OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Kötetlen csevegések témái

Eredményes lesz-e a Nokia a WP8-cal?

Igen, mert pótolják a WP7 hiányosságait és egyébként is minden fronton erősítenek
18
29%
Nem, mert a konkurenciát már nem érik utol bármivel is rukkolnak elő
44
71%
 
Szavazatok száma: 62

Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: sozs »

gjoco1958 írta:Sziasztok!
Lehet nem jó helyre irok,de volna egy kérdésem.Tegnap operációs rendszert váltottam a számitógépemen(Win(8.1) és a nagy gond,hogy sehol nem látja a telefont a gép.Első alkalommal,amikor rádugtam úgy látszott,hogy telepit valamit a teló,gondolom illesztő programot,de igy sem látta.Utána feltettem egy Samsung drivert(ami a laptopomon van,azon Win7 van),de igy sem látja sehol.Még a "Saját gépben" sem.Az meg már csak hab a tortán,hogy a TC-ben a Plugint nem is engedi telepiteni.
Minden ötletet-tanácsot szivesen várok és elfogadok,mert ez az új rendszer elég kacifántos e nélkül is :whistle: Tehát,ha Valaki win8-at használ meg köszönöm a tapasztalatokat ez ügyben. :Notworty:

Üdv:gjoco

Nos közben találtam ezt,de semmi változás,úgyhogy várom továbbra is a megoldást!
https://forums.oneplus.net/threads/inst ... its.51264/
Igaz nekem LG-m van, de ilyen gondot nem okozott a 8.1, de még a 10 sem. Ha a 7-s drivert telepítenéd (szedd le az eddigit) a telepítő kompatibilitási fülén álítsd be a 7-t! Vagy Kies-t telepítsd.
Amugy milyen rendszer, 32 vagy 64 bites?
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

sozs írta:
gjoco1958 írta:Sziasztok!
Lehet nem jó helyre irok,de volna egy kérdésem.Tegnap operációs rendszert váltottam a számitógépemen(Win(8.1) és a nagy gond,hogy sehol nem látja a telefont a gép.Első alkalommal,amikor rádugtam úgy látszott,hogy telepit valamit a teló,gondolom illesztő programot,de igy sem látta.Utána feltettem egy Samsung drivert(ami a laptopomon van,azon Win7 van),de igy sem látja sehol.Még a "Saját gépben" sem.Az meg már csak hab a tortán,hogy a TC-ben a Plugint nem is engedi telepiteni.
Minden ötletet-tanácsot szivesen várok és elfogadok,mert ez az új rendszer elég kacifántos e nélkül is :whistle: Tehát,ha Valaki win8-at használ meg köszönöm a tapasztalatokat ez ügyben. :Notworty:

Üdv:gjoco

Nos közben találtam ezt,de semmi változás,úgyhogy várom továbbra is a megoldást!
https://forums.oneplus.net/threads/inst ... its.51264/
Igaz nekem LG-m van, de ilyen gondot nem okozott a 8.1, de még a 10 sem. Ha a 7-s drivert telepítenéd (szedd le az eddigit) a telepítő kompatibilitási fülén álítsd be a 7-t! Vagy Kies-t telepítsd.
Amugy milyen rendszer, 32 vagy 64 bites?
Szia!

Találtam 8-as drivert és azt telepitettem(természetesen a 7-re valót uninstalláltam-újrainditgatás megvolt).És,amit fennt linkeltem végig játszottam.Azt irta ki,hogy az illesztő program napra kész és mégsem látja :( Kiest? Hát megmondom őszintén nem szeretem,de ha más megoldás nincs ezek után az lesz valószinű. Az az egy szerencsém,hogy a laptopot használom,ha a telót "mókolom".De néha nem ártana a"nagygépen" is kommunikálni a telefonnal.Már nagyon bánom,hogy váltottam,de a Win7-et nagyon fogta a NOD és azért tettem fel a 8-at,de.......szerintem egy kalap lengetést nem ér(legalábbis számomra)Érdekes módon a laptopon ugyan az a 7-es van fennt és azon meg nem fogja a NOD.Na erre varrjon valaki gombot!
Egyébként köszi!
Ja 64 bites.Próbáltam feldobni a Kiest,de meg áll a telepités,mert követeli a windows media feature packot,amit csak 90 naposat találtam:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gjoco1958 2015-04-03 pén. 15:53:21-kor.
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Macika »

