SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Más weboldalakkal foglalkozó témák
Avatar
Crank
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 16:12:52
Készüléktípus: Samsung i8910 - Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Crank »

Kép
Szeretnék nektek bemutatni egy oldalt, ahonnan le tudtok tölteni a mobilotokra filmeket, sorozatokat, hogy ne unjátok magatokat. :)
Tudom ma már mindenki tud konvertálni meg mindent meg lehet szerezni, de így nem kell nyűglődnöd, hanem itt van egy helyen. Az oldalt ma készítettem így még sajnos nem sok letöltés van rajta. Elsőnek a Family Guy évadjait szeretném feltenni, de hétvégenként mozi filmeket is dobok fel ajándék gyanánt. Szeretném, ha ott is kialakulna egy remek kis közösség és jókat el lehetne beszélgetni sorozatokról, filmekről! Gyertek minél többen és érezzétek jól magatokat! Igyekszem naponta frissíteni az oldalt. Várom az ötleteket az oldalamon! Minden jót!
http://smartmovie.isgreat.org

Sorozatok, amik várhatóak:
House
Death Note (HAMAROSAN!)
South Park
Discovery - Mythbusters
Discovery - Time Warp
Discovery - OCC
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Crank 2009-11-18 szer. 16:01:04-kor.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Damir »

Na ez így már jobb, mint a torrent oldal ;)
Grat!
Szabad kérdezni, hogy mivel konvertálsz és milyen beállításokkal? Illetve saját tárhelyre töltesz vagy fájlmegosztóra?
Avatar
Crank
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 16:12:52
Készüléktípus: Samsung i8910 - Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Crank »

Damir88 írta:Na ez így már jobb, mint a torrent oldal ;)
Grat!
Szabad kérdezni, hogy mivel konvertálsz és milyen beállításokkal? Illetve saját tárhelyre töltesz vagy fájlmegosztóra?
Köszi! :smartass: Total Video-val konvertálok és tárhelyre megy, tehát nem rapid meg mega és társai. Igyekszem tényleg minden nap majd frissíteni.

Igen esetleg elfogadnék valamiféle tapasztalatot N5800 téren, hogy mit eszik meg, mert a Omnia HD-m mindent megeszik, az N95 8Gb-om is visz mindent, amit itt bekódolok, akkor az gondolom elég az 5800-nak, de ha nem akkor valaki adhatna tippet. :Notworty:
Chamcsy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009-07-08 szer. 14:45:39
Készüléktípus: HTC One X
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Chamcsy »

Üdv, nekem több mint 100 filmem van mp4-be konvertálva (jó minőségben) általában 320X240-es felbontásban, de van ami nagyobb felbontású. A beállításokat nem tudom pontosan, de le vannak tesztelve egy N95, N97 és egy ipod touch-on és mind a három készülék gond nélkül lejátszotta a filmeket. Szóval ha gondolod tudok segíteni a feltöltésben.
Avatar
Crank
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 16:12:52
Készüléktípus: Samsung i8910 - Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Crank »

Chamcsy írta:Üdv, nekem több mint 100 filmem van mp4-be konvertálva (jó minőségben) általában 320X240-es felbontásban, de van ami nagyobb felbontású. A beállításokat nem tudom pontosan, de le vannak tesztelve egy N95, N97 és egy ipod touch-on és mind a három készülék gond nélkül lejátszotta a filmeket. Szóval ha gondolod tudok segíteni a feltöltésben.
Köszönöm! Egyenlőre bírom, én AVI-ba töltöm a filmeket fel, így gondolom Core Player vagy SmartMovie vinni fogja, nálam Core viszi N95-ön Omnia HD meg alapból viszi. De szavadon foglak még majd. :)
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: TommyX »

Én is kíváncsian várom a filmeket :taps2:
:cool3:
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Damir »

Crank írta:
Chamcsy írta:Üdv, nekem több mint 100 filmem van mp4-be konvertálva (jó minőségben) általában 320X240-es felbontásban, de van ami nagyobb felbontású. A beállításokat nem tudom pontosan, de le vannak tesztelve egy N95, N97 és egy ipod touch-on és mind a három készülék gond nélkül lejátszotta a filmeket. Szóval ha gondolod tudok segíteni a feltöltésben.
Köszönöm! Egyenlőre bírom, én AVI-ba töltöm a filmeket fel, így gondolom Core Player vagy SmartMovie vinni fogja, nálam Core viszi N95-ön Omnia HD meg alapból viszi. De szavadon foglak még majd. :)
Akkor feltölteni nem lehet?
Avatar
Crank
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 16:12:52
Készüléktípus: Samsung i8910 - Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Crank »

Damir88 írta:
Crank írta:
Chamcsy írta:Üdv, nekem több mint 100 filmem van mp4-be konvertálva (jó minőségben) általában 320X240-es felbontásban, de van ami nagyobb felbontású. A beállításokat nem tudom pontosan, de le vannak tesztelve egy N95, N97 és egy ipod touch-on és mind a három készülék gond nélkül lejátszotta a filmeket. Szóval ha gondolod tudok segíteni a feltöltésben.
Köszönöm! Egyenlőre bírom, én AVI-ba töltöm a filmeket fel, így gondolom Core Player vagy SmartMovie vinni fogja, nálam Core viszi N95-ön Omnia HD meg alapból viszi. De szavadon foglak még majd. :)
Akkor feltölteni nem lehet?
Nem sajnos nem, de ha gondoljátok akkor csinálok egy FTP-t ahova lehet feltenni kész munkákat, mellé egy kis txt leírással és kiteszem, természetesen megjelölöm, hogy kitől kaptuk, és így szívesen kiteszem.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Damir »

Crank írta:
Damir88 írta:Akkor feltölteni nem lehet?
Nem sajnos nem, de ha gondoljátok akkor csinálok egy FTP-t ahova lehet feltenni kész munkákat, mellé egy kis txt leírással és kiteszem, természetesen megjelölöm, hogy kitől kaptuk, és így szívesen kiteszem.
Na így már más a helyzet :)
Szerintem ez egy jó megoldás, sokan segítenének ;)
Avatar
Crank
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 16:12:52
Készüléktípus: Samsung i8910 - Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: SmartMovie mobilra sorozatok és filmek egy helyen

Hozzászólás Szerző: Crank »

Damir88 írta:
Crank írta:
Damir88 írta:Akkor feltölteni nem lehet?
Nem sajnos nem, de ha gondoljátok akkor csinálok egy FTP-t ahova lehet feltenni kész munkákat, mellé egy kis txt leírással és kiteszem, természetesen megjelölöm, hogy kitől kaptuk, és így szívesen kiteszem.
Na így már más a helyzet :)
Szerintem ez egy jó megoldás, sokan segítenének ;)
Rendben, akkor holnapra kiötlök valami jó megoldást erre és akkor meglátjuk. Végülis szívesen fogadnék segítséget, csak a minőségre is adni akarok azért, tehát rossz minőségű 320x240 alatti videókat nem akarok kitenni, de erre majd írok valami segédletet. Amúgy köszönöm a támogatást! :D (annyi, hogy sajna muszály ZIP-elnem és jelszavaznom a fájlokat, a tárhelyszolgáltató miatt)
Válasz küldése

Vissza: “Más oldalak”