Motorola DEFY

Motorola márkájú készüléktípusok témái
Avatar
lanszelot
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 00:33:18
Készüléktípus: SGS2 Omega v23 - Defy - N95
Has thanked: 17 times
Been thanked: 0

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: lanszelot »

Szia!
Először is köszi a választ!
Nem föltétlen a magyar menü a lényeg, inkább az, hogy 720-ban használja a kamerát, mert állítólag a defy tudná, csak a szoft nem.
Illetve újabb android van rajta... no és eredeti gyári. :-)
Samsung Galaxy S2: CM 10.1
Motorola Defy: Mokee OS
Nokia N95: symbian
valoszigbau
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-04-18 szomb. 15:16:47
Készüléktípus: n95 8 gb+Motorola Defy+
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: valoszigbau »

Sziasztok! Abban kérném a segítségeteket hogy a tegnap vásárolt defy+-on hogyan tudnám életre kelteni a mobil netet? A főbb beállításokat nagyjából tudom! A Vodától lekértem a beállításokat de itt kezdődnek a bajok ! Az Acces point names-ben nem tárolja el a beállítást az elmentés után! Ha manuálisan írom be akkor sem ! Mi lehet a gond? Resetelést ajánlottak!
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: Limahl »

valoszigbau írta:Sziasztok! Abban kérném a segítségeteket hogy a tegnap vásárolt defy+-on hogyan tudnám életre kelteni a mobil netet? A főbb beállításokat nagyjából tudom! A Vodától lekértem a beállításokat de itt kezdődnek a bajok ! Az Acces point names-ben nem tárolja el a beállítást az elmentés után! Ha manuálisan írom be akkor sem ! Mi lehet a gond? Resetelést ajánlottak!

én meg azt hogy itt ted fel,a kérdést,,,többen használnak mint itt,,,,de lehet itt is kapsz választ.


http://pdafanclub.com/forum/index.php?board=320.0
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
lanszelot
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 00:33:18
Készüléktípus: SGS2 Omega v23 - Defy - N95
Has thanked: 17 times
Been thanked: 0

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: lanszelot »

Hello!
Moto defy -m van zöld lencsés gyári 2.2 -essel /root-olt/.
Mostanában rengeteg hibája van, ezért gondoltam hogy új rom -ot dobok rá.... rengeteget nézelődtem, és nem tudok dönteni:
MIUI, ICS..stb vagy a gyári? Rengeteg van, de azt sehol se találtam melyik hogy működik vele.
Telefon, fénykép, zene, gps, wifi, játék...stb mindent használok rajta, no de melyiket válasszam, ami nem csigázza el a sebességet, és stabil is?
A másik buktatóm a hogyan volt: ilyen kamera, így rakd fel, olyan rom, úgy rakd fel..stb Néztem a kamerát a log-os progival, de nekem nem volt egyértelmű, csak a zöld szín. Tehát a második kérdésem: melyik rom felrakás ami valós, és nem téglásít?
Előre is Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
Samsung Galaxy S2: CM 10.1
Motorola Defy: Mokee OS
Nokia N95: symbian
Avatar
maniac86
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2009-06-01 hétf. 06:44:29
Készüléktípus: Motorola Defy+
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szlovákia
Has thanked: 19 times
Been thanked: 11 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: maniac86 »

lanszelot írta:Hello!
Moto defy -m van zöld lencsés gyári 2.2 -essel /root-olt/.
Mostanában rengeteg hibája van, ezért gondoltam hogy új rom -ot dobok rá.... rengeteget nézelődtem, és nem tudok dönteni:
MIUI, ICS..stb vagy a gyári? Rengeteg van, de azt sehol se találtam melyik hogy működik vele.
Telefon, fénykép, zene, gps, wifi, játék...stb mindent használok rajta, no de melyiket válasszam, ami nem csigázza el a sebességet, és stabil is?
A másik buktatóm a hogyan volt: ilyen kamera, így rakd fel, olyan rom, úgy rakd fel..stb Néztem a kamerát a log-os progival, de nekem nem volt egyértelmű, csak a zöld szín. Tehát a második kérdésem: melyik rom felrakás ami valós, és nem téglásít?
Előre is Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
romoknál a SOC(zöld lencsés) romokat keresd...ics-ben szerintem még ne gondolkodj, mert még van mit javítani rajta...egy MIUI vagy cm7 romban nemfogsz csalódni ;)
Defy+ -> CyanMobile eXperience [2.3.8] -> 1.2 GHz
huppe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:05:43
Készüléktípus: e71 + gs3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: huppe »

