Samsung GT-i9500/9505/i9506/i9515 Galaxy S4

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
szutty
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2010-09-13 hétf. 21:33:09
Készüléktípus: SGS 4 SGS 4 mini Note 10.1
Has thanked: 66 times
Been thanked: 82 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: szutty »

moco írta:Részletesebb infók
http://mobilarena.hu/hir/megerkezett_a_galaxy_s_4.html

hmm "infraport található a mobilon, távirányító funkcionalitással"
bírom :D "hőmérséklet- és páratartalom-érzékelő"
?? "egyszerre mindkét kamera képét rögzíthetjük egyetlen videófájlba"
"több, mint 100 fotót készít négy másodperc alatt"
"Az AirView segítségével érintés nélkül, az ujjunkat a kéeprnyő felett tartva érhetünk el bizonyos funkciókat"
na ez jó: "Smart Switch szoftver, mely más készülékekről történő átköltözéshez ad segítséget"

A GPS-re vagyok még kíváncsi, hogy ugyan az-e mint a hármasban. Mert az állati jó lett.
Közben megtaláltam
"GPS- és GLONASS-műholdakra is tud támaszkodni a készülék"
Máris szerelmes lettem :) :pislog:
SGS 4 mini: stock
SGS 4:Wanam 1.5
Note 10.1: stock + root
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

wonthy írta:Én azt mondanám, hogy a Samsung is afelé halad ahová anno a Nokia. Azt hiszik minden el lehet adni az embereknek. Ez sajnos működik is mint a példa is mutatja. Pedig a Samsung tényleg tudna készítenie csúcskészüléknek megfelelő telefont. Elég, csak megnézni egy Wawe telefont!!! Azt hiszem egy S4-nek hasonlóan kellene kinéznie. De, hát majd csak észhez térnek az emberek ;-) Én már biztos, hogy az S4-et már nem veszem meg!!!
Azért mert nem tetszik a telefon, miért sz@r? Kevesebbet tud tőle? :laugh: S2 talán nem műanyag? Sőt sokkal gagyibb. Ha tetszik, ha nem, ennél jobb telefon nem lesz pár hónapig, és akkor is Samsung lesz a csúcs(vagy a "Motorola"). HTC meg addig jó, amíg nem használod. ;)
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Engem valahogy meg is fogott, meg nem is... Az egyetlen ami hiányzik az S3ból, az a +1Giga RAM... Semmi se tudja kihasznál ezt a 4 magot se... sőt a 2 is vígan jó az S2ben is... CSAK ugye mindig ott van az emberben, h legújabb, mégis csak jobb, bla bla. Szar ez a világ :D
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

wonthy írta:Én azt mondanám, hogy a Samsung is afelé halad ahová anno a Nokia. Azt hiszik minden el lehet adni az embereknek. Ez sajnos működik is mint a példa is mutatja. Pedig a Samsung tényleg tudna készítenie csúcskészüléknek megfelelő telefont. Elég, csak megnézni egy Wawe telefont!!! Azt hiszem egy S4-nek hasonlóan kellene kinéznie. De, hát majd csak észhez térnek az emberek ;-) Én már biztos, hogy az S4-et már nem veszem meg!!!
Szerintem a tempót nem a Samsung diktálja hanem a GOOGLE. A NOKIA estében ez máshogy volt. A Samsung csak a tempónak akar lehetőleg legjobban megfelelni.Az android rendszer nagyon jó , szép , praktikus , meg még sorolgatnám , de nincs normálisan optimalizálva. Itt a fejlődés hatalmas iramban történik és jelenleg ezzel az irammal , úgy rendszerfrissítés (majd a későbbi támogatása) + a hardverben a Samsung az egyedüli aki helyt tud állni. Már olyan háttérrel rendelkezik ami a többi gyártónak nem mostanában lesz. Ezt csak magának köszönheti , azzal a megbízható minőséggel amit gyárt. Ahogy Segal is írta , a külsőben és 1-2 dologban kompromisszumot kell kötni az irigyeknek nem hagyva támadási felületet.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
wonthy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 22:52:19
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7 edge
Has thanked: 29 times
Been thanked: 8 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: wonthy »

reddoors írta:
wonthy írta:Én azt mondanám, hogy a Samsung is afelé halad ahová anno a Nokia. Azt hiszik minden el lehet adni az embereknek. Ez sajnos működik is mint a példa is mutatja. Pedig a Samsung tényleg tudna készítenie csúcskészüléknek megfelelő telefont. Elég, csak megnézni egy Wawe telefont!!! Azt hiszem egy S4-nek hasonlóan kellene kinéznie. De, hát majd csak észhez térnek az emberek ;-) Én már biztos, hogy az S4-et már nem veszem meg!!!
Szerintem a tempót nem a Samsung diktálja hanem a GOOGLE. A NOKIA estében ez máshogy volt. A Samsung csak a tempónak akar lehetőleg legjobban megfelelni.Az android rendszer nagyon jó , szép , praktikus , meg még sorolgatnám , de nincs normálisan optimalizálva. Itt a fejlődés hatalmas iramban történik és jelenleg ezzel az irammal , úgy rendszerfrissítés (majd a későbbi támogatása) + a hardverben a Samsung az egyedüli aki helyt tud állni. Már olyan háttérrel rendelkezik ami a többi gyártónak nem mostanában lesz. Ezt csak magának köszönheti , azzal a megbízható minőséggel amit gyárt. Ahogy Segal is írta , a külsőben és 1-2 dologban kompromisszumot kell kötni az irigyeknek nem hagyva támadási felületet.
Én nem szeretnék senkivel sem vitatkozni! Én, csak a velemenyemet írtam le. A döntés, hogy ki mit vesz, az a saját döntésén alapszik. Ergo, ha én egy halom pénzt adok ki e készülékért, akkor az legalább ne egy fröccsöntött műanyag valami Legyen! A hardware, meg már ebbe a kategóriába szinte ugyanaz. Nincs eget verő különbség a használatuk során. ;)
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

