LG Optimus 2X

LG márkájú készüléktípusok témái
stukker
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:02:03
Készüléktípus: LG G4 D815
Nem: Férfi
Has thanked: 27 times
Been thanked: 13 times

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: stukker »

Azért ha valaki találkozik a 2.3.4 rootolásával, az ne tartsa magában......Nekem edig nem sikerült találni róla semmit... :pirul: :cry3:
LG G4 D815 (32GB)
64 gb SAMSUNG class10 mikroSD
horvathpal
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-11-14 hétf. 19:01:45
Készüléktípus: LG Optimus 2x
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: horvathpal »

Sziasztok!

Az alábbi problémával kapcsolatban szeretném kérni a segítségeteket:
Vettem egy Optimus 2x Telenor-os készüléket. A gondom az, hogy nem ismeri fel a számítógépem. Illetve gy számító gép sem, mert máshol is kipróbáltam.
Rádugom a PC-re USB kábellel, és a telefon töltésén kívül nem történik semmi. Sem akkor ha a "csak adattár" módban benne van a pipa, sem akkor ha nincs. Letöltöttem az LG PC suite alkalmazást, az USB drivert, de így sem változott a helyzet. A készülék a töltésen kívül nem reagál semmit.
Volt régebben Optimus Black-em, ott nem volt ilyen gond, ha rádugtam a gépre azonnal felkínálta a lehetőségeket, hogy mire szeretném használni.
A PC-n Win7 van, az Optimus 2x-en: Android 2.3.4. Ettől függetlenül minden (wifi, GPS, net) hibátlanul megy.

Tudnátok segíteni?
stukker
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:02:03
Készüléktípus: LG G4 D815
Nem: Férfi
Has thanked: 27 times
Been thanked: 13 times

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: stukker »

horvathpal írta:Sziasztok!

Az alábbi problémával kapcsolatban szeretném kérni a segítségeteket:
Vettem egy Optimus 2x Telenor-os készüléket. A gondom az, hogy nem ismeri fel a számítógépem. Illetve gy számító gép sem, mert máshol is kipróbáltam.
Rádugom a PC-re USB kábellel, és a telefon töltésén kívül nem történik semmi. Sem akkor ha a "csak adattár" módban benne van a pipa, sem akkor ha nincs. Letöltöttem az LG PC suite alkalmazást, az USB drivert, de így sem változott a helyzet. A készülék a töltésen kívül nem reagál semmit.
Volt régebben Optimus Black-em, ott nem volt ilyen gond, ha rádugtam a gépre azonnal felkínálta a lehetőségeket, hogy mire szeretném használni.
A PC-n Win7 van, az Optimus 2x-en: Android 2.3.4. Ettől függetlenül minden (wifi, GPS, net) hibátlanul megy.

Tudnátok segíteni?



Szia!
Lehet, hogy hülye kérdésnek tűnik: próbálkoztál kikapcsolással, újra indítással? Mert nekem adattár módból ha kilépek nem jelzi az USB csatlakozást......
LG G4 D815 (32GB)
64 gb SAMSUNG class10 mikroSD
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: Limahl »

nemtom volt e már.

LG Optimus 2X Gingerbread (2.3.4) frissítés hivatalosan

http://androidportal.hu/2011-11-28/lg-o ... ivatalosan

ha igen bocs, :D
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
emcsabi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-06-21 vas. 17:02:39
Készüléktípus: LG Optimus 4X HD
Has thanked: 9 times
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: emcsabi »

Hali mindenki!

Kéne egy kis segítség! Frissítettem a telómon az oprendszert 2.2-ről 2.3.4-re - érezhetően gyorsabb lett, nem sokkal de gyorsabb és minden progi, adat megmaradt, holott a hivatalos LG frissítő progi azt írta, hogy nem maradnak meg, csodálkoztam is, hogy mégis - és az a bibi, hogy nincs net. Lehet, hogy valami beállításbeli probléma lehet - én nem piszkáltam semmit, frissítés előtt minden klappolt, miután végzett a telepítő, újraindult a teló elég lassan, de másodjára már fürgébb volt - és most lövésem sincs, hogy mit kéne csinálni. Ha van valakinek tapasztalata vagy ötlete, azt szívesen fogadnám!
Előre is köszi!
stukker
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:02:03
Készüléktípus: LG G4 D815
Nem: Férfi
Has thanked: 27 times
Been thanked: 13 times

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: stukker »

emcsabi írta:Hali mindenki!

