Nokia X2-00

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

lajcs írta:Sziasztok. Nem tudom hogy találkoztatok már ezzel a problémával vagy csak gondom van a telómmal. Nemtudom. Hátha tudtok valamit mondani. Szóval a problémám az lenne hogy ha lekonvertálok egy videót akár a saját programjával (nokia video manager) a video hangja erőteljesen el kezd szaggatni. Rájöttem arra több napi kinlódás után hogyha a hangbeállitásoknál Sample Rate leveszem 44100 - ról 32000 re akkor megy a video de még igy is néha ritkán beszaggat a hang de már alig észrevehető. nem tudom hogy a teló nembirja ezt a 44100 at vagy gagyi a telóm. Ha gagyi akkor garis és kicseréltetném. Ha bármilyen infót tudtok mondani azt megköszönném. Helo.
Mit vársz egy alsó kategóriás telefontól?
Szerintem ez normális, hogy nem bírja a 44100-at. Lehet még egy kicsit leveszel a hangbeállításoknál és már nem is fog szaggatni semennyire.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
lajcs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-02-14 hétf. 13:13:50
Készüléktípus: Nokia X2-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: lajcs »

Oké azt megértem hogy az x szériából ez a leggyengébb telefon de ennyire? A régi k550 emmmel nem volt ilyen problémám ezért furcsállom a dolgot hogy egy x2 -t lepipál egy k550-es...
Horti
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 14:43:40
Készüléktípus: ZTE Blade
Tartózkodási hely: Budapest XVII.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: Horti »

Sziasztok!

Vettünk mi is egy ilyen telefont. A kérdésem az volna, hogy mennyit bír a telefon akkuja, ha rádiót hallgatok rajta? Nekem kb 6 óráig megy, utána annyira lemerül, hogy ki is kapcsol. Ez normális, vagy valamilyen gáz van vele? Csak mert egy kicsit több ideig lenne rá szükségem. Másik telefon (samsung e250) egy napig bírta, mikor jó volt, csak már beadta az unalmast....

Köszi a válaszokat.
Cyanogenmod N85 lite
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Szia!
Nem mindegy, hogy fülhallgatóval,vagy a teló hangszóróján hallgatod, ugyanis a hangszóró meghajtása eléggé eszi az energiát. Az sem mindegy, hogy eddig az akku hányszor volt töltve, ugyanis, csak kb 8-10 töltés után éri el a teljes kapacítását. Egyébként, az én telóm, (5800) is eléggé zabál, a rádió, vagy zene hallgatása közben, pedig egy kicsit erősebb akku van benne, mint az X2-ben. Az enyém, kb 12-14 órát bír 1 töltéssel.
These users thanked the author Walaki01 for the post:
Horti (2011-06-01 szer. 06:45:38)
Rating: 2.63%
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Horti
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 14:43:40
Készüléktípus: ZTE Blade
Tartózkodási hely: Budapest XVII.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: Horti »

Fülhallgatóval van használva, de eddig csak kétszer volt töltve. Akkor lehet itt van a gond... Akkor megvárom, amíg 10-szer fel nem lesz töltve. Köszönöm a gyors választ.
Cyanogenmod N85 lite
Kazu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-02 hétf. 23:11:19
Készüléktípus: n91
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: Kazu »

Hello! Nincs valami fényerő szabályzó program s40-re, mert megvakulok ettől az x2-es telótól :D v nem lehet rátölteni a 6303 classic oprendszert?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Kazu írta:Hello! Nincs valami fényerő szabályzó program s40-re, mert megvakulok ettől az x2-es telótól :D v nem lehet rátölteni a 6303 classic oprendszert?
Szia!

Nem lehet állítani a fényerőn? :blink:
Kazu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-02 hétf. 23:11:19
Készüléktípus: n91
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: Kazu »

Damir írta:
Kazu írta:Hello! Nincs valami fényerő szabályzó program s40-re, mert megvakulok ettől az x2-es telótól :D v nem lehet rátölteni a 6303 classic oprendszert?
Szia!

Nem lehet állítani a fényerőn? :blink:
Hali! Sajna nem, valahogy ez kimaradt belőle, meg a térképek sincs benne, azt hittem jobb telefon, de nem.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Kazu írta:
Damir írta:
Kazu írta:Hello! Nincs valami fényerő szabályzó program s40-re, mert megvakulok ettől az x2-es telótól :D v nem lehet rátölteni a 6303 classic oprendszert?
Szia!

Nem lehet állítani a fényerőn? :blink:
Hali! Sajna nem, valahogy ez kimaradt belőle, meg a térképek sincs benne, azt hittem jobb telefon, de nem.
Ez mondjuk furcsa, hiszen elég alap dolog..... Biztos, hogy jól áttúrtad a Beállításokat?

Az OVI nincs rajta valóban, de ezt mondjuk a vásárlás előtt is meg lehet tudni, és akkor nincs csalódás :roll:
Kazu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-02 hétf. 23:11:19
Készüléktípus: n91
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: Kazu »

Damir írta:
Ez mondjuk furcsa, hiszen elég alap dolog..... Biztos, hogy jól áttúrtad a Beállításokat?

Az OVI nincs rajta valóban, de ezt mondjuk a vásárlás előtt is meg lehet tudni, és akkor nincs csalódás :roll:

Tudom, de az OVI nem is lényeg csak a fényerő, nem baj max eladom és veszek egy 6303-at :))
Válasz küldése

Vissza: “Nokia S40”