Telefon vásárlás

Kötetlen csevegések témái
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

nokiae668 írta:Sziasztok!

Szeretném lecserélni a telefonomat, Nokia C7-et! Lenne egy pár kiválasztott telefon, de nem tudom melyik legyen, ezért kérnék tőletek egy kis segítséget.

Az esélyesek:
Sony J - erről mi a véleményetek, megbízható telefon, gyors...?
Samsung GS1 - ezt támogatják még, van értelme még ilyet venni?

Az én elvárásaim a telefontól az amit tud a C7 is. office, excel (írás) pdf olvasás, navigáció (android esetén a legújabb IGO), Kamera auto fokusz, led, 5-8 mpix. (50 cm nél közelebb is látható képet csináljon) Email szinkronizálás (gmail), gyors rendszer. zenelejátszó, fm radio. :) Nagyjából ennyi lenne! ;)

Előre is köszönöm! ;)
A SONY J-nél van sokkal jobb választás ár /érték /minőség terén. Én mindenképpen az LG L7-et venném meg. Ami mellette szól: Nagyobb kijelző 4.3" ráadásul gyönyörű IPS technológia + Gorilla Glass. Mindkét telefonra hamarosan elérhető lesz az android 4.1.2 (ez is lesz a vége) viszont az LG sokkal több extrát tartalmaz és igényesebb a felülete.
Az LG szerintem lényegesen megbízhatóbb és igényesebb készülék mint a SONY J.

Itt van az LG hivatalos nyilatkozata a frissítésről: http://www.lgblog.de/2013/03/18/android ... l7-und-l9/

Az L9 már megkapta , nagyon dicsérik.



Ha egy kicsit többet szánsz rá akkor Galaxy ACE2 vagy Samsung Galaxy S Advance LG L9
These users thanked the author reddoors for the post:
nokiae668 (2013-03-25 hétf. 21:09:47)
Rating: 2.63%
Huawei MATE 9 Android 7
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

reddoors írta:
nokiae668 írta:Sziasztok!

Szeretném lecserélni a telefonomat, Nokia C7-et! Lenne egy pár kiválasztott telefon, de nem tudom melyik legyen, ezért kérnék tőletek egy kis segítséget.

Az esélyesek:
Sony J - erről mi a véleményetek, megbízható telefon, gyors...?
Samsung GS1 - ezt támogatják még, van értelme még ilyet venni?

Az én elvárásaim a telefontól az amit tud a C7 is. office, excel (írás) pdf olvasás, navigáció (android esetén a legújabb IGO), Kamera auto fokusz, led, 5-8 mpix. (50 cm nél közelebb is látható képet csináljon) Email szinkronizálás (gmail), gyors rendszer. zenelejátszó, fm radio. :) Nagyjából ennyi lenne! ;)

Előre is köszönöm! ;)
A SONY J-nél van sokkal jobb választás ár /érték /minőség terén. Én mindenképpen az LG L7-et venném meg. Ami mellette szól: Nagyobb kijelző 4.3" ráadásul gyönyörű IPS technológia + Gorilla Glass. Mindkét telefonra hamarosan elérhető lesz az android 4.1.2 (ez is lesz a vége) viszont az LG sokkal több extrát tartalmaz és igényesebb a felülete.
Az LG szerintem lényegesen megbízhatóbb és igényesebb készülék mint a SONY J.

Itt van az LG hivatalos nyilatkozata a frissítésről: http://www.lgblog.de/2013/03/18/android ... l7-und-l9/

Az L9 már megkapta , nagyon dicsérik.



Ha egy kicsit többet szánsz rá akkor Galaxy ACE2 vagy Samsung Galaxy S Advance LG L9
Köszi.szépen ez a szoftver frissítés az amit az S3 on is van? Még kezdő vagyok android terén. :) ;)
Néztem az L7 et, így elsőre tetszik, az L9 az jobb. ;)
A navigáció az telepíthető rájuk vagy csak online van? IGO... :?2: ;)
Az S advanced azon milyen szoftver fut? Melyik a legfrissebb rá? ;)
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

