a menyasszonyom azt hitte, megőrültem :D :D
Végre megcsinálták újra azt az érzést, mint amit a Vice City, és a San Andreas adott.
A gta 4 egy hulladék volt, az 5 ISTEN!!!!! Ahogy rommá lehet törni az autót, a speciálok, stb stb imádom!!! :D
Pedig nem vagyok egy nagy játékos.... de ez ááhh :D
Engem azért felhúzott az elején...

Előrendeltem... 14-én jött az SMS, hogy majd másnap hozzák, közben megjelenés napjára volt ígérve. Írtam nekik, megnyugtattak, hogy jönni fog, a szerverük volt túlterhelt. 18:00-ig szállítanak, sztem olyan 17:45-re jött meg. :D 2 óra volt kb amíg telepítette.... AZTÁN még update, az meg nem jött normálisan, folyton megszakadt, lassú is volt. Másnap az is lejött. Elkezdtem játszani, full beállításokon, nagyon megörültem, hogy megérte a Laptop, erre az első küldi után amikor betöltötte a várost, elkezdett laggolni, mint állat. Lejjebb vettem mindent, ment vagy 3-4 percig, aztán megint lagg. Szét vetett az ideg. Aztán másnap (3 napja megvan a game és nem játszhatok) rakattam RAM-ot a gépbe (még garanciális, az se volt biztos, hogy bele tudnak rakni), de így más 12GB-al fut mint állat. :taps1:

Tényleg visszahozták a San Andreas hangulatát, gyönyörű az egész játék. :taps2: :Notworty:
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

tnorbi írta:
-Dr-Strust- írta:
Imádom!!! Függő vagyok én is! Szintén PC-n ;) Amikor végre lejött a 60GB és sikerült elindítani úgy örültem, hogy a menyasszonyom azt hitte, megőrültem :D :D
Végre megcsinálták újra azt az érzést, mint amit a Vice City, és a San Andreas adott.
A gta 4 egy hulladék volt, az 5 ISTEN!!!!! Ahogy rommá lehet törni az autót, a speciálok, stb stb imádom!!! :D
Pedig nem vagyok egy nagy játékos.... de ez ááhh :D
Engem azért felhúzott az elején...

Előrendeltem... 14-én jött az SMS, hogy majd másnap hozzák, közben megjelenés napjára volt ígérve. Írtam nekik, megnyugtattak, hogy jönni fog, a szerverük volt túlterhelt. 18:00-ig szállítanak, sztem olyan 17:45-re jött meg. :D 2 óra volt kb amíg telepítette.... AZTÁN még update, az meg nem jött normálisan, folyton megszakadt, lassú is volt. Másnap az is lejött. Elkezdtem játszani, full beállításokon, nagyon megörültem, hogy megérte a Laptop, erre az első küldi után amikor betöltötte a várost, elkezdett laggolni, mint állat. Lejjebb vettem mindent, ment vagy 3-4 percig, aztán megint lagg. Szét vetett az ideg. Aztán másnap (3 napja megvan a game és nem játszhatok) rakattam RAM-ot a gépbe (még garanciális, az se volt biztos, hogy bele tudnak rakni), de így más 12GB-al fut mint állat. :taps1:

Tényleg visszahozták a San Andreas hangulatát, gyönyörű az egész játék. :taps2: :Notworty:
Akkor gondoljatok bele nalam 4k felbontason minden kimaxolva kiveve az elsimitas mert az brutalis kovetelmenyu igy marad a 2x-es de igy is gyonyoru.
Elkezdtem a story modot de viszonylag gyorsan abba is hagytam mert az online az valami brutalis. Igaz tobbszor haltam meg mint amennyit oltem de ez van majd javul a statisztikam.
Egyedul arra nem jottem meg ra talan tudtok segiteni autobol hogy lehet komolyabb fegyverrel loni. Nekem csak az okol meg 2 pisztoly elerheto pedig mar katonasagot megszegyenito fegyverarzenalom van gyalogosan. Vagy esetleg akik autobol uzikkal lonek azok csalnak?
A telepites amugy nalam is idegorlo volt. Mar eleve hogy ugy dolgozzak vegig 1 napot hogy nalam a jatek... Vegre haza egyes kettes sokadik lemez. Na majd most erre ujra egyes lemez. Aztan lepjek be socialba ok aztan a szeriaszam na mostmar minden oke helyett meg le kene szedni 6 gigat ami tobb mint 1 ora volt 80 megas nettel... Aztan meg van egy 350 mega koruli frissites is. Itt mar az orulet hataran voltam de aztan elindult es minden kinomert karpotolt.
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Segal írta:Aztan meg van egy 350 mega koruli frissites is. Itt mar az orulet hataran voltam de aztan elindult es minden kinomert karpotolt.
Én Oculus Riftre lennék kíváncsi, mert van hozzá támogatás, Youtube-on jók a videók vele. :D