maniac86 írta:
lanszelot írta:Hello!
Moto defy -m van zöld lencsés gyári 2.2 -essel /root-olt/.
Mostanában rengeteg hibája van, ezért gondoltam hogy új rom -ot dobok rá.... rengeteget nézelődtem, és nem tudok dönteni:
MIUI, ICS..stb vagy a gyári? Rengeteg van, de azt sehol se találtam melyik hogy működik vele.
Telefon, fénykép, zene, gps, wifi, játék...stb mindent használok rajta, no de melyiket válasszam, ami nem csigázza el a sebességet, és stabil is?
A másik buktatóm a hogyan volt: ilyen kamera, így rakd fel, olyan rom, úgy rakd fel..stb Néztem a kamerát a log-os progival, de nekem nem volt egyértelmű, csak a zöld szín. Tehát a második kérdésem: melyik rom felrakás ami valós, és nem téglásít?
Előre is Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
romoknál a SOC(zöld lencsés) romokat keresd...ics-ben szerintem még ne gondolkodj, mert még van mit javítani rajta...egy MIUI vagy cm7 romban nemfogsz csalódni ;)
illetve WIUI - Wajk fele MIUI - magyar fejlesztes :), xdadevelopers forumot ajanlanam, kikeresed a keszuleket, ott a development, majd valaszthatsz akarmeilyen custom romok kozul
Mindent a szemnek!
jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

Hali ! Olyan problémám lenne hkgy felraktam tesóm telójára a cyanogenmod 7.2-t (stable) és sokkal gyorsabb folyton dícséri de van egy nagyon nagy gond. A gyári rendszerrel (2.2 froyo) elment a teló 2-3 napot is ezzel a rommsl viszont azt mondja hogy 1 napot bír csak, de az is olyan hogyha hozzá sem nyúl akkor is sokat merül. Valami javaslat, ötlet ?
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
Avatar
maniac86
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2009-06-01 hétf. 06:44:29
Készüléktípus: Motorola Defy+
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szlovákia
Has thanked: 19 times
Been thanked: 11 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: maniac86 »

jokerkiller írta:Hali ! Olyan problémám lenne hkgy felraktam tesóm telójára a cyanogenmod 7.2-t (stable) és sokkal gyorsabb folyton dícséri de van egy nagyon nagy gond. A gyári rendszerrel (2.2 froyo) elment a teló 2-3 napot is ezzel a rommsl viszont azt mondja hogy 1 napot bír csak, de az is olyan hogyha hozzá sem nyúl akkor is sokat merül. Valami javaslat, ötlet ?
próbáljon ki más romokat is h azokkal mennyit bír(van egy csomó-froyo kerneles is ha jól tudom)...ill nézze meg h nincsenek e programok beragadva...baterry monitorral ellenőrizheti h mennyit fogyaszt alvó állapotban(0.2-0.3 jó érték)...esetleg megpróbálhatja alulfeszelni kicsit...vagy attól függően h piros vagy zöld lencsés a telefon vannak battfix-ek is...de a fogyasztás sokban függ a felhasználástól...nekem ugye defy+ van amiben nagyobb az akksi de nekem még gyári rendszerrel se bírt ki 1 napnál többet...van h annyit se, de ez annak tudható be h jelenleg csak telefonon netezek(csak mobilnet)...kompromisszumokat kell kötni vagy nemnyúl hozzá az ember vagy tölti naponta
These users thanked the author maniac86 for the post:
jokerkiller (2012-07-24 kedd 11:11:21)
Rating: 2.63%
Defy+ -> CyanMobile eXperience [2.3.8] -> 1.2 GHz
jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

