Nokia 5530 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
szabeeee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-03-10 szer. 07:56:41
Készüléktípus: 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: szabeeee »

kis habo írta:sziasztok
elkezdtem a szoftver frissítést az ovi suitevel rádugtam a telefont a gépre ki is adta felismerte és talált új szoftvert is elkezdtem telepíteni és a végén kiírta hogy a telepítés sikertelen .Próbáltam úgy is hogy kivettem a memória kártyát de úgy is hogy bent volt.Valaki tud valami tanácsot adni ?

nem írt olyat hgy fordulj a szolgáltatódhoz?
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

kis habo írta:sziasztok
elkezdtem a szoftver frissítést az ovi suitevel rádugtam a telefont a gépre ki is adta felismerte és talált új szoftvert is elkezdtem telepíteni és a végén kiírta hogy a telepítés sikertelen .Próbáltam úgy is hogy kivettem a memória kártyát de úgy is hogy bent volt.Valaki tud valami tanácsot adni ?
Sajna,mostanában divat lett a Nokiánál,hogy jelzi a frissítést,le is jön letöltésben 99%-ig,aztán megakad.Természetesen ezzel a telón a frissítés szerencsére nem indul el.Mert ha elindulna,akkor lenne egy halott telód.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
erghef
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-03-29 kedd 10:20:19
Készüléktípus: 5530
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: erghef »

Walaki01 írta:
bellatrix92 írta:Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy elő- és hátlapot lehet kapni? Ha igen, akkor csak "csíkot" lehet kapni, mondjuk rózsaszínt? mert nekem fekete a telóm és szeretném a piros csíkot kicserélni rózsaszínre, de rózsaszín csíkot cska fehér szettben láttam, az meg nekem nem tetszik. És esetleg feketében lehet kapni elő-és hátlapot virágmintával? mert fehérben láttam olyat, de az nem jó mint már mondtam.
Árakat tudtok mondani?

köszönöm szépen!:)
Szerintem,ezek a csicsásított dolgok nem gyáriak,hanem utángyártott cuccok,amiknek a minőségéről hadd ne mondjak véleményt.De ha te ezt akarod,leked rajta.Tudod,Google a te jó barátod. ;) Viszont,benézhetsz pár GSM boltba is.általában tele van velük a vitrin.
Tévedsz! A fehér-pink csicsás az gyári, és csak ahhoz létezik gyári tok is ugyanilyen színnel. Rózsaszín csíkot kapni, csak a fém kerettel együtt lehet (ajánlom a licitoldalakat), és a fekete csak piros pöttyös hátlappal van. Utángyártottakról nem tudok semmit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára erghef 2011-03-29 kedd 13:33:54-kor.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

erghef írta:
Walaki01 írta: Szerintem,ezek a csicsásított dolgok nem gyáriak,hanem utángyártott cuccok,amiknek a minőségéről hadd ne mondjak véleményt.De ha te ezt akarod,leked rajta.Tudod,Google a te jó barátod. ;) Viszont,benézhetsz pár GSM boltba is.általában tele van velük a vitrin.
Tévedsz! A fehér-pink csicsás az gyári, és csak ahhoz létezik gyári tok is ugyanilyen színnel. Nem lehet külön rózsaszín csíkot kapni, mert az együtt van a fehér középrésszel, és a fekete csak piros csíkkal van és a hátlapja piros pöttyös. Utángyártottakról nem tudok semmit.
Végülis gyári,csak nem mindegy melyik gyárban készítették.Viszont abban szinte biztos vagyok,hogy a Nokia,pl virágmintás elő és hátlapot nem gyárt.Sőt a pöttyösre sem tenném le a nagyesküt.
Utángyártottnak egyébként azt nevezik,ami nem az eredeti gyárban készül,hanem valami kis,vagy nagyobb üzem lekoppintja (általában Kína) és nekiáll gyártani,de mint említettem,ezek minősége meg sem közelíti az eredetit.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
erghef
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-03-29 kedd 10:20:19
Készüléktípus: 5530
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: erghef »

