Nokia 6700 Classic

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
Elvispr
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-07-20 hétf. 14:01:46
Készüléktípus: nokia 6700 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Elvispr »

Sziasztok!
Valakinek van ötlete,hogy miért nem tudom frissiteni a telómat? v10.50 van rajta és nem ajánlja fel a frissítést,csak a v10.50 újra felrakását....
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Elvispr írta:Sziasztok!
Valakinek van ötlete,hogy miért nem tudom frissiteni a telómat? v10.50 van rajta és nem ajánlja fel a frissítést,csak a v10.50 újra felrakását....
Gondolom szolgálatatfüggő a telefonod, így arra később jön ki az új szoftver.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Elvispr
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-07-20 hétf. 14:01:46
Készüléktípus: nokia 6700 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Elvispr »

potter55 írta:
Elvispr írta:Sziasztok!
Valakinek van ötlete,hogy miért nem tudom frissiteni a telómat? v10.50 van rajta és nem ajánlja fel a frissítést,csak a v10.50 újra felrakását....
Gondolom szolgálatatfüggő a telefonod, így arra később jön ki az új szoftver.
Nem,független és az is volt mindig...
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Elvispr írta: Nem,független és az is volt mindig...
Itt meg tudod nézni, hogy a te product kódodra mi a legújabb szoftver, lehet még nem jött ki a tiédre.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Huncut-ka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011-08-16 kedd 22:21:00
Készüléktípus: Nokia 6700 Nokia E52
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Huncut-ka »

Sziasztok!

Fél éves 6700 classicom van és pár napja valami nem oké. Ha a hangot fel vagy le szeretném venni befagy a telefon a térerő mozog de a gombok nem működnek, viszont a billentyű hang hallható és a hangerő kép látszik. Vagy ilyet csinál még hogy be van állítva 5mp-re a billentyűzár és nem zár le egyáltalán. Szoftver problémára tippelek! Ti is így gondoljátok ez lehet a baja? NSU-val frissítettem, 13.10-es van rajta., többször is megcsináltam gondoltam biztos valamit elrontottam, de semmi változás. Esetleg ha megpróbálnám mondjuk a product kód átírását akkor előrébb lennék vagy hasznosabb lehet a frissítés? Esetleg valami jó ötletetek van? Reménytelen az eset? Vigyem szervizbe? Nagyon bánt mert igaz használható de nem tökéletes és nagyon szeretem ezt a telefont :(

Köszönöm a segítségeiteket előre is.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Huncut-ka írta:Sziasztok!

Fél éves 6700 classicom van és pár napja valami nem oké. Ha a hangot fel vagy le szeretném venni befagy a telefon a térerő mozog de a gombok nem működnek, viszont a billentyű hang hallható és a hangerő kép látszik. Vagy ilyet csinál még hogy be van állítva 5mp-re a billentyűzár és nem zár le egyáltalán. Szoftver problémára tippelek! Ti is így gondoljátok ez lehet a baja? NSU-val frissítettem, 13.10-es van rajta., többször is megcsináltam gondoltam biztos valamit elrontottam, de semmi változás. Esetleg ha megpróbálnám mondjuk a product kód átírását akkor előrébb lennék vagy hasznosabb lehet a frissítés? Esetleg valami jó ötletetek van? Reménytelen az eset? Vigyem szervizbe? Nagyon bánt mert igaz használható de nem tökéletes és nagyon szeretem ezt a telefont :(

Köszönöm a segítségeiteket előre is.
Szerintem, nagy eséllyel, valami programütközés okozza a problémát. Ments le róla mindent, (telefonszámok, képek, videók, SMS-ek, a beállításokat ne) aztán reset! Utána mehetnek vissza a dolgok és nagy eséllyel megjavul. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Huncut-ka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011-08-16 kedd 22:21:00
Készüléktípus: Nokia 6700 Nokia E52
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Huncut-ka »

Walaki01 írta: Szerintem, nagy eséllyel, valami programütközés okozza a problémát. Ments le róla mindent, (telefonszámok, képek, videók, SMS-ek, a beállításokat ne) aztán reset! Utána mehetnek vissza a dolgok és nagy eséllyel megjavul. :yes:
A *#7370# -re gondolsz, mikor azt írtad reset? Mert erre az ég világon semmit nem reagál a telefon. Valami más lehetőség esetleg?? :confused2:
Huncut-ka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011-08-16 kedd 22:21:00
Készüléktípus: Nokia 6700 Nokia E52
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Huncut-ka »

Itt a fórumban vissza olvasva találtam egy olyan kódot, hogy *#7780# pontosan nem tudom mi ez de kétségbe esve már ügye mindent kipróbál az ember... Ez működött és vissza is állt igaz a dolgaim maradtak (telszám, képek, zenék) a billentyű zár lezár 5 mp után, a hangerő továbbra is befagyaszt, de úgy hogy ha teljesen felveszem mintha beragadna a gomb vagy valami ilyesmi folyamatos pittyegés pedig már elengedtem, majd mikor a lefelé gombját nyomkodom gyorsan kb 20* utána minden rendben leveszi a hangerő képet... Nem értem mi lehet vele és azt se ezt hogy orvosoljam. :cry:
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Huncut-ka írta:
A *#7370# -re gondolsz, mikor azt írtad reset? Mert erre az ég világon semmit nem reagál a telefon. Valami más lehetőség esetleg?? :confused2:
Konkrétan, a 4 gombos hard resetre gondoltam. Tehát, a teló kikapcsolt állapotában:A csillag+3+zöld+bekapcsoló gomb nyomása folyamatosan, amíg nem kéri a PIN kódot.(Kb 30 Mp)
These users thanked the author Walaki01 for the post:
Huncut-ka (2011-08-29 hétf. 22:14:53)
Rating: 2.63%
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Huncut-ka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011-08-16 kedd 22:21:00
Készüléktípus: Nokia 6700 Nokia E52
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Huncut-ka »

Walaki01 írta: Konkrétan, a 4 gombos hard resetre gondoltam. Tehát, a teló kikapcsolt állapotában:A csillag+3+zöld+bekapcsoló gomb nyomása folyamatosan, amíg nem kéri a PIN kódot.(Kb 30 Mp)

Úgy néz ki egyenlőre tökéletes a működése, most ha felveszem a hangot teljesen, nem ragad be a kijelző 2-3 mp után leveszi, ahogy kell! :taps2: :taps1:

Nagyon szépen köszönöm a segítséged, és hogy áldoztál a problémám megoldására az idődből!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”