maniac86 írta:
jokerkiller írta:Hali ! Olyan problémám lenne hkgy felraktam tesóm telójára a cyanogenmod 7.2-t (stable) és sokkal gyorsabb folyton dícséri de van egy nagyon nagy gond. A gyári rendszerrel (2.2 froyo) elment a teló 2-3 napot is ezzel a rommsl viszont azt mondja hogy 1 napot bír csak, de az is olyan hogyha hozzá sem nyúl akkor is sokat merül. Valami javaslat, ötlet ?
próbáljon ki más romokat is h azokkal mennyit bír(van egy csomó-froyo kerneles is ha jól tudom)...ill nézze meg h nincsenek e programok beragadva...baterry monitorral ellenőrizheti h mennyit fogyaszt alvó állapotban(0.2-0.3 jó érték)...esetleg megpróbálhatja alulfeszelni kicsit...vagy attól függően h piros vagy zöld lencsés a telefon vannak battfix-ek is...de a fogyasztás sokban függ a felhasználástól...nekem ugye defy+ van amiben nagyobb az akksi de nekem még gyári rendszerrel se bírt ki 1 napnál többet...van h annyit se, de ez annak tudható be h jelenleg csak telefonon netezek(csak mobilnet)...kompromisszumokat kell kötni vagy nemnyúl hozzá az ember vagy tölti naponta
Szia ! Azt honnan tudom megállapítani hogy egy romban milyen kernel van ? és direkt olyat keressek ami froyos ? Mert akkor a cm.et nyugodtan el is felejthetem nem ? az full gb. legalábbis a 7.2 stable. Megnézem akkor majd a lencsét( ha jól emlékszem tegnap éjjel nézegettem zöld, de ma majd megnézem progival is) Az fura benne hogy azt mondta hogy nem is használta semmire a telefont, de tényleg semmire, nem volt benyomva a mobilnet, sem a wif, egy két hívása volt, illetve volt mikor csak lett volna mert panaszkodtak h nem mindig tudták elérni. ja és defyben nem vagyok annyira otthon én a cmben bíztam de az nem jött be. szóval nem tudnál ajánlani romot ? a többinek majd utánanézek este mert melózok, de reggel is nyavalygott hogy mikor csinálom már meg neki .:-) Egyébként nagyon szépen köszönöm a válaszod ! :-)
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
Avatar
maniac86
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2009-06-01 hétf. 06:44:29
Készüléktípus: Motorola Defy+
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szlovákia
Has thanked: 19 times
Been thanked: 11 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: maniac86 »

jokerkiller írta:Szia ! Azt honnan tudom megállapítani hogy egy romban milyen kernel van ? és direkt olyat keressek ami froyos ? Mert akkor a cm.et nyugodtan el is felejthetem nem ? az full gb. legalábbis a 7.2 stable. Megnézem akkor majd a lencsét( ha jól emlékszem tegnap éjjel nézegettem zöld, de ma majd megnézem progival is) Az fura benne hogy azt mondta hogy nem is használta semmire a telefont, de tényleg semmire, nem volt benyomva a mobilnet, sem a wif, egy két hívása volt, illetve volt mikor csak lett volna mert panaszkodtak h nem mindig tudták elérni. ja és defyben nem vagyok annyira otthon én a cmben bíztam de az nem jött be. szóval nem tudnál ajánlani romot ? a többinek majd utánanézek este mert melózok, de reggel is nyavalygott hogy mikor csinálom már meg neki .:-) Egyébként nagyon szépen köszönöm a válaszod ! :-)
beállítások/a telefonról részben kiírja a kernel verzióját...sztem cm is van froyo kernellel, de nem vagyok benne biztos...rom ügyben itt nézz körül, mert nem tudom h defy-s romok közül melyik hogyan viselkedik, de a linkelt oldalon megnézheted, hogy milyen rommal mik a tapasztalatok...ill. mik a hiányosságok
These users thanked the author maniac86 for the post:
jokerkiller (2012-07-24 kedd 20:52:26)
Rating: 2.63%
Defy+ -> CyanMobile eXperience [2.3.8] -> 1.2 GHz
Válasz küldése

Vissza: “Motorola”