Nokia 2700 Classic

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
Avatar
MR007
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010-07-19 hétf. 18:57:58
Készüléktípus: Nokia 808 PureView + N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia 2700 Classic

Hozzászólás Szerző: MR007 »

Azt kérdezném tőletek, van ehez a telóhoz SSH protokoll program? Egy haverom kérdezte az imént tőlem.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 2700 Classic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

MR007 írta:Azt kérdezném tőletek, van ehez a telóhoz SSH protokoll program? Egy haverom kérdezte az imént tőlem.
Van egy pár, ki kell próbálni, hogy melyik a legjobb: padersyncSSH, Idokorro Mobile SSH (ez már 2006-os, vagyis elég régi).
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
MR007
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010-07-19 hétf. 18:57:58
Készüléktípus: Nokia 808 PureView + N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia 2700 Classic

Hozzászólás Szerző: MR007 »

potter55 írta:
MR007 írta:Azt kérdezném tőletek, van ehez a telóhoz SSH protokoll program? Egy haverom kérdezte az imént tőlem.
Van egy pár, ki kell próbálni, hogy melyik a legjobb: padersyncSSH, Idokorro Mobile SSH (ez már 2006-os, vagyis elég régi).
De jó, köszönöm szépen! :D
csapagyas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-09-09 csüt. 18:34:20
Készüléktípus: 2710 nav.ed.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 2700 Classic

Hozzászólás Szerző: csapagyas »

Sziasztok ismét!

Egy 2710 navigációjával kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni.
A telefonon a legújabb szoftver van fenn, nagy nehezen sikerült a letöltött telepítő exe-vel felrakni. A kérdésem a következő lenne, nem tudjátok hol lehetne megnézni a navigáció verziószámát? Nem a térképét, hanem az azt kezelő programét. Mert ahogy olvasom arra is van valami frissítés, 6.xxx verzióval. Igaz miután a telefon szoftvere frissült némileg megváltozott a navi menüje és kinézete is. Tehát nem egyértelmű, hogy magának a firmware-nek a frissülése magával vonta-e a navi frissülését is, vagy csak kicsit pofoztak a kinézeten. Térképekből a legújabb van fennt, épp most ellenőriztem. Ha a legfrissebb térképeket is kezeli a régebbi program is, akkor végül is nem fontos magának a navinak a frissítése, de ha a program csak a maga "elavult" térképeit látja, s azt véli a legfrisebbnek, akkor nem ártana azt is frissíteni.
Keresztbe-hosszába böngésztem az Ovi Suite-ot, a PC Cuite-ot, a Map Loadert, de ennek a navi verziószámáról sehol sem találtam semmit. Persze magában a programban is keresgéltem, de ott sincs semmi.
A hivatalos frissítéseken kívül nem lett belepiszkálva a telefonba, ezt a hibát kizárnám.
Amúgy önmagához mérten prímán teszi a dolgát, nem egy iGo, de én szeretem. Jó lenne ha benéztem volna valamit és lehetne frissíteni, navinál ez hatványozottan fontos lehet.
Köszi előre is!
Avatar
rangersanyi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-05-29 pén. 16:09:59
Készüléktípus: Sony Xperia Ion LT28i
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 2700 Classic

Hozzászólás Szerző: rangersanyi »

S40-en ugyanúgy kell szoftvert frissíteni mint s60-on, JAF-al??
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 2700 Classic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

rangersanyi írta:S40-en ugyanúgy kell szoftvert frissíteni mint s60-on, JAF-al??
Vagy phoenix-szel vagy NSU-val.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
llaszlo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-04-22 pén. 20:37:27
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 2700 Classic

Hozzászólás Szerző: llaszlo »

Sziasztok!

Már keresem egy ideje a választ, de most nincs nagyon türelmem hozzá. Van egy Nokia 2700-ás vodás telefon, ami nagyapámé volt (sajnos elhunyt). A telefon jó állapotban van és anyum használná is, de ő T-mobile-os. Lehet már függetleníteni valami egyszerű módon (nem box-szal) ezt a telefont?

Köszönöm a választ!

Laci
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 2700 Classic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

llaszlo írta:Sziasztok!

Már keresem egy ideje a választ, de most nincs nagyon türelmem hozzá. Van egy Nokia 2700-ás vodás telefon, ami nagyapámé volt (sajnos elhunyt). A telefon jó állapotban van és anyum használná is, de ő T-mobile-os. Lehet már függetleníteni valami egyszerű módon (nem box-szal) ezt a telefont?

Köszönöm a választ!

Laci
Nem lehet és az oldal nem foglalkozik a témával.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
hokkon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-06-16 csüt. 21:58:54
Készüléktípus: Nokia 2700
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 2700 Classic

Hozzászólás Szerző: hokkon »

Üdv!

Anno letöröltem a telefonomról a térképet.Hogy tudnám visszavarázsolni rá?Frissíteni?Hogy azért az újabb utakat mutassa.Elég csak belföld.Persze ingyen :D
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 2700 Classic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

hokkon írta:Üdv!

Anno letöröltem a telefonomról a térképet.Hogy tudnám visszavarázsolni rá?Frissíteni?Hogy azért az újabb utakat mutassa.Elég csak belföld.Persze ingyen :D
Szia!
Mivel ebben a készülékben nincs GPS vevő, tehát csak külső Bluetoothos GPS-szel használható, nem sok értelme van feltenni. De ha mindenáron fel akarod tenni. Nokia Pc, vagy OVI Suiteal megteheted. Mindkettőn ott a térképek letöltése-frissítése funkció. ;)
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”