LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

LG márkájú készüléktípusok témái
Avatar
matis12
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 17:58:03
Készüléktípus: Huawei Ascend P6-Sam.Note 10.1
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: matis12 »

Kép

Specifikáció:
LG Optimus 2X P990
Technológia GSM/UMTS
Méret 123,9 x 63,2 x 10,9 milliméter
Tömeg 139 gramm
Színvariációk fekete
Kijelző
Kijelző átlója 4 hüvelyk
Kijelző felbontása 480 x 800 pixel
Kijelző típusa Kapacitív IPS technológiás TFT-LCD érintőkijelző
Színárnyalatok száma 16 millió
Memória
Telefonkönyv kapacitása dinamikus
SMS memória dinamikus
Memória 512 MB RAM / 8 GB ROM
Memória bővíthetősége microSDHC
Adatátvitel
Frekvenciasávok GSM 850/900/1800/1900 MHz
UMTS 900/2100 MHz
GPRS / EDGE van / van
UMTS / HSDPA / HSUPA van / 10,2 Mbps / 5,76 Mbps
IrDA / Bluetooth nincs / 2.1 (A2DP)
WiFi 802.11b/g/n, DLNA
USB microUSB 2.0
Push-to-talk / RSS nincs / van
GPS vevő van
Alapfunkciók
Profilok némaüzem
Vibra funkció van
Kihangosítás van
Hangtárcsázás / hangvezérlés van / van
Hangrögzítés van
Ébresztés van
Prediktív szövegbevitel van
Szoftverek
Platform Android 2.2 (Froyo)
WAP / HTML böngésző van / van
E-mail kliens van
Java van
Játékok letölthetők
Valutakonverter nincs
Extra szoftverek LG Alkalmazások, LG App Advisor, Car Home, F-Secure, Facebook, MySpace, Polaris Office, RemoteCall, SmartShare, Twitter
Multimédia
Fő kamera 8 megapixeles, autofókuszos, ledes villanó
Másodlagos kamera 1,3 megapixel
Videófelvétel van (1080p @ 24 fps / 720p @ 30 fps)
Zenelejátszó szoftver van, háttérben is fut
Hangszínszabályzó van, előre beállítot sémák
FM-rádió van (RDS)
Üzemidő
Alap akkumulátor 1500 mAh-s lítium-ion
Készenléti idő 400 óra
Beszélgetési idő 7 óra 50 perc
Egyebek
kétmagos NVIDIA Tegra 2 processzor (1 GHz-es órajel), gyorsulásérzékelő, 3,5 milliméteres fülhallgató kimenet, HDMI-kimenet, FullHD videórögzítés
Helo.Van ez a játék,te döntesz....
Avatar
matis12
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 17:58:03
Készüléktípus: Huawei Ascend P6-Sam.Note 10.1
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: matis12 »

Kicsit megkésve,de azért remélem lesz itt helye ennek a topicnak is.(És természetesen igény is lesz majd rá.)
A topic megnyitásának a célja,hogy a márkatársakkal közösen megbeszélhessük,megoszthassuk a tapasztalatainkat ,észrevételeinket a készülékkel kapcsolatban.
Én a napokban cseréltem le a Galaxy-s-emet erre a készülékre,és azt mondhatom nem bántam meg mert a tapasztalataim egyenlőre nagyon pozitívak. A készülék ugyan úgy romolható mint a galaxy-s,természetesen azért jóval kevesebb támogatottsággal a romok mennyiségét és fellelhetőségét illetően.
Na de majd itt......
Helo.Van ez a játék,te döntesz....
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

