OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Kötetlen csevegések témái

Eredményes lesz-e a Nokia a WP8-cal?

Igen, mert pótolják a WP7 hiányosságait és egyébként is minden fronton erősítenek
18
29%
Nem, mert a konkurenciát már nem érik utol bármivel is rukkolnak elő
44
71%
 
Szavazatok száma: 62

Xaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-03-31 csüt. 15:47:51
Készüléktípus: E66 + [SE W660]
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Xaba »

Nem kaptam megfelelőbb topicot, ezért ide írom..
Kaptam ajándékba egy Blackberry 8900 at.. De az a probléma, hogy Q,W- helyett A,Z-t ír de csak SMSben.. Valakinek ötlete? :weird:
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: rydair »

Xaba írta:Nem kaptam megfelelőbb topicot, ezért ide írom..
Kaptam ajándékba egy Blackberry 8900 at.. De az a probléma, hogy Q,W- helyett A,Z-t ír de csak SMSben.. Valakinek ötlete? :weird:
franciára van állítva a billentyűzet nyelv beállítás. nézd meg az opciókat vagy a beviteli beállításokat.
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Xaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-03-31 csüt. 15:47:51
Készüléktípus: E66 + [SE W660]
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Xaba »

rydair írta:
Xaba írta:Nem kaptam megfelelőbb topicot, ezért ide írom..
Kaptam ajándékba egy Blackberry 8900 at.. De az a probléma, hogy Q,W- helyett A,Z-t ír de csak SMSben.. Valakinek ötlete? :weird:
franciára van állítva a billentyűzet nyelv beállítás. nézd meg az opciókat vagy a beviteli beállításokat.
Már átállítottam a typing languaget, de nem jött be:(
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

Ti hogy döntenétek?
Ma egy igen kellemetlen helyzet állt elő velem. Meghalt egy 2 terrás vinyóm. Illetve teljesen nem halt meg mert a gép ugyan látja hogy rá van kötve de még azt sem jelzi ki hogy mekkora és rákattintani sem tudok. Lemezkezelő lefagy ha rá van kötve, jobb klikkes formázásig sem jutok el mert akkor meg a sajátgép fagy le sőt még egy másik vinyót sem enged ilyenkor használni. Ha lehúzom akkor minden oké. A vinyó garis.
Igen ám de most jön a csavar tele van pakolva HD filmekkel (talán ha 2-3 giga szabad rajta) ugye az hogy én nem látom az nem jelenti azt hogy a szervízbe sem látják az erre szakosodott emberek ti mit tennétek beadnátok vagy a HD filmek miatt lehet belőle baj? Valami hozzáértőtől esetleg aki már átesett hasonlón szivesen meghallgatnék egy fejtágítást.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Damir »

Segal írta:Ti hogy döntenétek?
Ma egy igen kellemetlen helyzet állt elő velem. Meghalt egy 2 terrás vinyóm. Illetve teljesen nem halt meg mert a gép ugyan látja hogy rá van kötve de még azt sem jelzi ki hogy mekkora és rákattintani sem tudok. Lemezkezelő lefagy ha rá van kötve, jobb klikkes formázásig sem jutok el mert akkor meg a sajátgép fagy le sőt még egy másik vinyót sem enged ilyenkor használni. Ha lehúzom akkor minden oké. A vinyó garis.
Igen ám de most jön a csavar tele van pakolva HD filmekkel (talán ha 2-3 giga szabad rajta) ugye az hogy én nem látom az nem jelenti azt hogy a szervízbe sem látják az erre szakosodott emberek ti mit tennétek beadnátok vagy a HD filmek miatt lehet belőle baj? Valami hozzáértőtől esetleg aki már átesett hasonlón szivesen meghallgatnék egy fejtágítást.
Szerintem nem szólnak érte. Én a laptopomat úgy adtam be, hogy nem eredeti se az xp, se a win7 rajta, tele volt torrentről szedett dolgokkal, de csak megjavították, és kész. Nem hiszem, hogy foglalkoznának vele.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Én is úgy hallottam, hogy kis hazánkban nemigen foglalkoznak az ilyesfajta jogdíj dolgokkal. Olvastam olyat is, hogy jegyzőkönyvbe ugyan leírják a rajta lévő illegális dolgokat de a feljelentést már nem teszik meg.

Nekem néhány hete az 1 terás adta be a kulcsot. Pedig csupán 1 métert esett betonra. Tiszta béna. :mrgreen: :D
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: laci64 »

MrAngelo írta:Én is úgy hallottam, hogy kis hazánkban nemigen foglalkoznak az ilyesfajta jogdíj dolgokkal. Olvastam olyat is, hogy jegyzőkönyvbe ugyan leírják a rajta lévő illegális dolgokat de a feljelentést már nem teszik meg.

Nekem néhány hete az 1 terás adta be a kulcsot. Pedig csupán 1 métert esett betonra. Tiszta béna. :mrgreen: :D
A saját célú letöltés nem "tiltott", az ellenkezőjét meg nem igazán lehet bizonyítani.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Nem úgy van, hogy 24 óra után le kell törölnöd különben bűncselekménynek minősül?
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: Segal »

laci64 írta:
MrAngelo írta:Én is úgy hallottam, hogy kis hazánkban nemigen foglalkoznak az ilyesfajta jogdíj dolgokkal. Olvastam olyat is, hogy jegyzőkönyvbe ugyan leírják a rajta lévő illegális dolgokat de a feljelentést már nem teszik meg.

Nekem néhány hete az 1 terás adta be a kulcsot. Pedig csupán 1 métert esett betonra. Tiszta béna. :mrgreen: :D
A saját célú letöltés nem "tiltott", az ellenkezőjét meg nem igazán lehet bizonyítani.
mondjuk ez igaz de ebbe a kapitalista világba nem akarom hogy 5-10 év múlva a fejemhez vágják a dolgot...
Na mindegy mivel ma ugysem fér már az időmbe leghamarabb holnap lehet a dologból valami addig meg tudok még legalább egyet aludni rá.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: OFF TOPIK - BESZÉLJÜK MEG!

Hozzászólás Szerző: laci64 »

Segal írta:mondjuk ez igaz de ebbe a kapitalista világba nem akarom hogy 5-10 év múlva a fejemhez vágják a dolgot...
Na mindegy mivel ma ugysem fér már az időmbe leghamarabb holnap lehet a dologból valami addig meg tudok még legalább egyet aludni rá.
Addigra már úgyis elévül. :D
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”