wonthy írta:
reddoors írta:
wonthy írta:Én azt mondanám, hogy a Samsung is afelé halad ahová anno a Nokia. Azt hiszik minden el lehet adni az embereknek. Ez sajnos működik is mint a példa is mutatja. Pedig a Samsung tényleg tudna készítenie csúcskészüléknek megfelelő telefont. Elég, csak megnézni egy Wawe telefont!!! Azt hiszem egy S4-nek hasonlóan kellene kinéznie. De, hát majd csak észhez térnek az emberek ;-) Én már biztos, hogy az S4-et már nem veszem meg!!!
Szerintem a tempót nem a Samsung diktálja hanem a GOOGLE. A NOKIA estében ez máshogy volt. A Samsung csak a tempónak akar lehetőleg legjobban megfelelni.Az android rendszer nagyon jó , szép , praktikus , meg még sorolgatnám , de nincs normálisan optimalizálva. Itt a fejlődés hatalmas iramban történik és jelenleg ezzel az irammal , úgy rendszerfrissítés (majd a későbbi támogatása) + a hardverben a Samsung az egyedüli aki helyt tud állni. Már olyan háttérrel rendelkezik ami a többi gyártónak nem mostanában lesz. Ezt csak magának köszönheti , azzal a megbízható minőséggel amit gyárt. Ahogy Segal is írta , a külsőben és 1-2 dologban kompromisszumot kell kötni az irigyeknek nem hagyva támadási felületet.
Én nem szeretnék senkivel sem vitatkozni! Én, csak a velemenyemet írtam le. A döntés, hogy ki mit vesz, az a saját döntésén alapszik. Ergo, ha én egy halom pénzt adok ki e készülékért, akkor az legalább ne egy fröccsöntött műanyag valami Legyen! A hardware, meg már ebbe a kategóriába szinte ugyanaz. Nincs eget verő különbség a használatuk során. ;)
Ebben teljesen igazad van , ezzel én is maradéktalanul egyetértek! Mi lett volna veled ha mondjuk az XPERIA Z -ért ki is adtad volna azt a halom pénzt és kapsz egy 0 minőséget a 200-220 ezer Ft-ért ?
Ráadásul még hazudoznak is össze vissza a Bravia kijelzőjükkel kapcsolatba. Köze nincs a kijelzőnek a Sony gyártmányhoz , ha meg a képjavításra írták a bravia technológiát akkor elég siralmas . :) Csak az a baj , hogy ilyet a tesztelők nem írhatnak le mert rögtön pereskedés lenne belőle. Látod egy jó marketinggel minden eladható. Belerakom az akváriumba és nem megy bele a víz :)
A Samsung legalább a készüléke jelentős részét házon belül gyártja. Kijelző , proci stb.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Macheta
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012-07-31 kedd 14:33:03
Készüléktípus: SGS-II
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Macheta »

Inkább Galaxy S3 plus ez mint S4 :lol: az a +1 giga Note II-ben is meg van...inkább tudat ami megnyugtat hogy benne van...ugyan úgy gondolkodik mint anno a note 1-em. pl.névjegyzék nyitása! A többi meg csak parasztvakítás...ezt is kihagyom mint a S3-at.
Kép
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Félreértés ne essék én nem kampányolni akarok a Samsung és az S4 mellett mert pénzem nekem ebből nem származik :). A leírtakat csak az eddig ismert műszaki adatokra (s4) , az eddig általam tapasztalt samsung minőségre alapozom, na és nem utolsó sorban a többi gyártó jelenlegi készülékeire. Nekem bejön az S4 úgy formára , méretre , és "erőre". :)
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
wonthy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 22:52:19
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7 edge
Has thanked: 29 times
Been thanked: 8 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: wonthy »

reddoors írta:Félreértés ne essék én nem kampányolni akarok a Samsung és az S4 mellett mert pénzem nekem ebből nem származik :). A leírtakat csak az eddig ismert műszaki adatokra (s4) , az eddig általam tapasztalt samsung minőségre alapozom, na és nem utolsó sorban a többi gyártó jelenlegi készülékeire. Nekem bejön az S4 úgy formára , méretre , és "erőre". :)
Na még egy utolsó hozzászólás a témához, aztán tényleg befejeztem! :twisted: Csak azt mond már meg, miben új az S4 formája a az S3-hoz képest :whaaa:
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

wonthy írta:
reddoors írta:Félreértés ne essék én nem kampányolni akarok a Samsung és az S4 mellett mert pénzem nekem ebből nem származik :). A leírtakat csak az eddig ismert műszaki adatokra (s4) , az eddig általam tapasztalt samsung minőségre alapozom, na és nem utolsó sorban a többi gyártó jelenlegi készülékeire. Nekem bejön az S4 úgy formára , méretre , és "erőre". :)
Na még egy utolsó hozzászólás a témához, aztán tényleg befejeztem! :twisted: Csak azt mond már meg, miben új az S4 formája a az S3-hoz képest :whaaa:
Értem a kérdést :) , szóval ahogy én látom.
1 . a sarkain a rádiuszok kisebbek
2. az alja teteje nem íves hanem a rádiuszokat egyenes köti össze
3. az oldalai nem gömbölyűek , hanem az is szögletes , szerintem ez a telefon is megállna az oldalára fordítva
4. a hátulja sem annyira gömbölyített , és ráadásul sokkal szebb is.

Kb, ennyi így hirtelen ...
Huawei MATE 9 Android 7
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”