matis12 írta:Kicsit megkésve,de azért remélem lesz itt helye ennek a topicnak is.(És természetesen igény is lesz majd rá.)
A topic megnyitásának a célja,hogy a márkatársakkal közösen megbeszélhessük,megoszthassuk a tapasztalatainkat ,észrevételeinket a készülékkel kapcsolatban.
Én a napokban cseréltem le a Galaxy-s-emet erre a készülékre,és azt mondhatom nem bántam meg mert a tapasztalataim egyenlőre nagyon pozitívak. A készülék ugyan úgy romolható mint a galaxy-s,természetesen azért jóval kevesebb támogatottsággal a romok mennyiségét és fellelhetőségét illetően.
Na de majd itt......
beszélgetős topikja réges rég van a készüléknek -> viewtopic.php?f=58&t=2909&start=200
egy moddingos, romolós topiknak pedig így kell(ene) kinéznie -> viewtopic.php?f=141&t=2639
ha csak azért nyitsz egy topikot hogy legyen egy olyan topik ahol te vagy a szerző akkor valami olyat nyiss amihez azért egy kicsit hozzá is tudsz szólni. ha nem tudsz trükköket, romolást leírni, összeszegyűjteni, külföldi oldalakon található infókat lefordítani (nem guglis érthetetlenre) hogy az itt lévők is értsék, akkor kár volt megnyitnod ezt a topikot. ha meg igen akkor adatlap helyett olyasmiket tegyél az első oldalra mint pl a galaxy-s moddingolós topikokban ami van.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
matis12
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 17:58:03
Készüléktípus: Huawei Ascend P6-Sam.Note 10.1
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: matis12 »

Kedves bladehu2.
Szeretném megköszönni az építő jellegű és rendkívül barátságos hangvételű hozzászólásodat.
Belátom sajnos elkövettem egy hibát. Történetesen azt,hogy mikor megfogalmazódott bennem a topik nyitás gondolata nem tájékozódtam eléggé és nem vettem észre,hogy az oldalnak már van egy része ami foglalkozik ezzel a készülékkel.
Sajnálom.
DE!!! Sajnos el kell,hogy keserítselek mert a hozzászólásodban oly bölcsen leírt kívánalmaid és vélt kifogásaid nem egészen fedik a valóságot. Be kell,hogy valljam nincs topik fétisem nem okoz különösebb örömöt ha én nyithatok meg egy topikot,sőt csendben megsúgom még egy ici-pici erekcióm sem szokott lenni ettől a dologtól. A készülékkel kapcsolatban pedig elkezdtem információkat,romokat trükköket gyűjtögetni,csak a 4 napos telefonon nem volt alkalmam mindent letesztelni. Valótlanságokat,nem kipróbált romokat mások által publikált hozzászólásokat pedig nem szerettem volna irkálni csak azért,hogy írjak valamit. Szerencsére az Angol tudásommal sincs gond 3 év Angliai munkavállalással a hátam mögött lehet,hogy oda-vissza fordítgatnálak az itthon megszerzett esetleges nyelvtudásoddal együtt. Tehát nincs szükségem a "guglis érthetetlenre" sem.
Egyébként a hozzászólásod alapján úgy látom,hogy te egy igazán rosszindulatú ember lehetsz,amit valamelyest alá is támaszt a jelentékeny mennyiségű hozzászólásodért kapott jelentéktelen mennyiségű köszönet.
Vagy talán te nem vagy annyira penge a kritizálásokon kívüli hozzászólásaidban......

Most pedig szeretnék megkérni egy hivatalos admint,hogy a topikot néhány nap múlva törölje. Talán addigra a hozzászólásomat a tisztelt fórumtárs is olvassa.
Helo.Van ez a játék,te döntesz....
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: Macika »

matis12 írta:...
Szerintem rosszul bírod a kritikát.
Bár én nem akartam beszólni, de én is úgy látom, hogy SEMMI értelme nem volt egy ugyanolyan ELSŐ HSZ-szel nyitni egy új topicot.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
matis12
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2010-07-26 hétf. 17:58:03
Készüléktípus: Huawei Ascend P6-Sam.Note 10.1
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: matis12 »

Macika írta:
matis12 írta:...
Szerintem rosszul bírod a kritikát.
Bár én nem akartam beszólni, de én is úgy látom, hogy SEMMI értelme nem volt egy ugyanolyan ELSŐ HSZ-szel nyitni egy új topicot.
Ezért írtam,hogy sajnálom. Ebben teljesen igazat adok,nem vettem észre a másik topikot. Nekem a hozzászólás hangvétele és a stílusa nem tetszett. Én nem írnék ilyen stílusban senkinek.
Helo.Van ez a játék,te döntesz....
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: Macika »

matis12 írta:
Macika írta:
matis12 írta:...
Szerintem rosszul bírod a kritikát.
Bár én nem akartam beszólni, de én is úgy látom, hogy SEMMI értelme nem volt egy ugyanolyan ELSŐ HSZ-szel nyitni egy új topicot.
Ezért írtam hogy sajnálom. Ebben teljesen igazat adok,nem vettem észre a másik topikot. Nekem a hozzászólás hangvétele és a stílusa nem tetszett. Én nem írnék ilyen stílusban senkinek.
OK, abban én nem foglalok állást.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
nagy.renato
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 13:36:00
Készüléktípus: In my signature
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 118 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: nagy.renato »

http://forum.cyanogenmod.com/topic/2640 ... june-2011/

Itt van pár link, kiindulásként. Ezzel elkezdheted a leírást. Szerkesztheted az első hozzászólást. A Cyanogenmodok közkedveltek, biztos lesz miről tárgyalni.