nokiae668 írta:
Köszi.szépen ez a szoftver frissítés az amit az S3 on is van? Még kezdő vagyok android terén. :) ;)
Néztem az L7 et, így elsőre tetszik, az L9 az jobb. ;)
A navigáció az telepíthető rájuk vagy csak online van? IGO... :?2: ;)
Igen, jelenleg ez a rendszer (ANDROID 4.1.2) fut a felső kategóriás készülékeken is kivéve a NEXUS-on.
Mondjuk lényeges , hogy hol és milyen konstrukcióban szeretnéd vásárolni a telefont (előfizetés , kártyás , vagy kártyafüggetlen). A szolgáltatóknál van minimális eltérés.
A mai világban minden pénz kérdése :) attól függ mennyit szeretnél áldozni erre a célra.
Szerintem jelenleg hivatalos garanciával KÁRTYÁSAN a telenor kínálatában 47500 Ft-ért talán az L7 a legjobb ár/érték ajánlat. Március végén megkapja a 4.1.2-es frissítést.

Ha többet szánsz rá és gyorsabb készüléket szeretnél akkor a 2 magos SAMSUNG ACE 2(hamarosan hivatalos android 4.1.2) VAGY Samsung Galaxy S Advance (már van rá hivatalos 4.1.2 ami nagyon jól működik) .

Most nézem ,hogy a telenor kínálatában szintén kártyásan az ACE 2 52000 Ft. Ez is erősen megfontolandó . :D
Huawei MATE 9 Android 7
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

reddoors írta:
nokiae668 írta:
Köszi.szépen ez a szoftver frissítés az amit az S3 on is van? Még kezdő vagyok android terén. :) ;)
Néztem az L7 et, így elsőre tetszik, az L9 az jobb. ;)
A navigáció az telepíthető rájuk vagy csak online van? IGO... :?2: ;)
Igen, jelenleg ez a rendszer (ANDROID 4.1.2) fut a felső kategóriás készülékeken is kivéve a NEXUS-on.
Mondjuk lényeges , hogy hol és milyen konstrukcióban szeretnéd vásárolni a telefont (előfizetés , kártyás , vagy kártyafüggetlen). A szolgáltatóknál van minimális eltérés.
A mai világban minden pénz kérdése :) attól függ mennyit szeretnél áldozni erre a célra.
Szerintem jelenleg hivatalos garanciával KÁRTYÁSAN a telenor kínálatában 47500 Ft-ért talán az L7 a legjobb ár/érték ajánlat. Március végén megkapja a 4.1.2-es frissítést.

Ha többet szánsz rá és gyorsabb készüléket szeretnél akkor a 2 magos SAMSUNG ACE 2(hamarosan hivatalos android 4.1.2) VAGY Samsung Galaxy S Advance (már van rá hivatalos 4.1.2 ami nagyon jól működik).
Most nézem ,hogy a telenor kínálatában szintén kártyásan az ACE 2 52000 Ft. Ez is erősen megfontolandó . :D
T-mobilenál veszem, ha megveszem. :) ;)
Most az LG L7-9 és Samsung S kiválasztott. Majd megnézem őket élőben is valahol. :) A kamera mindnél 5 mpx auto fokusz, tehát akkor csinál 50 cm nél közelebbről is képet. (Ha egy alaprajzról tud csinálni egy normális képet 50 cm nél közelebbről, akkor az nekem jó. :) A C7 nem nagyon tudja fix-el.
Alkalmazások/Modok terén mindegyik ugyanazt nyújtja? (Olyan mint pl. a Nokia, hogy Nfc, HDMI, egyéb extrák kivételével, minden alkalmazás elfut a telon, ha megveszed vagy hackeled a telot. Nokia 500 és C7+NFC, de a többi program elfut mind kettőn)
Szerintem a Samsung S lesz a kiválasztott, árban se rossz.
Papa_Jo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012-09-19 szer. 13:41:25
Készüléktípus: i9305 XXUEMKC_NEEEMK1 LTE
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: Papa_Jo »

Sziasztok

Nem tudtam hova írjam, ezért ide.
S.O.S. kérdésem lenne.
Készülék vásárlás elött állok és kéne segítség. Ki tud vagy ki ismeri ezt az üzletet, megbízhatóak?
újgsm.hu

Előre is köszi a válaszokat
Ha valaki a munkáimat és a dolgaimat más fórumokon beírja, illő odaírni a forrást!!!

