Nokia 5700 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
darkside88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 01:03:41
Készüléktípus: Nokia 5700 XpressMusic
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5700 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: darkside88 »

Hello

valaki megtudna mondani mikor a tekeros resze meghujul mit kell cserelni vagy csinalni hogy helyrejojjon ? gyanakszom hogy a szalag ami korul forog az egesz billentyu resz, ez amugy normalis kb 5honap utan ??? ha valakinel meg volt ijen eset vagy tud ijen esetrol kerem irjon. koszonom elore is.
Avatar
darkside88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 01:03:41
Készüléktípus: Nokia 5700 XpressMusic
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5700 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: darkside88 »

skacok !!

megvan a gond a sok szosz..mocsok be volt ulepedve a joystick reszhez,pontosabban sajat szavaimmal 2 kapcsolo van ami erzekeli hogy meik iranyba van forditva..ott tele volt mocsokkal ,belefujtam meg ecsettel kipucoltam az egeszet.. a szetszedesnel: ahogy eltekered vannak feher pottyok vekony tuvel ajanlom meg pattintani majd ugy lejon es nem latszik hogy le lett volna szedve :) ha total szet kell szedni a tetejen a feher reszt hatulrol kell ki pattintani ,az oldalan levo piros/fekete csikokat felfele tolva is ki lehet szedni vagy ki pattintva, igy a joystick hez is hozza lehet ferni es az oda ossze gyult dzsuvat is kilehet szedni. ha valakinek ijen gondjai akadnak ez is egy fajta megoldas lehet, ha a flex kabel szakadt meg azt cserevel lehet megoldani, eloszor azthittem en is hogy az ment tonkre.. de tevedtem es 20 perc alatt megoldottam.
n5700
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009-02-14 szomb. 09:17:54
Készüléktípus: Samsung i8510 innov8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5700 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: n5700 »

Folee írta:Meg tudná valaki mondani, hogy hogyan kell beállítani a telón azt, hogy a kijelzővédőként beállított ClockSaver órája mindig látható legyen? Egy kis idő után ugyanis eltűnik, és marad a töksötét kijelző. Így nem látom az órát, valamint azt sem, ha volt valami esemény.

Egyébként nem régen vettem a telót, és alapvetően meg vagyok vele elégedve. Két dolog ami nem tetszik:
1. Kevés üzemidő
2. Szar joystick
Ez utóbbi még elmenne, de az 1-2 napos üzemidő a XXI. században elég röhejes. :confused2:
Érdekes kérdés, azt szeretnéd hogy mindig látható legyen a képernyővédő, és közben kifogásolod az üzemidőt. Én cClock-ot használok, és csak meg kell nyomni akármelyik gombolt és máris látom az időt. Egyébként az üzemidőn úgy lehet segíteni, hogy letekered a kijelző világítást, a világítás idejét, és az energiatakarékos mód idejét. De legjobb esetben is 3. nap délben búcsút mondhatsz a a telefonnak, a legjobb amit tehetsz az a naponta töltés. Senki nem hal bele abba a másfél óra töltésbe, amíg nincs a zsebében a teló, talán már nem is emlékszünk azokra az időkre amikor 4 óráig kellet tölteni a telefont, és szerintem az üzemidő és a töltési idő aránya akkor sem volt jobb, csak akkor kevésszer sokat kellet tölteni most meg sokszor keveset. Én közel két éve használom a telót, és a joystick-al csak az a baj hogy joystick, de joystickként szerintem kitűnő, fényévekre van a hirhedt sonyericssonos joystickektől.
Avatar
darkside88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 01:03:41
Készüléktípus: Nokia 5700 XpressMusic
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5700 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: darkside88 »

szemelyszerint mar nem lepodok meg az 1-2 napos uzemidon :) hisz amennyi mindent bele pakolnak a mai telefonokba meg nagy kijelzo sot ha meg matatsz is a tellon akkor hamar meg adhatja magat, nekem is max 3 napot huzza ki az 5700-asom,de mivel sms, net, zene,hivas ... igy csoda ha kibirja 2 napot ;)))
Avatar
Folee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 13:02:54
Készüléktípus: NOKIA E63
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5700 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Folee »

Közben megtaláltam én is a cClock nevű kijelzővédőt, ami nem tűnik el egy idő után és a híváseseményeket is mutatja. Úgy vettem észre, hogy az üzemidő nem csökken (vagy legalábbis nem észrevehető) amiatt, hogy a cClock folyamatosan megy.

Az akksit viszont ki kellett cserélnem, mert az eredeti gyári felpúposodott :shock: és kinyomta a hátlapot. Volt már egy pár telefonom, de ilyet még nem ba..., izé, tapasztaltam.

Az üzemidőre visszatérve: szívesebben venném, ha a gyártók az értelmetlen kamera-megapixel-növelés helyett inkább összehangolnák a telefon belsejében ketyegő dolgokat és átlagos használat mellett min. 1 hetes üzemidőt tudnának produkálni (lásd: pl. Philips), valamint napfényben is normálisan látszó kijelzőket fejlesztenének. A Nokia talán most már lép valamit, mert az újabb modelljeinél közel 1 hónapos készenlétet ígér.
Avatar
klaussn95
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 19:33:07
Készüléktípus: Nokia N8 16GB + 8GB microSD
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker Káposztásmegyer 2
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 5700 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: klaussn95 »

Nekem volt ilyen tellám, semmi gond nem volt vele, csak a forgó fej miatt kellett izgulnom hogy ne hülyüljön be de semmi nem lett, szép hangzása van ahhoz képest hogy gyári audiochip van benne!

2mpixes képei egész szépek én megvoltam vele elégedve :yes:
Nokia N8 16GB + 8GB Kingston Mermory Card
H*cked Belle
NokiaProgramok Mindörökké!! :D :yes:
Nyugodj békében [-KILLER-]!!!
Zsoccca
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-06-26 pén. 00:43:38
Készüléktípus: 5700
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ENFORA WIFI ! ! !

Hozzászólás Szerző: Zsoccca »

Sziasztok nemtudtam h hova irjam ezt a kérdést ide irom !
Azt akarom kérdezni h az enfora wifi nemtudjátok h jó e 5700-hoz is?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: ENFORA WIFI ! ! !

Hozzászólás Szerző: Damir »

Zsoccca írta:Sziasztok nemtudtam h hova irjam ezt a kérdést ide irom !
Azt akarom kérdezni h az enfora wifi nemtudjátok h jó e 5700-hoz is?
Mi is ez pontosan? :hmm2:
Zsoccca
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-06-26 pén. 00:43:38
Készüléktípus: 5700
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Az új fórum

Hozzászólás Szerző: Zsoccca »

micro sd nagyságu wifi adapter!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Az új fórum

Hozzászólás Szerző: Damir »

Zsoccca írta:micro sd nagyságu wifi adapter!
Szerintem nem működik, csak PDA-kkal.... esetleg kérdezd meg a gyártót, vagy nézd meg a honlapjukon ;)
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”