PC Suite

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
szaki77
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-02-19 csüt. 18:24:03
Készüléktípus: 6220ci 6288 6111 3210 5110
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: szaki77 »

Üdv all
Nekem az ovi player nem működik, be sem tölt, vista-n. Az írja folyamatot nem sikerült betölteni. :C
A PC suty meg mindig frissítene a .40-re de nekem nem win7-em van. Ötletek?
lanno
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009-04-06 hétf. 13:38:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: lanno »

hi all!
olyan problémám van, hogy nemrég elkezdtem játszani a guitar hero 3mal gépen. nem kell megijedni, telefonos jellegű kérdés lesz :P szóval a játékhoz pluszba lehet hozzáadni számokat amihez le kell tölteni a számok midi file-ját. ezek viszont jar kiterjesztésbe jönnek. és itt kezdődik a probléma. ugye drága jó pc suite alapértelmezve van a jar file-okhoz. felraktam a sima java-t és párosítottam hozzá, de mikor meg akarom nyitni az egyik programot ami .jar kiterjesztésbe van akkor kiírja h ez a file nem létezik. vagy valami ilyesmit.

amúgy win7 van fennt, ha ez számít.

ötlet valakinek?

üdv,
Lanno
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Salmi »

.jar-t nevezd át .zip-re és nézd meg, hátha benne van valahol a midi fájl. Ha megvan, akkor bemásolhatod kézzel oda, ahová be kell.
lanno
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009-04-06 hétf. 13:38:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: lanno »

Salmi írta:.jar-t nevezd át .zip-re és nézd meg, hátha benne van valahol a midi fájl. Ha megvan, akkor bemásolhatod kézzel oda, ahová be kell.
nho ha ilyen könnyű lenne, nem is kérnék segítséget ;)
az a bajom, h van egy file aminek .jar a kiterjesztése ugyan de egy sima program nyílna meg normális esetben aha megnyitnám ( http://www.mundayweb.com/progs/graphics/chart2mid01.png ). már letöröltem a pc suitot meg az ovi-sat is. de ha meg akarom nyitni még mindig ezt írja ki: http://kepfeltoltes.hu/view/091224/virt ... es.hu_.png

már újraraktam a java-t is a gépen, still no luck
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: potter55 »

lanno írta:
Salmi írta:.jar-t nevezd át .zip-re és nézd meg, hátha benne van valahol a midi fájl. Ha megvan, akkor bemásolhatod kézzel oda, ahová be kell.
nho ha ilyen könnyű lenne, nem is kérnék segítséget ;)
az a bajom, h van egy file aminek .jar a kiterjesztése ugyan de egy sima program nyílna meg normális esetben aha megnyitnám ( http://www.mundayweb.com/progs/graphics/chart2mid01.png ). már letöröltem a pc suitot meg az ovi-sat is. de ha meg akarom nyitni még mindig ezt írja ki: http://kepfeltoltes.hu/view/091224/virt ... es.hu_.png

már újraraktam a java-t is a gépen, still no luck
Jól írta Salmi, neved át utána már ki tudod belőle másolni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
zsozsoka74
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-12-26 szomb. 23:10:17
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: zsozsoka74 »

Sziasztok. Az lenne a kérdésem , hogy amióta feltettem a gépre a Pc suite-ot azóta nem látja a sz.gép a telefont. Nem tudok így reá elmenteni semmit. Köszi a segítséget. :hmm: :hmm:
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

To Lanno:
A jar fájlon jobb klikk>társítás>winrar vagy winzip. Ha valami csoda folytán nem megy, nyisd meg telefonon X-Plore-ral.

To Zsozsoka:
Talan egy újratelepítés megoldja. (törlés>PC újraindítás>telepítés)
Vagy tedd fel az Ovi-t.
lanno
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009-04-06 hétf. 13:38:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: lanno »

potter55 írta:
lanno írta:
Salmi írta:.jar-t nevezd át .zip-re és nézd meg, hátha benne van valahol a midi fájl. Ha megvan, akkor bemásolhatod kézzel oda, ahová be kell.
nho ha ilyen könnyű lenne, nem is kérnék segítséget ;)
az a bajom, h van egy file aminek .jar a kiterjesztése ugyan de egy sima program nyílna meg normális esetben aha megnyitnám ( http://www.mundayweb.com/progs/graphics/chart2mid01.png ). már letöröltem a pc suitot meg az ovi-sat is. de ha meg akarom nyitni még mindig ezt írja ki: http://kepfeltoltes.hu/view/091224/virt ... es.hu_.png

már újraraktam a java-t is a gépen, still no luck
Jól írta Salmi, neved át utána már ki tudod belőle másolni.
nho akkor mégegyszer ;) (vagyis már éppen harmadszorra írom meg ezt a postot, de úgy látom még nem ment el egyik se)
szóval én nem a telefonon akarom megnyitni az ominózus .jar filet, hanem a számítógépen és nem, nem akarok semmit kimásolni belőle. az van, h alap esetben ha elindítanám ez az ablak jönne elő: www.mundayweb.com/progs/graphics/chart2mid01.png ehelyett ez az üzenet fogad: http://kepfeltoltes.hu/view/091224/virt ... es.hu_.png

már a filetársításba át is állítottam h nem a pc suitot hanem a java-t vegye alapul, de ettől se lett jobb.

remélem így már érthető voltam. tudom h csak súrolom a telefonos témát, de mégis hátha valakinek akad egy jó ötlete :)

üdv,
Lanno
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: plunk »

Nem ismerem a Se7ent, de szerintem még ott is működhet az a trükk, hogy jobbklikk a jar fájlra majd társítod pl WinRar-hoz így ki tudod csomagolni. (Winrarnak minden képen kell lennie úgyhogy remélem menni fog :D )
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
lanno
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009-04-06 hétf. 13:38:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: lanno »

plunk írta:Nem ismerem a Se7ent, de szerintem még ott is működhet az a trükk, hogy jobbklikk a jar fájlra majd társítod pl WinRar-hoz így ki tudod csomagolni. (Winrarnak minden képen kell lennie úgyhogy remélem menni fog :D )
apám de nehéz ez a magyar nyelv :D ismétlem önmagam: NEM AKAROM KICSOMAGOLNI AZT A FILET, CSAK MEGNYITNI, HOGY EGY ABLAK JÖJJÖN ELŐ AMIT MÁR FENT BELINKELTEM.
nha de ha nem megy a dolog nem kell erőltetni ;)
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”