Tesztelés

Kötetlen csevegések témái
sajtbumbi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 23:50:48
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: sajtbumbi »

Sziasztok!

Az N85-ös tesztnél írtátok, hogy pulzál a navigyűrű. Milyen esetben pulzál ?

Köszi
S
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Segal »

sajtbumbi írta:Sziasztok!

Az N85-ös tesztnél írtátok, hogy pulzál a navigyűrű. Milyen esetben pulzál ?

Köszi
S
már akkor is ha nincs nyomkodva a telefon mert ilyenkor kikapcsolja a képernyőt a telefon de sms nél is nem fogadott hívásnál is tehát ha valami esemény tőrténik akkor picit másképp de csak akkor ha be van a beállításokba kapcsolva a pulzálás
Avatar
Mr_Brown
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 21:34:42
Készüléktípus: E51 + LD4W
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Mr_Brown »

fonix232 írta:
Segal írta:
fonix232 írta:Segal, tudod mit?
Megírok egy tesztet, PÜbe átdobom, és megnézed, ha jó kirakhatod , ha nem az se baj...
ilyenek nincsenek tervbevéve fel vannak építve egy szisztéma szerint a tesztek képek, vélemény, videó stb. Gondolom documentumként jött volna abba kép még okés de videó? Inkább ne erőltessük de azért köszi.
a youtube mindenre jó csak arra nem hogy visszaadja azt a minőséget amit a telefon konkrétan tud videóba meg ugye onnan aletőltés is macerás és nem is azt kapja a tulaj amit erdetileg felvett a telefon. Nézd meg a teszteket egyikbe se youtube-on van a videó. A lényeg tényleg köszi a felajánlást de nem kell.

Nem kell ide youtube.Sima konyvtarak es a legvegen ZIP.
De ahogy en eszrevettem mi ugysem vagyunk ra meltoak hogy teszteket publikalhassunk.Ez csak par ember kivalcsaga.Bar oket is meglehet erteni: probalnak egy bizonyos szintet tartani a leirasokban es oszevisszasag kerekedhet ha mindenki irna.
Nemmintha mi nem tudnank videokat, kepeket kesziteni es salyat tapasztalatainkat is bebityeszteni a leirasokba.
Nem nehez azt sem megoldani hogy a megfelelo emberek elolvassak mielott publikalasra kerulne es esetleg atirnak, kijavitanak az esetleges hibakat.
De mint mar emlitettem mi nem vagyunk ra meltoak hogy esteket atgornyedve szamitogepunk es telefonunk felett igen megbecsult es szinvonalas keszulekteszteket hozzunk letre.

:whaaa: A MEGOLDAS:
:whaaa:

Siman lehet teszteket irni es a megfelelo topicba publikalni.Egy kicsit nehezebb lesz a felhasznalok dolga a keresesnel de a minosegi dolgokert ugyebar meg kell szenvedni.
Avatar
botond
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 6814
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:09:08
Készüléktípus: Huawei P20 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 25 times
Been thanked: 58 times
Kapcsolat:

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: botond »

Pár hozzászólást töröltem, mert már teljesen OFF lett a téma.
szaki77
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-02-19 csüt. 18:24:03
Készüléktípus: 6220ci 6288 6111 3210 5110
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: szaki77 »

Én is írtam 6220CI-ról.
Első találkozás :D
Legyetek kíméletesek.

http://nokia6220classic.oldala.biz/
Avatar
MOSAIC
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-02-20 pén. 18:27:00
Készüléktípus: Nokia 5800 XM
Tartózkodási hely: Pápa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nokia 5800

Hozzászólás Szerző: MOSAIC »

A teszt nagyon jól sikeredett szerintem. Olyan kérdésem lenne az 5800-val kapcsolatban, hogy írtátok, hogy rezgéssel jelzi a gomb leütést a mobil.... ezt ki lehet kapcsolni?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5800

Hozzászólás Szerző: Damir »

MOSAIC írta:A teszt nagyon jól sikeredett szerintem. Olyan kérdésem lenne az 5800-val kapcsolatban, hogy írtátok, hogy rezgéssel jelzi a gomb leütést a mobil.... ezt ki lehet kapcsolni?
Azt hiszem igen,bár az 5800 topicjában gyorsabban kapsz biztos választ :D ;)
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Segal »

Hosszabb kihagyás után felkerült egy kihagyott darab névszerint az E63 as ami itt érhető el.

Ez az első teszt ami az új oldal elindulása óta készült így már nagyobb képeket tudtam használni mivel itt már automatikusan méretezi az oldal így ti is meg én is jobban járok. A többi is ilyen lesz majd a késöbbiekbe :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: Damir »

Segal írta:Hosszabb kihagyás után felkerült egy kihagyott darab névszerint az E63 as ami itt érhető el.

Ez az első teszt ami az új oldal elindulása óta készült így már nagyobb képeket tudtam használni mivel itt már automatikusan méretezi az oldal így ti is meg én is jobban járok. A többi is ilyen lesz majd a késöbbiekbe :D

Na végre :D

Ugyanaz a véleményem a telefonról mint amit leírtál, MediaMarktban nyomogattam, nekem igazából az anyaghasználat a legnagyobb hátránya....bár valahogy le kellett faragni azt a 20ast :D
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Tesztelés

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Rendben van, hogy egy másik réteget céloztak meg vele, csak kicsit feleslegesnek érzem és jó pár fontos dolog kimaradt belőle, amit lehet, hogy egy másik de hasonló árral rendelkező kategóriában megkapsz :D
Válasz küldése

Vissza: “Kötetlen”