Kép
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: sozs »

Zárdautca. Ott van Samu és LG hivatalos szervize is.
Ez a válasz olyan mint a kérdésed. Semmi nem derül ki belőle. Pl. milyen város.... Ezért kellene mindenkinek kitölteni az adatlapján a tartózkodási helyet.
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Papa_Jo írta:Sziasztok

Nem tudtam hova írjam, ezért ide.
S.O.S. kérdésem lenne.
Készülék vásárlás elött állok és kéne segítség. Ki tud vagy ki ismeri ezt az üzletet, megbízhatóak?
újgsm.hu

Előre is köszi a válaszokat
Csak hallásból, de volt hideg-meleg néhány embernél. (Árukeresőn érdemes olvasgatni a véleményeket)
Én azt mondom, egyszerűbb ha valami nevesebb webshoppot keresel.
Én a VIP-Technika-t ajánlom (Régen azt hiszem volt hirdetése is a főoldalon). Én is onnan rendeltem, nagyon korrekt, és gyorsan meg is küldték tökéletes állapotban a telefonom.
Kép
Avatar
sover
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-01-28 szer. 09:51:04
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy/Siófok
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: sover »

Sziasztok!
Már elég régen követem a fórumot, még anno az 5800, majd az N8-as készülékemhez gyűjtögettem infókat. Segítséget szeretnék kérni tőletek milyen telefont ajánlatok. Nokia N8-ról kellene váltanom egy új készülékre aminek mondjuk nagyobb a kijelzője, fotózásban nem marad el, és jóval gyorsabb szegény elavult N8-asomnál. Nekem nem lényeg hogy heckelni lehessen, ugyanis mindegyik telefonom gyári szoftverrel üzemelt. Ami fontos lenne az a fényképező rész, ugyanis sokat fotózok makró módban, cikkszámokat kisebb alkatrészeket. Emellett jó lenne egy nagyobb kijelző és egy komoly gyorsaságú hardver. Mondjuk a méretnél már azt kell mondjam, hogy a Sony Xperia Z már nagy lenne. De azt sem tudnám melyik lenne a jobb az android vagy a windows phone. Egyikhez sem volt közöm még, így elég nehéz eldönteni.
Légyszives lássatok el egy két infóval tanáccsal, illetve hogy honnan szerezhetném be. Eddigi telefonjaimat a partnero gsm-től vettem, de megköszönve várom a ti ötleteiteket.
Köszönettel...
Szerk.: még csak annyi hogy a navigációt is sokat használom, és szintén legalább 2 évre szeretnék választani. Még 1x köszönöm...
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5556
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: ferret »

sover írta:Sziasztok!
Már elég régen követem a fórumot, még anno az 5800, majd az N8-as készülékemhez gyűjtögettem infókat. Segítséget szeretnék kérni tőletek milyen telefont ajánlatok. Nokia N8-ról kellene váltanom egy új készülékre aminek mondjuk nagyobb a kijelzője, fotózásban nem marad el, és jóval gyorsabb szegény elavult N8-asomnál. Nekem nem lényeg hogy heckelni lehessen, ugyanis mindegyik telefonom gyári szoftverrel üzemelt. Ami fontos lenne az a fényképező rész, ugyanis sokat fotózok makró módban, cikkszámokat kisebb alkatrészeket. Emellett jó lenne egy nagyobb kijelző és egy komoly gyorsaságú hardver. Mondjuk a méretnél már azt kell mondjam, hogy a Sony Xperia Z már nagy lenne. De azt sem tudnám melyik lenne a jobb az android vagy a windows phone. Egyikhez sem volt közöm még, így elég nehéz eldönteni.
Légyszives lássatok el egy két infóval tanáccsal, illetve hogy honnan szerezhetném be. Eddigi telefonjaimat a partnero gsm-től vettem, de megköszönve várom a ti ötleteiteket.
Köszönettel...
Szerk.: még csak annyi hogy a navigációt is sokat használom, és szintén legalább 2 évre szeretnék választani. Még 1x köszönöm...
Jelenleg verhetetlen fotózás terén és gyors is
Lumia 1020 pureview
Kép Kép
Avatar
sover
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-01-28 szer. 09:51:04
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy/Siófok
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Telefon vásárlás

Hozzászólás Szerző: sover »

ferret írta:Jelenleg verhetetlen fotózás terén és gyors is
Lumia 1020 pureview

Jelenleg úgy tudom még nem kapható. Esetleg valami más ötlet, illetve GSM bolt?
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”