Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
sastojas
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 17:57:36
Készüléktípus: S3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 285 times
Been thanked: 45 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: sastojas »

érdeklődöm ha valaki Omega v17-es romot használ, hogy lehet cserélni az ikonokat multiwindow-nál? mert rámegyek a szerkesztésre, az oldalsáv lefagy, és nem tudok mit kezdeni vele. megvagyok nélküle ha nincs rá megoldás, az a lényeg hogy ez a rom háromszor annyi ideig bírja az aksi használatot mint vk romja, azonos feltételek mellett.
NeatROM
viki071228
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2011-05-20 pén. 07:57:28
Készüléktípus: ASUS PadFone 2
Nem:
Has thanked: 29 times
Been thanked: 56 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: viki071228 »

fergeteges írta:
fireman írta:Szóval nem hibás a rom, nem azért törölték.

Ha valakit érdekel, a saját felelősségére:

Kód: Egész kijelölése

 http://rs7.rodfile.com:8182/d/32aezdn776zxn5yb2q3gx3bvczcsqy7dubdlovlcly2khlmp4nvhf5eb/TurkbeyTeam Rom V1.zip
Én felraktam próbára, hát el nem ájultam tőle. Viszont jól szól! Nem használtam soha voodoot, meg ilyeneket, de a normál rom hoz képest jól szól. :D Vmi "equaliser" progi van benne. Play-en fent van.
Sziasztok! Tényleg egész használható ez a hangszínszabályozó program. Feltöltöttem az újabb verzióját és hozzá az unlock-ot is. Újraindításnál hajlamos elfelejteni a beállításokat, de mivel ritkán kapcsolom ki a telót, igazából nem zavar.
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=54716
Samsung Galaxy S6 Edge G925F
Avatar
lackaba
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010-08-31 kedd 10:50:08
Készüléktípus: Lg GFLex+S4 Activ.
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Salgótarján
Has thanked: 0
Been thanked: 19 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: lackaba »

viki071228 írta:
fergeteges írta:
fireman írta:Szóval nem hibás a rom, nem azért törölték.

Ha valakit érdekel, a saját felelősségére:

Kód: Egész kijelölése

 http://rs7.rodfile.com:8182/d/32aezdn776zxn5yb2q3gx3bvczcsqy7dubdlovlcly2khlmp4nvhf5eb/TurkbeyTeam Rom V1.zip
Én felraktam próbára, hát el nem ájultam tőle. Viszont jól szól! Nem használtam soha voodoot, meg ilyeneket, de a normál rom hoz képest jól szól. :D Vmi "equaliser" progi van benne. Play-en fent van.
Sziasztok! Tényleg egész használható ez a hangszínszabályozó program. Feltöltöttem az újabb verzióját és hozzá az unlock-ot is. Újraindításnál hajlamos elfelejteni a beállításokat, de mivel ritkán kapcsolom ki a telót, igazából nem zavar.
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=54716
Igen,tényleg jó.Azt hiszem Turkbey főzte bele a romjába. :yes:
Amate
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011-05-30 hétf. 18:12:50
Készüléktípus: SGS4 [XXUAME2] - SGS2 [XWLS8]
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Amate »

Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

már mióta várjuk.kb november közepe óta. azóta csak halogatnak... :down:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
sastojas
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 17:57:36
Készüléktípus: S3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 285 times
Been thanked: 45 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: sastojas »

viki071228 írta:
Sziasztok! Tényleg egész használható ez a hangszínszabályozó program. Feltöltöttem az újabb verzióját és hozzá az unlock-ot is. Újraindításnál hajlamos elfelejteni a beállításokat, de mivel ritkán kapcsolom ki a telót, igazából nem zavar.
én is feltettem, köszi a feltöltést. viszont az effects-nél a Bass Booster, és a Virtualizer disabled állásban van, és sehogy nem tudom engedélyezni. segítenél hogy is kell? köszi! :Notworty:
NeatROM
viki071228
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2011-05-20 pén. 07:57:28
Készüléktípus: ASUS PadFone 2
Nem:
Has thanked: 29 times
Been thanked: 56 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: viki071228 »

