Nokia 808 PureView

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
blpub
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2009-06-19 pén. 20:26:44
Készüléktípus: LG G3 + Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Miskolc City
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: blpub »

Damir írta:Meg annyit vettem még észre, hogy vannak olyan kijelzők, ahol a közelségérzékelő meg a fényérzékelő tökre látszik, elég furán is néznek ki, ezekre mind jellemző a halvány óra. Az újabb kijelzőkön pedig ez a rész tök sötét, alig látszanak ezek a cuccok, és ezekkel nincs is gond.
Itt a képen mindkettőnek látszik. Vagyis ez a látszós, vagy a kevésbé látsszós verzió? :)
Mert nekem is épp ennyire látszanak az érzékelők, de elvileg a probléma nem érint. Vagyis lezárás után 1mp-cel visszább vesz a fényerőből a készenléti képernyő, de csak kb. 10%-nyit, nem annyit, mint a videókon.
A képen lévő képernyővédőnek mi a neve?
Üdv!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: Damir »

blpub írta:
Damir írta:Meg annyit vettem még észre, hogy vannak olyan kijelzők, ahol a közelségérzékelő meg a fényérzékelő tökre látszik, elég furán is néznek ki, ezekre mind jellemző a halvány óra. Az újabb kijelzőkön pedig ez a rész tök sötét, alig látszanak ezek a cuccok, és ezekkel nincs is gond.
Itt a képen mindkettőnek látszik. Vagyis ez a látszós, vagy a kevésbé látsszós verzió? :)
Mert nekem is épp ennyire látszanak az érzékelők, de elvileg a probléma nem érint. Vagyis lezárás után 1mp-cel visszább vesz a fényerőből a készenléti képernyő, de csak kb. 10%-nyit, nem annyit, mint a videókon.
A képen lévő képernyővédőnek mi a neve?
Mindkettő a sötétebb verzió, tehát a kevésbé látszódó. :) A másik, az nagyon látszódik. Most nem találok képet róla, pedig már láttam neten is, majd ha megtalálom beteszem ide.

Nokia Sleeping Screen a kijelzővédő neve, elég jó, én is ezt használom.
Avatar
blpub
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2009-06-19 pén. 20:26:44
Készüléktípus: LG G3 + Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Miskolc City
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: blpub »

Közben rájöttem, mert áradoztak róla sokan. :) Tényleg jó, de én amúgy nem használok ilyesmit, sőt, egyáltalán a készenléti képernyőt, csak próbálgattam anno, amikor olvastam róla, hogy hardverhiba miatt rosszul működhet.
Most nézegettem erős fényben, úgy már nem tűnik olyan világosnak, de olyan sötétnek se, mint a fenti képen. Épp a kettő közt. Akkor ez most a rossz? :)
Üdv!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: Damir »

blpub írta:Közben rájöttem, mert áradoztak róla sokan. :) Tényleg jó, de én amúgy nem használok ilyesmit, sőt, egyáltalán a készenléti képernyőt, csak próbálgattam anno, amikor olvastam róla, hogy hardverhiba miatt rosszul működhet.
Most nézegettem erős fényben, úgy már nem tűnik olyan világosnak, de olyan sötétnek se, mint a fenti képen. Épp a kettő közt. Akkor ez most a rossz? :)
Csinálj egy képet róla :)
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: TommyX »

blpub írta:Közben rájöttem, mert áradoztak róla sokan. :) Tényleg jó, de én amúgy nem használok ilyesmit, sőt, egyáltalán a készenléti képernyőt, csak próbálgattam anno, amikor olvastam róla, hogy hardverhiba miatt rosszul működhet.
Most nézegettem erős fényben, úgy már nem tűnik olyan világosnak, de olyan sötétnek se, mint a fenti képen. Épp a kettő közt. Akkor ez most a rossz? :)
Itt egy összehasonlító video.
Amúgy nekem elég jól látszódik a fényérzékelő, szóval ki beszéltük, hogy egy kijelző csere ráférne, de nálam már így marad.
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
nuskingb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-06-29 hétf. 20:16:41
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: nuskingb »

Sziasztok!

Segítségeteket kérném!


A GPS vacakol. Van amikor ahogy kell, néhány pillanat alatt jelet talál, viszont egyre többször előjött hogy semmit se talált, többszöri telefon, illetve program restart után jött helyre.
Ma végleg feladta, indíthattam újra amit akartam, semmi reakció....gps jelre várakozás....


Mi lehet a gond?
köszönöm
ksa1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2010-02-17 szer. 14:28:36
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 18 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: ksa1 »

Sziasztok !
Látom az utolsó beírás 2014- es volt.
Régen nem írt ide senki sem .
internetről már nem tudom letölteni nem működnek a linkek .
Akinek esetleg megvan még a telóhoz a gyári szoftver magyar nyelvű (113.10.1508-as) a 059M791 változat kérem jelezze.
Nagyon megköszönöm aki segít működő linkkel , hogy letudjam tölteni.
Köszönöm!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”