Kéne egy kis segítség! Frissítettem a telómon az oprendszert 2.2-ről 2.3.4-re - érezhetően gyorsabb lett, nem sokkal de gyorsabb és minden progi, adat megmaradt, holott a hivatalos LG frissítő progi azt írta, hogy nem maradnak meg, csodálkoztam is, hogy mégis - és az a bibi, hogy nincs net. Lehet, hogy valami beállításbeli probléma lehet - én nem piszkáltam semmit, frissítés előtt minden klappolt, miután végzett a telepítő, újraindult a teló elég lassan, de másodjára már fürgébb volt - és most lövésem sincs, hogy mit kéne csinálni. Ha van valakinek tapasztalata vagy ötlete, azt szívesen fogadnám!
Előre is köszi!

Szia!
Nem olvastad el az LG frissítő üzenetét rendesen, 2.2-től megmarad minden. Szerintem nézz körül a menü/beállítások/vezetéknélküli beállításokban, hátha kikapcsolt valamit.......
LG G4 D815 (32GB)
64 gb SAMSUNG class10 mikroSD
Avatar
emcsabi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-06-21 vas. 17:02:39
Készüléktípus: LG Optimus 4X HD
Has thanked: 9 times
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: emcsabi »

stukker írta:
emcsabi írta:Hali mindenki!

Kéne egy kis segítség! Frissítettem a telómon az oprendszert 2.2-ről 2.3.4-re - érezhetően gyorsabb lett, nem sokkal de gyorsabb és minden progi, adat megmaradt, holott a hivatalos LG frissítő progi azt írta, hogy nem maradnak meg, csodálkoztam is, hogy mégis - és az a bibi, hogy nincs net. Lehet, hogy valami beállításbeli probléma lehet - én nem piszkáltam semmit, frissítés előtt minden klappolt, miután végzett a telepítő, újraindult a teló elég lassan, de másodjára már fürgébb volt - és most lövésem sincs, hogy mit kéne csinálni. Ha van valakinek tapasztalata vagy ötlete, azt szívesen fogadnám!
Előre is köszi!

Szia!
Nem olvastad el az LG frissítő üzenetét rendesen, 2.2-től megmarad minden. Szerintem nézz körül a menü/beállítások/vezetéknélküli beállításokban, hátha kikapcsolt valamit.......
Azt írta, hogy készítsek biztonsági mentéseket, mert az adatok elvesznek. De mindegy, nem ez a lényeg, hanem az, hogy engedélyezve van a mobil hálózat de ennek ellenére sincsen egy fikányi net sem sajna :(
Kép
rdavid1978
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-12-18 vas. 14:44:35
Készüléktípus: LGP990 Optimus 2X
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: rdavid1978 »

Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem is minden szuper, csak a net nem megy.
Lehet, hogy a szolgáltatóhoz kell fordulni!? (TELENOR)
Plusz magyar nyelv sincs most a készülékbe... :sad:

Várom a javaslatokat, előre is köszönöm!

Dávid
stukker
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:02:03
Készüléktípus: LG G4 D815
Nem: Férfi
Has thanked: 27 times
Been thanked: 13 times

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: stukker »

rdavid1978 írta:Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem is minden szuper, csak a net nem megy.
Lehet, hogy a szolgáltatóhoz kell fordulni!? (TELENOR)
Plusz magyar nyelv sincs most a készülékbe... :sad:

Várom a javaslatokat, előre is köszönöm!

Dávid
Sziasztok, fiuk!
Azért nem ártana tisztázni, hogy független készülékről beszélünk, vagy szolgáltató függő. Az euros softokban benne van a magyar nyelv. Ha nem a régióban gyártott készülék, akkor jöhet ilyen bibi. Meg hogyan lett frissítve. A gyári progival, vagy mással lett piszkálva.....
These users thanked the author stukker for the post:
rdavid1978 (2011-12-18 vas. 21:34:30)
Rating: 2.63%
LG G4 D815 (32GB)
64 gb SAMSUNG class10 mikroSD
rdavid1978
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-12-18 vas. 14:44:35
Készüléktípus: LGP990 Optimus 2X
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 2X

Hozzászólás Szerző: rdavid1978 »

Szia!

Független készülék, LG oldalról lett frissítve.
Ami feltűnt, hogy nem LGP990-V20L verzió, hanem LGP990-V20b....
Ötlet?

üdv.: D.
Válasz küldése

Vissza: “LG”