LG Optimus 3D (P920)

LG márkájú készüléktípusok témái
Bravedwarf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011-11-17 csüt. 15:14:01
Készüléktípus: LG Optimus 3D
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: LG Optimus 3D (P920)

Hozzászólás Szerző: Bravedwarf »

Ma kijött a P970 P990 hivatalos ICS EUOPEN-n.....
Hátha a hóval leesik a mienk is.....
hegeur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012-11-25 vas. 13:57:08
Készüléktípus: Lg P920
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 3D (P920)

Hozzászólás Szerző: hegeur »

Az lg p920-as telom eldobta az imeit és nem engedi a basebandot frissiteni. Kérdésem az lenne hogy ha egy másik telefonrol csinálnák egy teljes rendszer mentést és a másikra feltelepiteném meg javitaná vagy hülyeség az egész? Melyik az a program ami mindent lement még a system file-ket is
raven24
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-12-14 pén. 18:56:11
Készüléktípus: Lg Optimus 3D
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 3D (P920)

Hozzászólás Szerző: raven24 »

Sziasztok!Lenne egy optimus 3d-em,szoftver frissités jözben megadta magát,de besem kapcsol,ha rádugom gépre fúgyhogy kiveszzem az aksit és nyomom a bekapcs+le gombot akkor felismeri a számitógép mint omap4430,de aztán eltűnik smart toolsal sem tudom megcsinalni a jtag segítene? Vagy valami más ötlet?
dominum
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010-07-19 hétf. 07:47:26
Készüléktípus: Samsung Galaxy Tab 2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Naples
Has thanked: 19 times
Been thanked: 1 time
Kapcsolat:

Re: LG Optimus 3D (P920)

Hozzászólás Szerző: dominum »

Hali ho na megint itt.....
Megomlott de teljesen ez a szar......akarmijen romot teszek fel szaladgalnak a lapok ossze vissz szo szerint eletre kel a droid....ha be akarok lepni a cwm-be amikor inditom a telot csak egy masodpercre belepik a cwm-be majd ki es ujra indul a telo..igy a cwm-be nem tok belepni....megprobaltam visszabutitani a reedors fele modszerrel,de amikor az upgrade start ra kat.elindul a frissito program es nem jelenik meg az a kis ablak ahol a nyelvet es az orszagot ki tudnam valasztani....az lg frissitoje,meg nem engedi se frissiteni se semmi...
Nos valaki ha lenne oly szives segiteni,hogy ilyenkor mit kell tenni,hogy vissza tehessem az gyari 21 e romot?!
A masodik kerdesem,megprobaltam telepiteni a jellybam romot,felment tel ujraindul,eljutok odaig,hogynyelv valasztas,es utanna a tel kikapcs...aksi ki,be tel ujraindit,es megint ugyan az...miert??????????????????????
Varom gyors valaszotokat...koszi es udv mindenkinek..
Bravedwarf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011-11-17 csüt. 15:14:01
Készüléktípus: LG Optimus 3D
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: LG Optimus 3D (P920)

Hozzászólás Szerző: Bravedwarf »

Szia.
Itt a megoldás a problémádra:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1942836
Működik, Én is így jártam teljesen tégla volt a telóm.
Sokat kellet próbálkoznom, de sikerült, NE ADD FEL!!!
Vagy itt van magyarul, köszönet WDX-nek:
http://prohardver.hu/tema/re_lg_p920_op ... -8672.html
+Okosítás
http://prohardver.hu/tema/re_lg_p920_op ... -9053.html
Ha 50x-re sikerülj írj.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bravedwarf 2013-01-04 pén. 09:31:37-kor.
Bravedwarf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011-11-17 csüt. 15:14:01
Készüléktípus: LG Optimus 3D
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: LG Optimus 3D (P920)

Hozzászólás Szerző: Bravedwarf »

dominum
A Reddoors módszere sajnos már a régi formában nem működik.
A 116 oldalon van a tutoriálom az alapján tudod frissíteni, Offline KDZ Update.
Ha végezett a frissítés Recovery módban töröld a felhasználói adatokat.
Üdv Z.
dominum
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010-07-19 hétf. 07:47:26
Készüléktípus: Samsung Galaxy Tab 2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Naples
Has thanked: 19 times
Been thanked: 1 time
Kapcsolat:

Re: LG Optimus 3D (P920)

Hozzászólás Szerző: dominum »

Nos koszonom de idokozben megoldottam.....igy:
1.kell a Smart Flash Tool external
2.legyen minden driver fent egyertelmu...
3.boot v21e rar.
a tobbit igy:
http://www.youtube.com/watch?v=nLL7TXIH9ik
:)
de a legesleg egyszerubb visszatenni a gyari romot
emergency modban csatlakoztasuk a telt a szam.gephez elinditjuk a gyari szoftvare frissitot es a helyreallitasi modra katt.
keri az imei-t es kesz ...letolti es frissiti...
:taps1:
:yeah: :lol3:
egy het kellett amig mindezeket megtalatam,de megerte...
udv mindenkinek es B.U.E.K
Biggieboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012-07-26 csüt. 11:46:19
Készüléktípus: LG Optimus 3D
Has thanked: 10 times
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 3D (P920)

Hozzászólás Szerző: Biggieboy »

Nos, hogy némi újdonság is legyen.