Persze. Van felül egy ikon ami olyan mint a legtöbb kikapcsoló gomb. Ha arra rányomsz akkor ott tudod engedélyezni azt a funkciót is. ;)
Samsung Galaxy S6 Edge G925F
Avatar
sastojas
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 17:57:36
Készüléktípus: S3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 285 times
Been thanked: 45 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: sastojas »

viki071228 írta:
Persze. Van felül egy ikon ami olyan mint a legtöbb kikapcsoló gomb. Ha arra rányomsz akkor ott tudod engedélyezni azt a funkciót is.
köszi! :*

hát erre nem gondoltam, hogy a kikapcsoló gombot nyomogassam.....
NeatROM
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Segal »

maggi_1886 írta:
már mióta várjuk.kb november közepe óta. azóta csak halogatnak... :down:
Annyira nem értem miért is megy ez a központi sírás itt a JB végett.
1 de tényleg csak 1 olyan dolgot soroljatok fel amit ICS alatt nem lehet megcsinálni és a JB tudja.
Aki azzal jön hogy de az újabb és jobb meg hasonló hittérítő szöveggel annak előre azt válaszolom akkor a 4.1.2. után is sírjon nyugodtan mert van már 4.2.1. is (sőt pletykálják a 4.2.2.-őt is) tehát ha felteszi a végleges S2-es JB-t AKKOR SEM A LEGFRISSEBB android verzió lesz a telefonján tehát ugyanúgy bőghet tovább hogy mekkora kib*szás hogy nem a legújabbat használhatja ha már kifizette azt a sok pénzt a telefonért.
Lassan be kéne látni hogy pillanatokon belül ez egy 2 éves telefon és örülni annak hogy mi még ennyire szerencsések vagyunk hogy megcsinálják rá a JB-t és nem nyafogni hogy de miért nem ezen mutatta be a Google az I/O konferencián a végleges verziót...
Halkan továbbra is hozzáteszem hogy aki nem tud aludni emiatt hogy a beállításokba a névjegye nem 4.1.2-őt mutat az simán felteheti akár már ma is a JB-t csak hogy megnyugodjon a lelki világa. Majd látja hogy vannak benne előnyök de persze némi hátrány is.
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

Segal írta:
maggi_1886 írta:
már mióta várjuk.kb november közepe óta. azóta csak halogatnak... :down:
Annyira nem értem miért is megy ez a központi sírás itt a JB végett.
1 de tényleg csak 1 olyan dolgot soroljatok fel amit ICS alatt nem lehet megcsinálni és a JB tudja.
Aki azzal jön hogy de az újabb és jobb meg hasonló hittérítő szöveggel annak előre azt válaszolom akkor a 4.1.2. után is sírjon nyugodtan mert van már 4.2.1. is (sőt pletykálják a 4.2.2.-őt is) tehát ha felteszi a végleges S2-es JB-t AKKOR SEM A LEGFRISSEBB android verzió lesz a telefonján tehát ugyanúgy bőghet tovább hogy mekkora kib*szás hogy nem a legújabbat használhatja ha már kifizette azt a sok pénzt a telefonért.
Lassan be kéne látni hogy pillanatokon belül ez egy 2 éves telefon és örülni annak hogy mi még ennyire szerencsések vagyunk hogy megcsinálják rá a JB-t és nem nyafogni hogy de miért nem ezen mutatta be a Google az I/O konferencián a végleges verziót...
Halkan továbbra is hozzáteszem hogy aki nem tud aludni emiatt hogy a beállításokba a névjegye nem 4.1.2-őt mutat az simán felteheti akár már ma is a JB-t csak hogy megnyugodjon a lelki világa. Majd látja hogy vannak benne előnyök de persze némi hátrány is.
Egyrészt amiatt, hogy megszellőztették.Semmi nem lenne, ha nem jelentették volna be.Igazából semmit nem nyújt, mert van már Leak verzió, de abban van pár bug, ami talán a gyáriban ki lesz javítva.pl. a lockscreen fagyás, ami elég idegesítő, vagy a hívás közbeni fagyás.
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”