Tesztelés

Kötetlen csevegések témái
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Segal »

Ide várjuk az oldalon található tesztjeinkről a véleményeiteket, észrevételeiteket, kérdéseiteket stb tehát bármit :D
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Nagyon jók a tesztek, engem egy dolog zavar bennük: a formai felbontás!
Miért ne lehetne egy oldalra berakni az egészet és linkeket rakni felülre, amik az oldal azon részére viszok a kedves nézelődőt, amire kíváncsi! továbbá nem kellene részenként betölteni a leírást, hanem egyben el lehetne olvasni.
Kritikát félretéve (és bocsi hogy ilye "moderálatlan" száraz tuskó vagyok néha, de tényleg) egy kérdés: külsős (pl. én) is írhat leírást vagy tesztet?
Mert szívesen írnék a 6650 T-Mobile-ról!
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Damir »

fonix232 írta:Nagyon jók a tesztek, engem egy dolog zavar bennük: a formai felbontás!
Miért ne lehetne egy oldalra berakni az egészet és linkeket rakni felülre, amik az oldal azon részére viszok a kedves nézelődőt, amire kíváncsi! továbbá nem kellene részenként betölteni a leírást, hanem egyben el lehetne olvasni.
Kritikát félretéve (és bocsi hogy ilye "moderálatlan" száraz tuskó vagyok néha, de tényleg) egy kérdés: külsős (pl. én) is írhat leírást vagy tesztet?
Mert szívesen írnék a 6650 T-Mobile-ról!
Teljesen egyetértek fonix232 kollégával :yes:
Teljesen meg vagyok elégedve a cikkekkel,nagyon jól sikerülnek!
Én annyit hiányolok még a leírásból,hogy a szabad(használható) RAM sehol sincs megemlítve,pedig szerintem kíváncsiak lennének rá az emberek.Tudom hogy ez változó,mert kiadnak egy új szoftvert és máris több lehet a RAM,mégis egy iránymutatónak jó lenne ;)
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: rydair »

fonix232 írta:Nagyon jók a tesztek, engem egy dolog zavar bennük: a formai felbontás!
Miért ne lehetne egy oldalra berakni az egészet és linkeket rakni felülre, amik az oldal azon részére viszok a kedves nézelődőt, amire kíváncsi! továbbá nem kellene részenként betölteni a leírást, hanem egyben el lehetne olvasni.
Kritikát félretéve (és bocsi hogy ilye "moderálatlan" száraz tuskó vagyok néha, de tényleg) egy kérdés: külsős (pl. én) is írhat leírást vagy tesztet?
Mert szívesen írnék a 6650 T-Mobile-ról!
meg én is olyan telefonokról amikröl még nincs ilyen régebbiekröl például 7650 :laugh: vagy arról van? nem is néztem még.. :laugh:
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Damir »

rydair írta:
fonix232 írta:Nagyon jók a tesztek, engem egy dolog zavar bennük: a formai felbontás!
Miért ne lehetne egy oldalra berakni az egészet és linkeket rakni felülre, amik az oldal azon részére viszok a kedves nézelődőt, amire kíváncsi! továbbá nem kellene részenként betölteni a leírást, hanem egyben el lehetne olvasni.
Kritikát félretéve (és bocsi hogy ilye "moderálatlan" száraz tuskó vagyok néha, de tényleg) egy kérdés: külsős (pl. én) is írhat leírást vagy tesztet?
Mert szívesen írnék a 6650 T-Mobile-ról!
meg én is olyan telefonokról amikröl még nincs ilyen régebbiekröl például 7650 :laugh: vagy arról van? nem is néztem még.. :laugh:
Nincs,szóval neki lehet állni :D
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Segal »

tehát akkor a kérdésekre a válasz.

A régibe egybevoltak a tesztek szerintünk így szellősebb a dolog jobban áttekinthető meg ha csak egy dolog érdekli a késöbbiekbe a tagot akkor nem kell keresgélni csak kiválasztja azt a fület. Késöbbiekbe ugye egyre több funkció lesz a telefonokba tehát nagyon hosszú lenne egy oldalra megírni. Ha a teszt fülre kattintasz beadja az összes tesztet és szemezgethettek, rendezgethetitek többféleképpen stb. Ti nem tudtok teszteket írni. Én szivesen letesztelném a 7650 est is meg azokat amik kimaradtak mert van még bőven de ugye ahoz alapanyag is kell és ha nincs XXL nek akkor sajna nem tudok tesztet írni. Sajna mostanság kevesebbet is érek rá nyilván észrevettétek többnyire csak éjjel vagyok meg meló előtt picit de lesznek idén is tesztek :D
Avatar
Csubakka456
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:38
Készüléktípus: Nokia E7-00
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Csubakka456 »

Én fel tudok ajánlani tesztre egy 9110-t és egy 8110-t :hihi:
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

Csubakka456 írta:Én fel tudok ajánlani tesztre egy 9110-t és egy 8110-t :hihi:
a 9110ről jöhetne :!:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Damir »

Segal írta:tehát akkor a kérdésekre a válasz.

A régibe egybevoltak a tesztek szerintünk így szellősebb a dolog jobban áttekinthető meg ha csak egy dolog érdekli a késöbbiekbe a tagot akkor nem kell keresgélni csak kiválasztja azt a fület. Késöbbiekbe ugye egyre több funkció lesz a telefonokba tehát nagyon hosszú lenne egy oldalra megírni. Ha a teszt fülre kattintasz beadja az összes tesztet és szemezgethettek, rendezgethetitek többféleképpen stb. Ti nem tudtok teszteket írni. Én szivesen letesztelném a 7650 est is meg azokat amik kimaradtak mert van még bőven de ugye ahoz alapanyag is kell és ha nincs XXL nek akkor sajna nem tudok tesztet írni. Sajna mostanság kevesebbet is érek rá nyilván észrevettétek többnyire csak éjjel vagyok meg meló előtt picit de lesznek idén is tesztek :D
És esetleg fel lehet ajánlkozni tesztelőnek? :roll:
Avatar
Csubakka456
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:38
Készüléktípus: Nokia E7-00
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Csubakka456 »

maggi_1886 írta:a 9110ről jöhetne :!:
Részemről ok :cool3:
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”