Ovi files - ingyen 10 GB tárhely

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
Avatar
GombSt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:05:30
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Ovi files - ingyen 10 GB tárhely

Hozzászólás Szerző: GombSt »

Secpali írta:10 giga, de tényleg nem vinyónak látja.
minden azért nem lehet tőkéletes, de biztos lesz arra is valami megoldás, hogy vinyónak lássa
Avatar
Secpali
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-06-22 hétf. 09:16:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi files - ingyen 10 GB tárhely

Hozzászólás Szerző: Secpali »

GombSt írta:
Secpali írta:10 giga, de tényleg nem vinyónak látja.
minden azért nem lehet tőkéletes, de biztos lesz arra is valami megoldás, hogy vinyónak lássa
Áhh felesleges... 10GB az nem sok, ráadásul már olyan mikro sd is van ami 16-os úgyhogy felesleges :D
Avatar
GombSt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:05:30
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Ovi files - ingyen 10 GB tárhely

Hozzászólás Szerző: GombSt »

Hát jó, de aki sokat utazik annak jól jönne hogy ahol van net el tudná érni a fontosabb fájlokat. A kártyát meg mindig akkor hagyja otthon az ember, ha épp kb az élete függ rajta :)
Ovi maps-ot néztétek? Úgy néz ki végre van ellenfele a google-nak :D
SaraMamma
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009-06-22 hétf. 09:41:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi files - ingyen 10 GB tárhely

Hozzászólás Szerző: SaraMamma »

GombSt írta:Hát jó, de aki sokat utazik annak jól jönne hogy ahol van net el tudná érni a fontosabb fájlokat. A kártyát meg mindig akkor hagyja otthon az ember, ha épp kb az élete függ rajta :)
Ovi maps-ot néztétek? Úgy néz ki végre van ellenfele a google-nak :D
Nem rossz, de nem is az igazi. Még vannak hiányosságai, de ha kijavítják ezeket kb. egy szinten lesznek a google mapssel. Persze ez betudható annak, hogy az OVI maps fiatalabb. Kíváncsian várjuk,hogy mi lesz...
Avatar
GombSt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:05:30
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Ovi files - ingyen 10 GB tárhely

Hozzászólás Szerző: GombSt »

SaraMamma írta: Nem rossz, de nem is az igazi. Még vannak hiányosságai, de ha kijavítják ezeket kb. egy szinten lesznek a google mapssel. Persze ez betudható annak, hogy az OVI maps fiatalabb. Kíváncsian várjuk,hogy mi lesz...
Milyen hiányosságra gondolsz? Nagyjából át futottam rajta, és nem volt benne semmi szembetűnő gond nekem. de lehet vak vagyok akkor :D
SaraMamma
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009-06-22 hétf. 09:41:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ovi files - ingyen 10 GB tárhely

Hozzászólás Szerző: SaraMamma »

GombSt írta:
SaraMamma írta: Nem rossz, de nem is az igazi. Még vannak hiányosságai, de ha kijavítják ezeket kb. egy szinten lesznek a google mapssel. Persze ez betudható annak, hogy az OVI maps fiatalabb. Kíváncsian várjuk,hogy mi lesz...
Milyen hiányosságra gondolsz? Nagyjából át futottam rajta, és nem volt benne semmi szembetűnő gond nekem. de lehet vak vagyok akkor :D
zoomolj bele ,ahogy csak tudsz és meglátod,hogy nem mindenhol adja ki olyan részletesen a térképeket,mondjuk valami noname kisfaluba turkáltam szóval ez bocsánatos bűn :)
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”