http://wiki.cyanogenmod.com/wiki/LG_Optimus_2X:_Rooting

Kamera mod: http://andro-id.info/2011/05/25/optimus-2x-camera-hack/ Van itt minden, csak írd bele az első hsz-ba és ne sajnáld rá az időt. Nem kell egy nap alatt.
Nokia Lumia 625

Samsung Galaxy Tab 2 [P3110]
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

matis12 írta:Kedves bladehu2.
Szeretném megköszönni az építő jellegű és rendkívül barátságos hangvételű hozzászólásodat.
Szerintem nagyon rosszul látod a dolgokat.
1. ha már te nem vetted észre hogy a főoldalon 3 hete minden nap ottvan az LG optimus 2x topik akkor én megmutattam hogy van ilyen. nagyon szívesen.

2. építő jellegűnek szántam hogy nézd meg a GS rom topikot hogy hogy kellene kinéznie az első hsz-nek ha már magadtól egy terméklapot teszel egy romolos topikba. ha ez nem építő akkor nem tudom neked mi lenne az. persze vannak emberek akiknek ki tudja miért az első kritikára elönti az agyukat a vörös köd és onnantól tök8 mi van odaírva csak az a cél hogy rögtön visszatámadjanak valami gyerekes fröcsögéssel. ha nem inged ne vedd magadra persze.

3. bocs a feltételezésért, de ha valaki nem lát tovább az orránál és csak úgy csinál egy olyan topikot aminek semmi köze a címhez, mondván hogy majd összeszedi akkor nem nagyon tudtam másra gondolni. miért nem akkor nyitottad amikor már lenne anyag amivel megtöltenéd? jó kérdés mi? van akinek sokkal régebb óta van meg a telefonja mint 4 nap, de mégsem érezte úgy hogy meg tudna tölteni érdemi tartalommal egy ilyen topikot ezért nem is nyitott még senki ilyet. pedig a te hsz-eidet az övékkel összehasonlítva csak kb 1000x tudnak többet a romolásról mint te.

4. a hozzászólásaim régebben keletkeztek mint ahogy a köszönömös dolgot bevezették, az utóbbi időben ritkán fórumozok. persze ezt sem nézted meg csak gondoltad most aztán majd jól a földbe döngölsz hogy én biztos csak hülyeséget irogatok. hát most ez sem jött be, legközelebb láss is ne csak nézz.

5. az meg már végképp vicces hogy te oda vissza fordítgatsz mert annyira ismersz hogy pontosan tudod hol és milyen nylevtudásra tettem szert. én nem tudtam hogy mennyire tudsz angolul vagy mennyire nem, de én csak kértem hogy guglival fordított cikkeket inkább ne. nem mondtam hogy biztos magyarul se tudsz nemhogy angolul, és nem írtam hogy én aztán húde sokkal jobbvagyok mert te tudi nem tudsz semmilyen nyelven de én bezzeg milyen penge vagyok. ha meg nem érted miért kértem akkor nézz kicsit körül, van pár oldal ahol ez a módi és az engem kifejezetten irritál. erre te betámadsz hogy majd így úgy fordítgatsz :) ez úgy félúton van a vicces és a szánalmas között és nem hiszem hogy ezek után én lennék rosszindulatú (mellesleg nem vagyok).

