mpb backup file megnyitása pc-n

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
leves
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-08-05 szer. 12:25:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mpb backup file megnyitása pc-n

Hozzászólás Szerző: leves »

Sziasztok!

A minap ellopták a hőn szeretett N73-asomat, s vele együtt ugye a tonnányi telefonszámomat. Bár korábbi készülékeimből ki tudtam szedni a számok nagy részét, azonban a legfrissebbek valahol egy backup file-ban vannak. Találtam egyet "mpb" kiterjesztés alatt, azonban nem tudom, hogy ezt a nokiám csinálta-e, vagy a korábbi K750i-m. A lényeg: Szeretném megtudni valakitől, van-e mód valahonnan visszafejteni a gépen tárolt backup-ból a telefonkönyvemet, s hogy ezt milyen kiterjesztés alatt, milyen progival tudom megtenni. Köszönöm előre is!

Leves
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: mpb backup file megnyitása pc-n

Hozzászólás Szerző: sutyi »

leves írta:Sziasztok!

A minap ellopták a hőn szeretett N73-asomat, s vele együtt ugye a tonnányi telefonszámomat. Bár korábbi készülékeimből ki tudtam szedni a számok nagy részét, azonban a legfrissebbek valahol egy backup file-ban vannak. Találtam egyet "mpb" kiterjesztés alatt, azonban nem tudom, hogy ezt a nokiám csinálta-e, vagy a korábbi K750i-m. A lényeg: Szeretném megtudni valakitől, van-e mód valahonnan visszafejteni a gépen tárolt backup-ból a telefonkönyvemet, s hogy ezt milyen kiterjesztés alatt, milyen progival tudom megtenni. Köszönöm előre is!

Leves
Pacsi!

Ezt a kérdést feltehetted volna az N73 topicban, vagy a PcSuite topicban is, később zárom, majd törlöm.

Az "mpb" kiterjesztés valószínű,hogy SE-os, tudomásom szerint a Nokia "nbu" fileba menti a cuccokat a PcSuite-al,olyan mentést keress.
Ezzel a progival meg tudod nézni a mentés tartalmát:
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=26439
Trial verzió, egyszerre ha jól tudom max 30 telszámot lehet vele kiolvastatni, de itt valaki a fórumon ajánlotta, hogy miután 30at kiolvastatott, kitörölte a mentésből, akkor beolvasta a következő 30at.....Esetleg próbáld meg egy másolaton, ha találsz PcSuiteos mentést.... :hmm2:
Kép
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”