5800-ra optimizált mobilfilmek!

Más weboldalakkal foglalkozó témák
mg1
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: mg1 »

maggi_1886 írta:En is probalkoztam ezzel a bladesectoron.semmi ertelme...
És kifejtenéd bővebben hogy miért?

Amúgy már én is kezdem így gondolni, nincs 1 ember aki örülne az 5letnek...
Avatar
Sil3nt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:05:36
Készüléktípus: Nokia N8-00 Silver
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: Sil3nt »

Azert tok jo hogy mindenki leszolja ezt a kezdemenyezest, Maggi te tudom hogy sokat toltottel fel BS-re de Nokiaprogramokon sok ember nem tudta igy nem is volt annyi letoltes. Akik torrenteznek azok meg ugyis rendes filmet szednek le es max atkonvertaljak, de a torrentezok nagy resze inkabb a szamitastechnika teren jartasak nem a telefonokba es igy nekik felesleges letolteni "holmi MP4-eket"!
Ez egy kezdemenyezes, ki lett "hirdetve", aki akarja letolti, aki nem az meg konvertalgasson magaba, azt azert megjegyzem hogy ilyen jo minoseget kevesen fogtok elerni...
Mi ( vagyis mg mert en Carloscaval beszeltem ) azon van hogy mindenkinek jo minosegu filmjei legyenek a telefonon, legalabb paran ezt tiszteljek hogy elcsesz par orat az eletebol azert hogy masoknak legyen ( mondjuk magyarok vagyunk, miert is becsuljuk egymas munkajat... ).
Nekem ennyi a velemenyem, nezzetek meg a minoseget es meglatjatok mirol is van szo! ;)
Ha meg nem jon ossze akkor meg kit erdekel? Legalabb probalt valamit csinalni mg ami akar maradando is lehet, es ezt eleg kevesen teszik meg akik a forumon vannak, tisztelet persze a kivetelnek!
Csak annyit mondok igy a vegen ami ezt az egesz hsz-em jellemzi hogy:
Tisztelet :)
Zenéim: http://soundcloud.com/sil3ntbeatz


Nokia N8 Silver Symbian Anna by Sil3nt Unbranded
Nokia 5800 v51.0.006 Sil3nt Xtreme Final RM-356 Unbranded HaCkEd
N81 8GB v21.0.010 RM-179 Unbranded HaCkeD
DEAD :'(
Rest In Peace [-KILLER-]
Avatar
Sil3nt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:05:36
Készüléktípus: Nokia N8-00 Silver
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: Sil3nt »

Salmi írta:Hát sok sikert és ne lankadjon a kezdeti lelkesedés...
Koszonom en is de tudod ilyen hsz-ek mellett nehez megtartania az embernek a lelkesedeset... Mas meg ennyit sem tesz a kozossegert...
Zenéim: http://soundcloud.com/sil3ntbeatz


Nokia N8 Silver Symbian Anna by Sil3nt Unbranded
Nokia 5800 v51.0.006 Sil3nt Xtreme Final RM-356 Unbranded HaCkEd
N81 8GB v21.0.010 RM-179 Unbranded HaCkeD
DEAD :'(
Rest In Peace [-KILLER-]
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

Csak azert, mert annyi ember irta, hogy milyen jo lenne.es a filmeket kb 3 ember toltotte.egy ideig.utana mar senki sem.idopazarlas.sztem egyszerubb, ha egy konvertalasi segedletet csinaltok!
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
92Laci92
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:59
Készüléktípus: C6+N-gage QD
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: 92Laci92 »

Én nem vagyok egy nagy fejes,de véleményem van a dologról.

Na már most beregiztem meg minden,örült a fejem,mert az ong bang(asszem így írják) -ot megszerettem volna nézni.én személy szerint nagyon sokat utazok,és a tubi aksija jól bírja.két filmet simán lenyom egymás után.én eddig egy másik oldalról szedtem le a filmeket.mégpedig mert a hely szűkös.és itt a probléma..vagyis nem probléma csak nekem nem teljesen tiszta.mert ugye az ong-bang is majdnem 700 mega...annyi előnye tényleg van hogy mp4 és nem kell hozzá semmilyen lejátszó.de most egy smartmove-t letölteni felrakni a telefonra nem nagy cucc..és akkor már inkább leszedem nCore-ról és ha még ingyenes is örül a fejem hogy letöltés közbe megy fel az arányom :D szerintem nem rossz ötlet,sőt ha kell még szívesen beállok seedelni is(eléggé gyatra a netem,de amivel tudok azzal segítek)csak ha már ott vagyok a méret ugyanannyi akkor én az avi-t választanám.remélem az hozzászólásom nem volt gáz,és minden elismerésem.mert én ilyenbe nem kezdenék bele,pedig jó ötlet,de nem merem vállalni a vele járó munkát.de további sok sikert!
Nokia 3410-->Nokia 6600--->Nokia 6630--->Nokia N95--->Nokia 5800 XM Blue(ellopták) ,,|,, --->Nokia N95--->Nokia C6+Nokia N-gage QD
Avatar
Sil3nt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:05:36
Készüléktípus: Nokia N8-00 Silver
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: Sil3nt »