Ha pedig arra vagy kíváncsi hogy miket írtam eddig akkor nézd meg (ha nem tudod hogy kell szívesen elmagyarázom, feltéve hogy nem kritikának hanem építő jellegű segítségnek veszed), aztán utána írjál véleményt.
Azért az már végképp nonszensz hogy minden hülyeséget hagyjon az ember szó nélkül mert ha szólni mer (és nem annyit, és nem úgy hogy "mi a f.nak nyicc mégegy topikot te tulok? nem lácc?" hanem ahol példákat ír az ember hogy mégis hogy nézzen már ki) akkor a kedves fórumtárs rögtön rosszindulatú, hülye, semmilyen nyelvet sem ismerőnek titulálja, mindezt az "én nem beszélnék ám senkivel ilyen stílusban" fátyla alatt. Persze ha ez azt jelenti hogy "ilyen stílusban" nem tudsz csak 10x agresszívabb stílusban, akkor a kijelentés igaz :)

De a legjobb lenne ha a gyerekes durcázás helyett inkább betennéd az első hsz-be amit Renátó írt, akkor már legalább már lenne valami értelmes is a topikban és nem vetődik más is árnyékra úgy mint én amikor azt hittem na végre, valaki összeszedett valamit és találok valami érdekeset...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bladehu2 2011-06-27 hétf. 23:14:16-kor.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

bladehu2 írta:
matis12 írta:Kedves bladehu2.
Szeretném megköszönni az építő jellegű és rendkívül barátságos hangvételű hozzászólásodat.
Szerintem nagyon rosszul látod a dolgokat.
1. ha már te nem vetted észre hogy a főoldalon 3 hete minden nap ottvan az LG optimus 2x topik akkor én megmutattam hogy van ilyen. nagyon szívesen.

2. építő jellegűnek szántam hogy nézd meg a GS rom topikot hogy hogy kellene kinéznie az első hsz-nek ha már magadtól egy terméklapot teszel egy romolos topikba. ha ez nem építő akkor nem tudom neked mi lenne az. persze vannak emberek akiknek ki tudja miért az első kritikára elönti az agyukat a vörös köd és onnantól tök8 mi van odaírva csak az a cél hogy rögtön visszatámadjanak valami gyerekes fröcsögéssel. ha nem inged ne vedd magadra persze.

3. bocs a feltételezésért, de ha valaki nem lát tovább az orránál és csak úgy csinál egy olyan topikot aminek semmi köze a címhez, mondván hogy majd összeszedi akkor nem nagyon tudtam másra gondolni. miért nem akkor nyitottad amikor már lenne anyag amivel megtöltenéd? jó kérdés mi? van akinek sokkal régebb óta van meg a telefonja mint 4 nap, de mégsem érezte úgy hogy meg tudna tölteni érdemi tartalommal egy ilyen topikot ezért nem is nyitott még senki ilyet. pedig a te hsz-eidet az övékkel összehasonlítva csak kb 1000x tudnak többet a romolásról mint te.

4. a hozzászólásaim régebben keletkeztek mint ahogy a köszönömös dolgot bevezették, az utóbbi időben ritkán fórumozok. persze ezt sem nézted meg csak gondoltad most aztán majd jól a földbe döngölsz hogy én biztos csak hülyeséget irogatok. hát most ez sem jött be, legközelebb láss is ne csak nézz.

5. az meg már végképp vicces hogy te oda vissza fordítgatsz mert annyira ismersz hogy pontosan tudod hol és milyen nylevtudásra tettem szert. én nem tudtam hogy mennyire tudsz angolul vagy mennyire nem, én csak kértem hogy guglival fordított cikkeket inkább ne. ha nem érted miért nézz kicsit körül, van pár oldal ahol ez a módi és az engem kifejezetten irritál. erre te betámadsz hogy majd így úgy fordítgatsz :) ez úgy félúton van a vicces és a szánalmas között.

Ha pedig arra vagy kíváncsi hogy miket írtam eddig akkor nézd meg (ha nem tudod hogy kell szívesen elmagyarázom, feltéve hogy nem kritikának hanem építő jellegű segítségnek veszed), aztán utána írjál véleményt.

De a legjobb lenne ha a gyerekes durcázás helyett inkább betennéd az első hsz-be amit Renátó írt, akkor már legalább már lenne valami értelmes is a topikban és nem vetődik más is árnyékra úgy mint én amikor azt hittem na végre, valaki összeszedett valamit és találok valami érdekeset...

Szerintem meg ha építő kritikát akarsz megfogalmazni akkor segítsd a munkáját, ne pedig "okoskodj", hogy ez így meg úgy nem jó, mert az SGS/II másmilyen... A legelején szerintem az se volt sokkal jobb.
Válasz küldése

Vissza: “LG”