LG Optimus 2X

LG márkájú készüléktípusok témái
kisaladdin69
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012-07-16 hétf. 21:11:26
Készüléktípus: LG OPTIMUS 2X
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: kisaladdin69 »

Hát CM 9 alatt is csinált ilyet!
Visszaraktam rá a CM 7-t, mert ezzel vettem!
DE így is elmegy!
Nem vagyok nagyon bene a gyári beállításokban, ez az első androidos telóm!
kisaladdin69
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012-07-16 hétf. 21:11:26
Készüléktípus: LG OPTIMUS 2X
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: kisaladdin69 »

CM 9 alatt is csinálta! -mi az a kernel? Nem nagyon vagyok benne, ez az első androidos telóm!
kisaladdin69
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012-07-16 hétf. 21:11:26
Készüléktípus: LG OPTIMUS 2X
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: kisaladdin69 »

Sziasztok
Sikerült megoldani a hang problémát! :yes:
Felraktam a CM7 Nightly módot és megoldódott a hiba!
Szóval szoftveres hiba okozta a hang lefagyását!
stukker
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:02:03
Készüléktípus: LG G4 D815
Nem: Férfi
Has thanked: 27 times
Been thanked: 13 times

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: stukker »

kisaladdin69 írta:Sziasztok
Sikerült megoldani a hang problémát! :yes:
Felraktam a CM7 Nightly módot és megoldódott a hiba!
Szóval szoftveres hiba okozta a hang lefagyását!
Szia!
Ezeknél a telefonoknál elég ritka a hardveres hiba, ami nem azt jelenti, hogy nincs. Általában szoftver a ludas a hibák túlnyomó részéért. Ezért egy javaslat, figyeld, milyen programot teszel fel utoljára, és ha hiba jelentkezik, ennek a levételével sok bosszúságtól mented meg magad. Az android egy nyílt forráskódú szoftver, amire bárki fejleszthet programot. Ennek az a hátulütője, hogy az afrikai benszülött által írt program önmagában nagyon jól működik, ahogyan az eszkimóé is. De ha a két szoftver egy vasra kerül, akár komoly hadveres problémát is okozhat extrém helyzetben. Bár én még ilyet nem hallottam, de nálam sokkal okosabbak irták le, hiszek nekik. Az viszont jó lenne, ha mielőtt mindenki nekiáll szoftvert, kernelt cserélni, rootolni, egy minimális szinten utána olvasna, elég a googliba beírni, és több fórumot, oldalt dob fel. Valószínűleg nem építőanyag vásárlása céljából vesz az ember egy ilyen kütyüt, pedig elhamarkodott, tudatlan kapkodás eredménye a tégla. Ezt nem holmi okoskodás, cikizés miatt írom, egyszerűen bánt, hogy sokan már csak akkor kereskednek a fórumokon, amikor elbaltázták a kütyüt. Ilyenkor még a sértődött hangnem a legkevesebb, és nagy a felháborodás, hogy értelmetlen, bugyuta kérdésükre azonnal nem válaszol valami guru, és írja le, egy gombnyomással hogyan oldódik meg a probléma.
Legtöbbször nem adják meg, milyen verzió fut a készüléken, csak SEGÍTSÉG, NEM csinál ezt azt.... Sokszor azért nincs válasz, mert másnak még nem sikerült előállítani ezt a hibát. Mégegyszer megjegyzem búcsúzóul, ez nem neked szól személyesen, hanem álltalánosan sok fórumtársunknak...... :cry3:
LG G4 D815 (32GB)
64 gb SAMSUNG class10 mikroSD
kalaposta
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 11:08:33
Készüléktípus: nokia 6300
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: kalaposta »

Sziasztok,szeretném a 2x-m függetleniteni. Ajánlották és olvastam is a kódos függetlenitésröl,amikor imei szám alapján + 2500 Ft kifizetése után kapsz egy kódot,amivel elméletileg függetleníteni tudod a telefonod. Nekem a gsmdokit ajánlották. Szerintetek megbizható ez a módszer,vagy maga a cég?Fura,hogy csak is gyári rommal müködik,de vajon megmarad-e egy ROM csere után is a függetlensêg? Elöre is köszi a tanácsokat!
stukker
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:02:03
Készüléktípus: LG G4 D815
Nem: Férfi
Has thanked: 27 times
Been thanked: 13 times