Én még nem próbáltam az online-t, előbb a sztorit nyomom ki. Grafika húzogatása nem is tűnik fel igazán, csak ha egymás mellett nézed. 800*600on is próbáltam, még ott is szép. :D
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

tnorbi írta:
Segal írta:Aztan meg van egy 350 mega koruli frissites is. Itt mar az orulet hataran voltam de aztan elindult es minden kinomert karpotolt.
Én Oculus Riftre lennék kíváncsi, mert van hozzá támogatás, Youtube-on jók a videók vele. :D

Én még nem próbáltam az online-t, előbb a sztorit nyomom ki. Grafika húzogatása nem is tűnik fel igazán, csak ha egymás mellett nézed. 800*600on is próbáltam, még ott is szép. :D
Gyorsan probald ki hatalmas poen az online.
A 4hez van egesz jo oculus tamogatas de az sem hivatalos. Az othoz viszont mindossze annyi a "tamogatas" hogy az egeret helyettesiti. Readasul csak fizetos progival hasznalhato.
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Én sajna nem vettem meg, de én mit szívtam vele gyerekek......

Kb crack után 1 héttel tudtam csak játszani....

Az egész úgy kezdődött, hogy megjelent a játék, feltették netre, de crack nélkül...
Volt 2 verzió egy 38 és egy 60gb-os
Azt javasolták, hogy a 60gb-osat kell tölteni, mert az a jó... Le is szedtem lejött mint a villám 2-3 nap alatt :D
Mivel elsők között töltöttem, ezért a letöltési sebesség 5kb-800 kb között mozgott gondolhatjátok... :D Nem aggódtam, mert tudtam, hogy nincs még crack úgy voltam vele, addigra jöjjön le mire lesz hozzá crack...

Melóba olvasgatom a fórumot, mikor lesz crack, jött a sárgáktól az ígéret, hogy ma éjjel kész :D Hurrá!!! :D
Végre van crack Win7 only áááááá :D Win 10-el nyomtam... :D
Utána 2 napot melóztam szóval nem nagyon volt időm egy opredszer cseréhez :D
2 nap meló után mentünk haza Komáromba szóval reggel felkeltem nem az volt az első dolgom, hogy reinstall...
Hazaértünk, nekiálltam délelőtt, újratelepít stb... volt dolgunk városba úgyhogy bementünk intézkedni stb... Oké vissza szülőkhöz, driverek telepítése, crackelés nem megy...
szívtam vele este 8-ig!!!!!
Már ott tartottam, hogy kettétöröm a gépet :D Social club error...
Mire rájöttem, hogy a windows defender vagy mi a rák!!! kinyírja a cracket....
Oké win defender kikapcs, újracrackelé és tadammmm :D Játszottam vele 2 napot, majd nem indul :D Hát mondom ez mi :D
Valami hülyeséget tettek a crtackbe és 18.-án lejár, és nem tudsz vele játszani :D Dátum visszaállítással lehet csak :D

Még nem volt kapacításom megnézni, hogy van-e már frissebb verzió (biztos van) nálam minden nap 18.a :D

Online-ra nagyon kíváncsi vagyok szeretnék játszani vele, de most perpill nincs közel 20 ezrem egy játékra.. Majd lesz tört szerver is egyszer :D

Küldetéseket nem viszem, mert nem valami stabil a crck, csak butulok de imádom! :D
Kép
Kép
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Jajjj!!!! Más téma!!!

Segítséget szeretnék kérni!!!
Albérletet keresünk!!!