Jelenleg a JellyBam 4.1.0-ás ROM-ot használom (igen, ez már Jellybean!), konkrétan ezt a verziót: jellybam-4.1.0_p920.STABLE.
Annyit kell róla tudni, hogy a gyári rom-ot cseréltem le, egyszerű rootolás majd a szokásos zip telepítés clockwordmod-ból és kész. (mindenki csak SAJÁT felelősségére piszkálja a telóját, nézzen utána alaposan, mert baromi könnyű ezt a szart betéglásítani..)

Pozitívumok:

- Jellybean!
- Az állandó hívásokkor jelentkező fagyások megszüntek (legalábbis az elmúlt 2 hétben egyszer sem fagyott le)

Negatívumok:
- Nincs 3D, csak "sima" kamera. A kamera viszont szinte használhatatlan, vagy totál befagy a teló vagy galéria bezárással
sorozatosan visszalépked.
- Eszi a ramot, de mintha muszáj lenne. Emiatt sorozatosan belassul, bezárogatja az egyébként szükségesen folyamatosan futó programjaimat és újraindítgatja, aminek nem örülök nagyon... Alapban ha újra van indítva van kb 70-100 mega szabad ram (baromira ingadozik). Ezt átlagos használattal képes seperc alatt felzabálni, legalábbis nálam ez a helyzet bár ahogy utánnajártam ez Jellybean sajátosság sajnos.

Várható megoldások (részemről):

Elkezdtem belekotorászni a telepítőbe (hozzátenném full amatőr vagyok, csak utánanéztem ennek-annak), lecseréltem a galéria alkalmazást másikra.Na ez elég érdekes volt, a Samsung Galaxy Ace-m ROM-jából kiszedtem a galéria alkalmazást, és kicseréltem az LG-ét. Sokat nem volt időm tesztelgetni, de egyelőre elmaradtak a fagyások bezárások.
A ram zabálásra meg talán megoldás, ha kihajigálom a (számomra legalábbis) fölösleges programokat. Így lett eddig a 320 megás telepítőből kb 230. Csak egy példa, a billentyűzet appja kb 27 mega.. ez ment a kukába helyette anysoftkeyboard magyar billentyűzet kiegészítővel, a kettő együtt kb 4(!) mega, a RAM használat is kb ilyen arányban kevesebb.

Ez még egyelőre függő projekt, ahogy időm engedi azért foglalkozom vle, ha lesz egy normálisnak vélt példány, azt megosztanám tesztelésre, akár itt, vagy akár egy új topikba (ha lehet).
mogerpeti
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009-07-24 pén. 19:23:58
Készüléktípus: Samsung Omnia
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: LG Optimus 3D (P920)

Hozzászólás Szerző: mogerpeti »

Szép de ez a O3 a 3D miat profi és jó meg egyedi.
Szerintem vissza a gyári és kész.
Én most már lassan fél éve P720 Max modellt kezelem nemétországban vásároltam 245 euró új.És 3x NFC kártya is meg fólia is a dobozban.Nem szedik ki mint magyarban a tartozékokat és akkor még meg magyorázzák.Gsmline,stb.
Ezen 2.3.6 és ami jó a 2.3.7 megy de az nem fagy,minden megy,a felvevő is meg minden.És még root sem kel.
Kár pocsékolni az időt ics meg ez meg az témával.
És ez nem ide való de felrakom.
Rendeltem magamnak is meg egy haveromnak is ezt.
A 3d az neincs de nagyon jóóó.A ram is kevés de 102 telepitet apps és minden megy rajta.
És nem drága.
http://www.handyshop.de/betriebssystem/ ... rz?c=10143
Az LG P720 ast is itt vásároltam.
Biggieboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012-07-26 csüt. 11:46:19
Készüléktípus: LG Optimus 3D
Has thanked: 10 times
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 3D (P920)

Hozzászólás Szerző: Biggieboy »

Mint írtam, a pozitívumoknál, megszűnt a telefonálások közbeni fagyás.. ezzel nem kis pénzt spórolok meg, meg kellemetlenséget, hogy nem nekem kell mindenkit visszahivogatni legalább 5 perc várakozás után mire ez a szar újra elindul.. csak pusztán ennyi a baj a gyári rommal, legalábbis nekem.

A másik meg hogy ez p920as topik, nem p720-as.
Válasz küldése

Vissza: “LG”