tnorbi írta:
Macika írta:
tnorbi írta:Gondoltam rá, hogy a védőüveget kéne levenni, hátha aláment valami,...
Azt aligha hiszem, össze van ragasztva az érintőplexi a kijelzővel minden AMOLED kijelzőnél, van közötte egy hajszálvékony rugalmas ragasztóréteg.
"páncélüvegre" gondoltam, amit pluszba raktam fel. Viszont már elmúlt a hülyéskedése, és megy, ahogy kell... Most még tanácstalanabb vagyok, hogy vajon meddig bírja. :confused3: Note5re akartam lecserélni, de akkor is párom kapta volna meg, mert már az S3-as se mai csirke.
Ja, bocs, félreértettem...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: sozs »

gjoco1958 írta: Szia!

Találtam 8-as drivert és azt telepitettem(természetesen a 7-re valót uninstalláltam-újrainditgatás megvolt).És,amit fennt linkeltem végig játszottam.Azt irta ki,hogy az illesztő program napra kész és mégsem látja :( Kiest? Hát megmondom őszintén nem szeretem,de ha más megoldás nincs ezek után az lesz valószinű. Az az egy szerencsém,hogy a laptopot használom,ha a telót "mókolom".De néha nem ártana a"nagygépen" is kommunikálni a telefonnal.Már nagyon bánom,hogy váltottam,de a Win7-et nagyon fogta a NOD és azért tettem fel a 8-at,de.......szerintem egy kalap lengetést nem ér(legalábbis számomra)Érdekes módon a laptopon ugyan az a 7-es van fennt és azon meg nem fogja a NOD.Na erre varrjon valaki gombot!
Egyébként köszi!
Ja 64 bites.Próbáltam feldobni a Kiest,de meg áll a telepités,mert követeli a windows media feature packot,amit csak 90 naposat találtam:(
Kies-t csak a driver miatt ajánlottam, az fel szokta rendesen telepíteni... Én az Ace 2 miatt igaz 10-re tettem fel, 64 biten, nálam minden tökéletesen működik.. 8.1-re nem tettem fel, mert alapból utálom a csempéket, és azt nem nagyon használom. Én maradtam a 7-nél és tesztelem a 10-t! A media pack szerintem a mobillal felvett videók miatt kell, töltsd le, telepítésig talán jó. :hmm2: Illetve minden Samu drivert telepítés előtt szedj le, nálam volt LG-vel, hogy a driver fenn maradt és az istennek sem akart az LG PCSuite felmenni.... :duhos2:
Érdekesség, nálam nem fogja semmilyen oprendszeren a Nod a gépet, igaz a 10 összeveszik vele, ott nem is használom. Ja és mind ez PC-n win 7 32bit, Win 8.1 64 biten.
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Elmentem a szervizbe. Nem lett semmi baja. :taps1: :taps1: Felső indikátor picit homályos lett, meg lett itt ott pár penészfolt. Letisztította, megkérdeztem, hogy lehet e később baja, azt mondta, h kicsi rá az esély, jó, hogy kivettem az aksit és nem sült meg. Ha baja lenne az alaplapnak vagy, hogy nevezik, azt kicseréli gariban,majd úgy fényképezi, hogy ne látszódjon az indikátor. :) Ezt a megkönnyebbülést....
These users thanked the author tnorbi for the post:
Macika (2015-04-03 pén. 23:22:51)
Rating: 2.63%
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

sozs írta:
gjoco1958 írta: Szia!