3-mas metró vonalán, határút, és corvin negyed között (inkább közelebb határúthoz)
Van egy mopszunk, ő is jönne velünk :D
elvárásaink:kád, erkély, metró közel legyen, ne legyen panel, kisállatot vihessünk, kb ennyi
nem számít ha nem berendezett, de az se baj, ha berendezett :D
1 szoba max 1,5
bérleti díj 50e-70e között
min 40nm

Ha esetleg hallotok valamit, vagy van ismerősötök vagy akármi légyszi írjatok! :D

Köszönöm :)

ja és nem azért kell költöznünk, mert leéltük a lakást, meg ilyenek :D Szóval mintabérlők vagyunk :)))
Időre fizetünk, rend és fegyelem van, a kutya nem ugat, szobatiszta, nap nagy részét átalussza :) (kis fogyatékos mopsz :D )
A főbérlő vesz családi házat, és el kell adnia azt amibe lakunk :((((
Kép
Kép
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Segal írta:
tnorbi írta:
Segal írta:Aztan meg van egy 350 mega koruli frissites is. Itt mar az orulet hataran voltam de aztan elindult es minden kinomert karpotolt.
Én Oculus Riftre lennék kíváncsi, mert van hozzá támogatás, Youtube-on jók a videók vele. :D

Én még nem próbáltam az online-t, előbb a sztorit nyomom ki. Grafika húzogatása nem is tűnik fel igazán, csak ha egymás mellett nézed. 800*600on is próbáltam, még ott is szép. :D
Gyorsan probald ki hatalmas poen az online.
A 4hez van egesz jo oculus tamogatas de az sem hivatalos. Az othoz viszont mindossze annyi a "tamogatas" hogy az egeret helyettesiti. Readasul csak fizetos progival hasznalhato.
Na jó. http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto ... ideok.html Erre már nem tudok mit mondani. :laugh: :laugh: Betegek.
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

-Dr-Strust- írta:Én sajna nem vettem meg, de én mit szívtam vele gyerekek......
Nem hiszem, hogy valaha lesz normális crack...
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

-Dr-Strust- írta:Én sajna nem vettem meg, de én mit szívtam vele gyerekek......

Kb crack után 1 héttel tudtam csak játszani....

Az egész úgy kezdődött, hogy megjelent a játék, feltették netre, de crack nélkül...
Volt 2 verzió egy 38 és egy 60gb-os
Azt javasolták, hogy a 60gb-osat kell tölteni, mert az a jó... Le is szedtem lejött mint a villám 2-3 nap alatt :D
Mivel elsők között töltöttem, ezért a letöltési sebesség 5kb-800 kb között mozgott gondolhatjátok... :D Nem aggódtam, mert tudtam, hogy nincs még crack úgy voltam vele, addigra jöjjön le mire lesz hozzá crack...

Melóba olvasgatom a fórumot, mikor lesz crack, jött a sárgáktól az ígéret, hogy ma éjjel kész :D Hurrá!!! :D
Végre van crack Win7 only áááááá :D Win 10-el nyomtam... :D
Utána 2 napot melóztam szóval nem nagyon volt időm egy opredszer cseréhez :D
2 nap meló után mentünk haza Komáromba szóval reggel felkeltem nem az volt az első dolgom, hogy reinstall...
Hazaértünk, nekiálltam délelőtt, újratelepít stb... volt dolgunk városba úgyhogy bementünk intézkedni stb... Oké vissza szülőkhöz, driverek telepítése, crackelés nem megy...
szívtam vele este 8-ig!!!!!
Már ott tartottam, hogy kettétöröm a gépet :D Social club error...
Mire rájöttem, hogy a windows defender vagy mi a rák!!! kinyírja a cracket....
Oké win defender kikapcs, újracrackelé és tadammmm :D Játszottam vele 2 napot, majd nem indul :D Hát mondom ez mi :D
Valami hülyeséget tettek a crtackbe és 18.-án lejár, és nem tudsz vele játszani :D Dátum visszaállítással lehet csak :D

Még nem volt kapacításom megnézni, hogy van-e már frissebb verzió (biztos van) nálam minden nap 18.a :D

Online-ra nagyon kíváncsi vagyok szeretnék játszani vele, de most perpill nincs közel 20 ezrem egy játékra.. Majd lesz tört szerver is egyszer :D

Küldetéseket nem viszem, mert nem valami stabil a crck, csak butulok de imádom! :D
Az online az kb ugyanaz mintha csak brutulnal csak mas jatekosok is ugyanott brutulnak es foleg a varosokba nagyon konnyen ossze is talalkoztok mivel mutatja a terkep oket es akkor egynek pusztulnia kell... :mrgreen:
Van olyan hogy epp menekulsz tucatnyi renderauto elol es egy "kedves" online jatekos meg meg is soroz kozbe, vagy epp multkor vadaszgeppel talalt meg az egyik (sok eselyem volt...) szoval az online=brutulas a negyzeten.
Ha valaminel akkor ennel tenyleg megeri az arat az eredeti.
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”