Walaki01 írta:
erghef írta:
Walaki01 írta: Szerintem,ezek a csicsásított dolgok nem gyáriak,hanem utángyártott cuccok,amiknek a minőségéről hadd ne mondjak véleményt.De ha te ezt akarod,leked rajta.Tudod,Google a te jó barátod. ;) Viszont,benézhetsz pár GSM boltba is.általában tele van velük a vitrin.
Tévedsz! A fehér-pink csicsás az gyári, és csak ahhoz létezik gyári tok is ugyanilyen színnel. Nem lehet külön rózsaszín csíkot kapni, mert az együtt van a fehér középrésszel, és a fekete csak piros csíkkal van és a hátlapja piros pöttyös. Utángyártottakról nem tudok semmit.
Végülis gyári,csak nem mindegy melyik gyárban készítették.Viszont abban szinte biztos vagyok,hogy a Nokia,pl virágmintás elő és hátlapot nem gyárt.Sőt a pöttyösre sem tenném le a nagyesküt.
Utángyártottnak egyébként azt nevezik,ami nem az eredeti gyárban készül,hanem valami kis,vagy nagyobb üzem lekoppintja (általában Kína) és nekiáll gyártani,de mint említettem,ezek minősége meg sem közelíti az eredetit.
A nokia nem is, hanem csak berendeli beszállítótól aki erre van szakosodva és azokkal rakja össze a telót. Elvileg 3 fajta van (fehér kék pöttyökkel, fehér rózsaszín virág féle alakban elrendezett pöttyökkel, meg a fekete piros pötyökkel) bár valami sárga féle megnevezést is láttam valahol, de olyat nem láttam még. De a 3 fajta tuti, hogy van és ezek gyárból így jönnek ki. És előző hozzászólásomhoz bocsi, a csík a fém kereten van rajta (pont most szedtem szét egyet), de már javítottam.
Viszont ha valakinek valami ötlet, hogy hívás fogadás vagy indításkor miért kapcsol ki, azt szívesen várom! Van a keret alatt két pöcök (olvastam itt volt két sorstárs), megmozgattam őket, de nem hatott... :(
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Viszont ha valakinek valami ötlet, hogy hívás fogadás vagy indításkor miért kapcsol ki, azt szívesen várom! Van a keret alatt két pöcök (olvastam itt volt két sorstárs), megmozgattam őket, de nem hatott...
Szerintem,ezt a kérdést inkább a szervíz topikban tedd fel!Ott jobban észreveszik a szakemberek. ;)
Elvileg 3 fajta van (fehér kék pöttyökkel, fehér rózsaszín virág féle alakban elrendezett pöttyökkel, meg a fekete piros pötyökkel) bár valami sárga féle megnevezést is láttam valahol, de olyat nem láttam még. De a 3 fajta tuti, hogy van és ezek gyárból így jönnek ki.
Oké,legyen igazad.Bár én nem tudom elképzelni a Nokiáról,hogy csicsázza a telóit.Bár a mai világban semmi sem lehetetlen. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
erghef
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-03-29 kedd 10:20:19
Készüléktípus: 5530
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: erghef »

Walaki01 írta:
Viszont ha valakinek valami ötlet, hogy hívás fogadás vagy indításkor miért kapcsol ki, azt szívesen várom! Van a keret alatt két pöcök (olvastam itt volt két sorstárs), megmozgattam őket, de nem hatott...
Szerintem,ezt a kérdést inkább a szervíz topikban tedd fel!Ott jobban észreveszik a szakemberek. ;)
Elvileg 3 fajta van (fehér kék pöttyökkel, fehér rózsaszín virág féle alakban elrendezett pöttyökkel, meg a fekete piros pötyökkel) bár valami sárga féle megnevezést is láttam valahol, de olyat nem láttam még. De a 3 fajta tuti, hogy van és ezek gyárból így jönnek ki.
Oké,legyen igazad.Bár én nem tudom elképzelni a Nokiáról,hogy csicsázza a telóit.Bár a mai világban semmi sem lehetetlen. :yes:
Csak azért tudom, mert dolgoztam ott :) És már sárga is van.
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

Walaki01 írta: Oké,legyen igazad.Bár én nem tudom elképzelni a Nokiáról,hogy csicsázza a telóit.Bár a mai világban semmi sem lehetetlen. :yes:
Pedig de. Az Illuvial Pink gyárilag mintás, és nem csak a csík rózsaszín benne. Nameg nem kell félteni a nokiát, van elég csicsás telójuk. Pl.: Kép
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Avatar
bnj12
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-06-27 vas. 13:41:04
Készüléktípus: N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: bnj12 »

Sziasztok
A segítségeteket kérném. Adott egy Nokia 5530 XpressMusic készülék OVI suittal frissítettem a Softverét és a magyar nyelv elszállt (Englis, Philipéines lett csak), kérem, aki találkozott már hasonló problémával és meg is oldotta jelezze nekem, mert nagyon fontos lenne nekem.
Előre is köszönöm.
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: istnag »

bnj12 írta:Sziasztok
A segítségeteket kérném. Adott egy Nokia 5530 XpressMusic készülék OVI suittal frissítettem a Softverét és a magyar nyelv elszállt (Englis, Philipéines lett csak), kérem, aki találkozott már hasonló problémával és meg is oldotta jelezze nekem, mert nagyon fontos lenne nekem.
Előre is köszönöm.
viewtopic.php?f=64&t=26
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”