maggi_1886 írta:Csak azert, mert annyi ember irta, hogy milyen jo lenne.es a filmeket kb 3 ember toltotte.egy ideig.utana mar senki sem.idopazarlas.sztem egyszerubb, ha egy konvertalasi segedletet csinaltok!
Az jo ha az ember megossza a tudasat, ezt nap mint nap tapasztaljuk itt a forumon. DE!
Ha most csinaluk egy segedletet akkor utana jonnek a felesleges kerdesek ( ahogy nap mint nap tapasztaljuk ) mert lustak visszaolvasni paran egy hsz-el feljebb, kinek kell az hogy jojjenek ezek a kerdesek? : Miert lett ekkora a film? Miert nem ugyanolyan a minosege amilyen a masiknak? Miert nem indul el a film ( ugye akik nem figyelnek es mas formatumba konvertalnak ) ?
Es meg sorolhatnam... Kell ez egy topicnak? Nem egyszerubb ha csak letoltod? Ennel nincs egyszerubb es igy egy lepest tennenk a "masik tarsadalom" fele akik azt sem tudjak mi is az a torrent...
Zenéim: http://soundcloud.com/sil3ntbeatz


Nokia N8 Silver Symbian Anna by Sil3nt Unbranded
Nokia 5800 v51.0.006 Sil3nt Xtreme Final RM-356 Unbranded HaCkEd
N81 8GB v21.0.010 RM-179 Unbranded HaCkeD
DEAD :'(
Rest In Peace [-KILLER-]
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Én abból indultam ki, hogy már volt ilyen anno nokiapogramokon, és igenis volt hirdetve ezerrel... Kb 5 ember szedte le a filmet... Majd 1 hét múlva ott figyelt a döglött torrent...

Mi az, hogy más még ennyit sem tesz meg az oldalért XD Ez vicc... Nézz körül légyszives ;)
Szerinted akik csak kérdezni, és letölteni járnak ide azok fognak neked seedelni???
De erről ne nyissunk vitát!

Jó lenne ha beindulna ez a dolog, de ha egyszer nem indult be másodszor sem fog... :(

De én még mindig azt mondom, hogy sok sikert ;)
Kép
Kép
Avatar
Sil3nt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:05:36
Készüléktípus: Nokia N8-00 Silver
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: Sil3nt »

92Laci92 írta:Én nem vagyok egy nagy fejes,de véleményem van a dologról.

Na már most beregiztem meg minden,örült a fejem,mert az ong bang(asszem így írják) -ot megszerettem volna nézni.én személy szerint nagyon sokat utazok,és a tubi aksija jól bírja.két filmet simán lenyom egymás után.én eddig egy másik oldalról szedtem le a filmeket.mégpedig mert a hely szűkös.és itt a probléma..vagyis nem probléma csak nekem nem teljesen tiszta.mert ugye az ong-bang is majdnem 700 mega...annyi előnye tényleg van hogy mp4 és nem kell hozzá semmilyen lejátszó.de most egy smartmove-t letölteni felrakni a telefonra nem nagy cucc..és akkor már inkább leszedem nCore-ról és ha még ingyenes is örül a fejem hogy letöltés közbe megy fel az arányom :D szerintem nem rossz ötlet,sőt ha kell még szívesen beállok seedelni is(eléggé gyatra a netem,de amivel tudok azzal segítek)csak ha már ott vagyok a méret ugyanannyi akkor én az avi-t választanám.remélem az hozzászólásom nem volt gáz,és minden elismerésem.mert én ilyenbe nem kezdenék bele,pedig jó ötlet,de nem merem vállalni a vele járó munkát.de további sok sikert!
Koszonom es batorkodom megkoszonni mg nevebe is :) Egyszerubb ha avit szedsz az teny de egy bibi van, nincs normalisan mukodo Smartmovie v5-re igy tok mindegy hogy mit toltesz le mert az avi akad Smartmovien, az MP4 meg nem gyari lejatszon! Melyik a jobb? Ugyanazt a minoseget megkapod az mg-s filmektol, persze nem gepen, de telefonon eszmeletlen jo a minosege! Mindenki dontse el mi a konnyebb neki, senki nem kenyszerit senkit semmire ;)
Zenéim: http://soundcloud.com/sil3ntbeatz


Nokia N8 Silver Symbian Anna by Sil3nt Unbranded
Nokia 5800 v51.0.006 Sil3nt Xtreme Final RM-356 Unbranded HaCkEd
N81 8GB v21.0.010 RM-179 Unbranded HaCkeD
DEAD :'(
Rest In Peace [-KILLER-]
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: Damir »

Nos akkor én is hozzászólok, bár már kifejtettem mg1-nek a véleményemet.
Anno én is nagy pártoló voltam maggi mellett, aztán látva a sikertelenséget már bele se kezdtem a dologba. 1-2 letöltésért szerintem kár ennyit szenvedni. Én se szedném le a 700megás mp4-et, mikor az avi-t leszedve még tudok is felölteni, fél óra alatt meg simán átkonvertálja akármelyik progi. Sőt, ha megadsz egy listát, egy nap alatt nem kevés filmet tudsz átkonvertálni míg munkában, iskolában stb vagy.
Mindemellett kívánom, hogy működjön a dolog és szedjék is a filmeket ;)
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: 5800-ra optimizált mobilfilmek!

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

Jo par orat bele fektettem.es semmi ertelme nem volt.azt hittem beindul es mas is segit majd.nem kis ido konvertalni es torrentet kesziteni hozza, leirast stb.

De ahogy strust irta en is sok sikert szeretnek kivanni hozza.
De meg mindig ugy gondolom hogy a leiras lenne a legjobb.sokkal kevesebb idobe telik valaszolni a kerdesekre.es ott meg mas is segitene sztem!
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Válasz küldése

Vissza: “Más oldalak”