Találtam 8-as drivert és azt telepitettem(természetesen a 7-re valót uninstalláltam-újrainditgatás megvolt).És,amit fennt linkeltem végig játszottam.Azt irta ki,hogy az illesztő program napra kész és mégsem látja :( Kiest? Hát megmondom őszintén nem szeretem,de ha más megoldás nincs ezek után az lesz valószinű. Az az egy szerencsém,hogy a laptopot használom,ha a telót "mókolom".De néha nem ártana a"nagygépen" is kommunikálni a telefonnal.Már nagyon bánom,hogy váltottam,de a Win7-et nagyon fogta a NOD és azért tettem fel a 8-at,de.......szerintem egy kalap lengetést nem ér(legalábbis számomra)Érdekes módon a laptopon ugyan az a 7-es van fennt és azon meg nem fogja a NOD.Na erre varrjon valaki gombot!
Egyébként köszi!
Ja 64 bites.Próbáltam feldobni a Kiest,de meg áll a telepités,mert követeli a windows media feature packot,amit csak 90 naposat találtam:(
Kies-t csak a driver miatt ajánlottam, az fel szokta rendesen telepíteni... Én az Ace 2 miatt igaz 10-re tettem fel, 64 biten, nálam minden tökéletesen működik.. 8.1-re nem tettem fel, mert alapból utálom a csempéket, és azt nem nagyon használom. Én maradtam a 7-nél és tesztelem a 10-t! A media pack szerintem a mobillal felvett videók miatt kell, töltsd le, telepítésig talán jó. :hmm2: Illetve minden Samu drivert telepítés előtt szedj le, nálam volt LG-vel, hogy a driver fenn maradt és az istennek sem akart az LG PCSuite felmenni.... :duhos2:
Érdekesség, nálam nem fogja semmilyen oprendszeren a Nod a gépet, igaz a 10 összeveszik vele, ott nem is használom. Ja és mind ez PC-n win 7 32bit, Win 8.1 64 biten.
Köszi a tippet.Most egyenlőre tele van a ........m.Majd egy kis pihenő és nekimegyek ;)
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Limahl »

újabb javitás,ez már kezd szánalmas lenni. ;) 5.1.1

http://napidroid.hu/komoly-hibakat-javi ... oid-5-1-1/
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

Limahl írta:újabb javitás,ez már kezd szánalmas lenni. ;) 5.1.1

http://napidroid.hu/komoly-hibakat-javi ... oid-5-1-1/
Csak tudnám akkor miért ezt a szánalmas rendszert használod...
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

Macika jóslata bevált
Összehasonlították az iPhone 6 Plus a HTC M9 és a Samsung Galaxy S6 Edge telefonok hajlíthatóságát.
Az iPhone-t ugye már ismertük hogy hajlik, a HTC is hajlik az S6 a hajlított kijelzője miatt viszont azonnal reped...
Videó
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Macika »

Segal írta:Macika jóslata bevált
Összehasonlították az iPhone 6 Plus a HTC M9 és a Samsung Galaxy S6 Edge telefonok hajlíthatóságát.
Az iPhone-t ugye már ismertük hogy hajlik, a HTC is hajlik az S6 a hajlított kijelzője miatt viszont azonnal reped...
Videó
Ennek ellenére baromságnak tartom az egész hajlítgatósdit.
Olyan telefonokat használtunk problémamentesen évekig, amikről az iPhone 6 BendGate-ja után derült ki, hogy még az iP6-nál is jobban hajlanak (maradandóan).

Ezen a videón a telefonok tönkretétele, a beteges rombolás bemutatása volt az egyetlen cél, jól mutatta, hogy egyáltalán nem a köznapi használatban a készüléket érhető erőt alkalmazták és egyre nagyobbat. Ráadásul nem mutatták az elejétől végig a nyomóerőt, amire szükség lett volna az összehasonlíthatósághoz.

Az a bolhás kutyát sem érdekli, hogy 120-130 kp erővel V-be lehet hajlítani BÁRMILYEN készüléket!!!!
Bele kéne gondolni, hogy egy 130 mm-es, két végén megtámasztott kb. 3mm-es acéllemezt meghajlít egy középen ható ekkora erő!

Az S6 EDGE kijelzője nem azonnal repedt, hanem olyan erőhatásnál, ami egy kb. 2 mázsás ember farzsebében érheti, ha ráül.
A sima S6 ennél többet bír.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”