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: stukker »

kalaposta írta:Sziasztok,szeretném a 2x-m függetleniteni. Ajánlották és olvastam is a kódos függetlenitésröl,amikor imei szám alapján + 2500 Ft kifizetése után kapsz egy kódot,amivel elméletileg függetleníteni tudod a telefonod. Nekem a gsmdokit ajánlották. Szerintetek megbizható ez a módszer,vagy maga a cég?Fura,hogy csak is gyári rommal müködik,de vajon megmarad-e egy ROM csere után is a függetlensêg? Elöre is köszi a tanácsokat!
Szia!
A függetlenítés ezen az oldalon TILOS!!!!!! a fórum szabályzat szerint...... Különben a kettő egymástól elkülönül. Egy kis olvasás után rá fogsz jönni, bármilyen romot rá tudsz tenni, csak követni kell a leírtakat szó szerint. :cry3:
LG G4 D815 (32GB)
64 gb SAMSUNG class10 mikroSD
Szityu1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-02-24 kedd 20:02:46
Készüléktípus: Nokia N82 LG P990 NokiaC6-00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szlovákia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: Szityu1 »

Csatlakoztattam a telót megfelelő HDMI kábellel az LCD tévémhez,hogy kipróbálhassam a filmlejátszást.De csalódnom kelet mert a
kép nem jelent meg a TV-én,a telefonon elsötétült a kijelző de a TV nem talált jelet.A teló beállításainál akármilyen felbontásura
állítom semmi nem történik pedig a TV nincs külön állítási lehetőség csak kiválasztom hogy melyik csatlakoztatóból vegye a jelet és ennyi.
Valakinek sikerült -e és hogyan :no: .A teló rootolt.android 2.3.4.És még annyit hogy megéljük mi 2X-esek valamikor azt a ICS frissítést mert valahogy
nem hallani mostanában róla.Én már nem bizakodom,de biztosan hogy ez volt számomra az utolsó LG készülék.Nem bánom hogy milyen NEXUS-szal
állnak elő ha egyszerűen a frissítéseket nem képesek összehozni.A konkurencia mérföldekkel jár előttük. :sly:
stukker
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:02:03
Készüléktípus: LG G4 D815
Nem: Férfi
Has thanked: 27 times
Been thanked: 13 times

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: stukker »

Szityu1 írta:Csatlakoztattam a telót megfelelő HDMI kábellel az LCD tévémhez,hogy kipróbálhassam a filmlejátszást.De csalódnom kelet mert a
kép nem jelent meg a TV-én,a telefonon elsötétült a kijelző de a TV nem talált jelet.A teló beállításainál akármilyen felbontásura
állítom semmi nem történik pedig a TV nincs külön állítási lehetőség csak kiválasztom hogy melyik csatlakoztatóból vegye a jelet és ennyi.
Valakinek sikerült -e és hogyan :no: .A teló rootolt.android 2.3.4.És még annyit hogy megéljük mi 2X-esek valamikor azt a ICS frissítést mert valahogy
nem hallani mostanában róla.Én már nem bizakodom,de biztosan hogy ez volt számomra az utolsó LG készülék.Nem bánom hogy milyen NEXUS-szal
állnak elő ha egyszerűen a frissítéseket nem képesek összehozni.A konkurencia mérföldekkel jár előttük. :sly:
Ne csüggedj, lessz frissítés, de a jóisten sem tudná neked megmondani. Az biztos, az LG kiadta a forráskódot hivatalosan, ez azt jelenti már készül a hátérben valami. Próbáltad egy újrainditás után sem látja a TV? Már s3-at használok, nem emlékszem rá, de a beállításokban minden rendben van?
LG G4 D815 (32GB)
64 gb SAMSUNG class10 mikroSD
Szityu1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-02-24 kedd 20:02:46
Készüléktípus: Nokia N82 LG P990 NokiaC6-00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szlovákia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: Szityu1 »

Köszi a megvigasztalást az ICS kapcsolatban.Én amondó vagyok hogy ha már volna is késő volna no de hagyjuk a szakikra.
A beállításokban meg nagyon sok beállítani való nincsen kivéve a fölbontást választhatjuk meg.ennyi.Lehet hogy én is S-re váltok
de engemet a négyes érdekelne ami csak lesz. :yes:
Válasz küldése

Vissza: “LG”