PC Suite

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
Beci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-10-09 vas. 20:32:36
Készüléktípus: Nokia 700
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Beci »

Sziasztok.

Elnézést kérek először is. Mert kérdezni szeretnék tőletek,és amit kérdezni szeretnék az nem ide tartozik. Azt szeretném kérdezni,hogy a Nokia Software Updater-t hol tudom letölteni a magyar verziót? Köszönöm szépen előre is a választ. És mégegyszer elnézést,hogy olyat kérdeztem ami nem ide való.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Beci írta:Sziasztok.

Elnézést kérek először is. Mert kérdezni szeretnék tőletek,és amit kérdezni szeretnék az nem ide tartozik. Azt szeretném kérdezni,hogy a Nokia Software Updater-t hol tudom letölteni a magyar verziót? Köszönöm szépen előre is a választ. És mégegyszer elnézést,hogy olyat kérdeztem ami nem ide való.
Szia!
Elméletileg, a PcSuite felajánlja a letöltést. Ha mégsem, akkor a nokia.hu oldalon megtalálható.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Sziasztok!
Nokia Suite-al szeretném menteni a telefonomat, mert változatlan firmware-verziószám mellett szeretném újrarakni phoenixel a telómat.
A kérdés az hogy az alábbi beállítással megmaradnak-e a telepített programjaim (pl Skype, Szótárnyelvek, stb) és a felvett wifi hotspotok adatai (ssid-k jelszavak) ?
Kép
illetve a memóriakártyán mit ért? a beépített E:-t vagy az SD-kártyát az F:-en?
A programjaimat az E:-re telepítem javarészt.
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Gondolom alapból a beépített tárhelyről csinál alapból, mert az SD kártya azthiszem nem jár mellé és alapból nincs benne. De hülyeséget nem akarok mondani.
Szerintem megmaradnak a programok, de én a biztonság kedvéért a dokumentumokat is bejelölném, hátha valamelyik program naplófájlait annak nézi.
A WiFi adatokat viszont nem garantálom, hogy megtartja.
Kép
espero1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015-01-02 pén. 12:23:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: espero1 »

Szép napot és BUEK,

Uj vagyok a forumon és rögtön segitséget szeretnék kérni töletek.

Màr néhàny napja kinlodok az XP-s gépemröl eltàvolitani a Nokia PC Suite, Nokia Suite, Nokia Software Updater programokat de sikertelenül...

Folyton az "...older version of Nokia Connectivity Cable Driver..." hibaüzenetet kapom, tehàt valoszinü ezt a drivert nem sikerül sehogy sem letakaritanom a gépröl, és nem települ ùjra egyik program sem.
Nem tudom még hova irhatta be magàt, pedig màr a registry-ben is kitakaritottam minden Nokia-s hivatkozàst (ccdcmb, nmwcd, stb.) söt a WINDOWS/system32-ben is jàrtam, de sajnos nem oldodik meg a gond.

Az operàcios rendszer ùjratelepitése gondolom megoldanà a dolgokat, de ezt szeretném elkerülni.

Bàrmilyen ötlet vagy ùtbaigazitàs nagy segitség lehet.

Elöre is köszönöm.
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: ferret »

espero1 írta:Szép napot és BUEK,

Uj vagyok a forumon és rögtön segitséget szeretnék kérni töletek.

Màr néhàny napja kinlodok az XP-s gépemröl eltàvolitani a Nokia PC Suite, Nokia Suite, Nokia Software Updater programokat de sikertelenül...

Folyton az "...older version of Nokia Connectivity Cable Driver..." hibaüzenetet kapom, tehàt valoszinü ezt a drivert nem sikerül sehogy sem letakaritanom a gépröl, és nem települ ùjra egyik program sem.
Nem tudom még hova irhatta be magàt, pedig màr a registry-ben is kitakaritottam minden Nokia-s hivatkozàst (ccdcmb, nmwcd, stb.) söt a WINDOWS/system32-ben is jàrtam, de sajnos nem oldodik meg a gond.

Az operàcios rendszer ùjratelepitése gondolom megoldanà a dolgokat, de ezt szeretném elkerülni.

Bàrmilyen ötlet vagy ùtbaigazitàs nagy segitség lehet.

Elöre is köszönöm.
Csak tippeket tudok adni: Próbáld ki a revo uninstallert, vagy itt van külön a kábel driver, telepítsd fel és utána próbáld eltávolítani.
Kép Kép
espero1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015-01-02 pén. 12:23:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: espero1 »

Köszönöm a vàlaszt.

Màr probàltam ùjratelepiteni a kàbel drivert, de nem fogadja el, mert azt mondja, hogy telepitve van a gépen...

Megnézem a revo uninstallert is, de a gond az, hogy màr semmi kàbel driver, vagy Nokiàs modem esetleg alkalmazàs nem szerepel abban a listàban amiböl törölni lehetne...

A registry-ben sincs màr elvileg semmi Nokiàs cucc, de valahol csak meg kell bùjjon valami, ami nem engedi az ùjratelepitést...

Nem tudom mivel lehetne még probàlkozni?

Elöre is köszönöm.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Damir »

Restart volt? :)
espero1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015-01-02 pén. 12:23:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: espero1 »

Természetesen. Söt CCleaner-el és egyéb ilyen szofttal is takaritottam többször is, de valahol marad még mindig valami Nokia Connectivity Cable driver-ra vonatkozo bejegyzés... de hol?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Damir »

espero1 írta:Természetesen. Söt CCleaner-el és egyéb ilyen szofttal is takaritottam többször is, de valahol marad még mindig valami Nokia Connectivity Cable driver-ra vonatkozo bejegyzés... de hol?
És ha megpróbálod újra feltelepíteni a programot, és utána törölni?
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”