Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: enazati »

Damir88 írta:
enazati írta:
Damir88 írta: Amúgy vége az akciónak, már nincs 7990-ért vevő :weep:
Hali Damir! Jól megnézted?! Itt-->http://www.argep.hu/product_571283.html is?! :whaaa:
És valóban :D Köszi :Notworty:
Szívesen. ;)
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
barla
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-07-27 hétf. 08:55:59
Készüléktípus: Nokia E51
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: barla »

Segítsetek, tegnap vettem egy LD 4W Nokia gps modult a Nokia E51 telefonhoz. Látszólag pillanatok alatt megtalálja a telefon, de sem a GPS modulon nem látható az utasításban jelzett bluetooth jel világítása,( az összekapcsolódás után ) sem a telefonon nincs jele mint pl. jelzi amikor fülhallgatón van. (viszont kiírja, hogy a kapcsolat léátrejött ) Két E 51 es készülékkel is kipróbáltam, de ugyanaz az eredmény. Sajnos a nagyobb baj, hogy nem megy a Garmin vele és amikor a Garmin beállításai alól keresem a gps-t egyáltalán nem találja. ( más gps modulommal ugyanez a telefon és program tökéletes) Most nem tudom, hogy vigyem e vissza garanciálisba, vagy mi legyen, mert képtelen vagyok összehangolni. Tudna e valaki tanácsot adni??? Előre is köszönöm Barla
barla
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-07-27 hétf. 08:55:59
Készüléktípus: Nokia E51
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: barla »

Mellesleg most a Nokia LD 4W a Metroban 6250 Ft de ráfáztam, mert Nokiával nem vagyok képes kapcsolódni, nem megy a Garmin
Avatar
kovacs.istvan82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2009-06-03 szer. 12:26:53
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: kovacs.istvan82 »

HAICOM HI-406 BT
Kép

Én anno:30e ért vettem az E50 hez azóta használtam E51-el és E52 vel is.. TomTom, Sygic , és Garmin XT-vel is + Sok GPS progival, SportTracker, stb
Nekem ez tökéletesen működik mindennel.. és szabványos NOKIA akkuval megy..
Ha jól tudom már nem is forgalmazzák.
http://hardverapro.hu/apro/haicom_hi-40 ... _1-50.html
http://www.gps.hu/shop.php?product=21
Nokia E52 + TomTom 6.02 + Garmin XT + Sygic 7.71 + Nokia Maps 3 + Google Maps + SmartGPS ( Anno: Nokia E50 , E51 )
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

barla írta:Segítsetek, tegnap vettem egy LD 4W Nokia gps modult a Nokia E51 telefonhoz. Látszólag pillanatok alatt megtalálja a telefon, de sem a GPS modulon nem látható az utasításban jelzett bluetooth jel világítása,( az összekapcsolódás után ) sem a telefonon nincs jele mint pl. jelzi amikor fülhallgatón van. (viszont kiírja, hogy a kapcsolat léátrejött ) Két E 51 es készülékkel is kipróbáltam, de ugyanaz az eredmény. Sajnos a nagyobb baj, hogy nem megy a Garmin vele és amikor a Garmin beállításai alól keresem a gps-t egyáltalán nem találja. ( más gps modulommal ugyanez a telefon és program tökéletes) Most nem tudom, hogy vigyem e vissza garanciálisba, vagy mi legyen, mert képtelen vagyok összehangolni. Tudna e valaki tanácsot adni??? Előre is köszönöm Barla
Szerintem azon E51-hez már régebben volt másik GPS párosítva...
..na azokat a BT eszközöknél a párosítások listából törölni kell.
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: Segal »

Doky586 írta:
barla írta:Segítsetek, tegnap vettem egy LD 4W Nokia gps modult a Nokia E51 telefonhoz. Látszólag pillanatok alatt megtalálja a telefon, de sem a GPS modulon nem látható az utasításban jelzett bluetooth jel világítása,( az összekapcsolódás után ) sem a telefonon nincs jele mint pl. jelzi amikor fülhallgatón van. (viszont kiírja, hogy a kapcsolat léátrejött ) Két E 51 es készülékkel is kipróbáltam, de ugyanaz az eredmény. Sajnos a nagyobb baj, hogy nem megy a Garmin vele és amikor a Garmin beállításai alól keresem a gps-t egyáltalán nem találja. ( más gps modulommal ugyanez a telefon és program tökéletes) Most nem tudom, hogy vigyem e vissza garanciálisba, vagy mi legyen, mert képtelen vagyok összehangolni. Tudna e valaki tanácsot adni??? Előre is köszönöm Barla
Szerintem azon E51-hez már régebben volt másik GPS párosítva...
..na azokat a BT eszközöknél a párosítások listából törölni kell.
nem kell törölni csak bontani a kapcsolatot mert a telefon a régi gps-t keresi
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Segal írta:nem kell törölni csak bontani a kapcsolatot mert a telefon a régi gps-t keresi
Ezt kicsit kifejthetnéd bővebben. Nálam hiába volt a régi GPS kikapcsolva a város túlvégében, az új GPS pedig hiába volt párosítva a listában, a GPSprogramok addig nem találtak jelet amíg a régi GPSt ki nem töröltem a párosítások listájából...
Lehet hogy neked valamilyen más márkájú telefonod van?
rozsi71
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-01-06 szer. 16:19:26
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace2
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: rozsi71 »

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, mert vásárolnék egy gps modult, csak nem tudom, hogy melyiket lenne érdemesebb venni. LD 3W vagy LD 4W? Ahogy néztem, a méreteken és az akkun kívül ugyanaz a kettő. Jól láttam?
Továbbá még egy láma kérdés: bármilyen bluetooth-os telefonnal megy vagy csak amelyik kompatibilis vele? Egyelőre egy 2700-val használnám.

Köszi.
Avatar
SteveBeard
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:15:37
Készüléktípus: N95 _ ZTE Blade_S3 Mini
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: SteveBeard »

rozsi71 írta:Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, mert vásárolnék egy gps modult, csak nem tudom, hogy melyiket lenne érdemesebb venni. LD 3W vagy LD 4W? Ahogy néztem, a méreteken és az akkun kívül ugyanaz a kettő. Jól láttam?
Továbbá még egy láma kérdés: bármilyen bluetooth-os telefonnal megy vagy csak amelyik kompatibilis vele? Egyelőre egy 2700-val használnám.

Köszi.
Szia!
Az LD- 3W gyalogos navigációra, alaphelyzetben alkalmatlan.
Szerintem bármilyen bt-s telefonnal lehet használni, ami tud futtatni gps programot, akár a legegyszerűbbet is.
rozsi71
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-01-06 szer. 16:19:26
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace2
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: rozsi71 »

SteveBeard írta: Szia!
Az LD- 3W gyalogos navigációra, alaphelyzetben alkalmatlan.
A pontatlansága miatt mondod? Csak mert a nokia.hu-n alapból 5-10 métert ír mind a kettőre. Akkor az mégsem annyi?
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”