Nokia 6680

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
sihumens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 23:33:33
Készüléktípus: Lumia 1020 + Lumia520
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 6680

Hozzászólás Szerző: sihumens »

SMLaca írta:Sziasztok!
Engem is szolgált 5 éven keresztül a 6680-om mignem kapott egy kis nedvességet.Az akkumlátora is gatya volt már azt hittem először attól van néha meghülyülve/ki-be kapcsolgatott magától,nem tudtam felvenni híváskor semelyik gommbal stb/,végül is bevittem a T-home-hoz és azt mondták tutira zárlatos lett ezért nem érdemes uj akksit sem venn bele mert azt is tönkre teszi hamar.Esetleg ha tudnátok infót valami olcsó javításról persze csak ha még érdemes azt megköszönném neketek!!Nagyon sajnálom ezt a telót!! :sad: Mégegyszer köszi!
Attól függ, hogy most csak másik telót akarnak-e veled vetetni, vagy tényleg rossz-e. Ha van egy kis bátorságod, akkor szétszeded (torx szükséges), és egy nem használt fogkefével az alaplapot a helyedben agyonra súrolnám. Ártani nem fog neki semmiképp sem. Én tegnap csináltam meg a 6600-mat mert nem lehetett hallani, hogy mit mondanak a vonal másik végén. Az alaplapot telefújtam kontaktspray-vel (vegyél le minden mozdítható alkatrészt róla pl.:kijelző, IC-ket védő lemez stb...), vártam vele vagy fél órát, és láss csodát, mintha most jött volna ki a gyárból. Persze a fogkefe most is játszott szerepet. Nem vagyok egy nagy telefon szerelő, de szeretek barkácsolni, és ez már a sokadik telefon amit megcsináltam. Egy próbát megér.... sok szerencsét.
Jah, mielőtt bárki cseszegetne, hogy biztos a hangszóró és alaplap közötti kontakt nem volt tökéletes, nincs igaza, mert azzal semmi baj sem volt.
Avatar
Taylor
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1223
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 15:44:41
Készüléktípus: Nokia N8 DG Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 86 times
Been thanked: 508 times
Kapcsolat:

Re: Nokia 6680

Hozzászólás Szerző: Taylor »

Most vettem egy ilyen telót a Vaterán 9500Ft-ért. Nagyon szép állapotban van! Régen nagyon szerettem volna ilyet, végük N70 lett, ami egy dekával sem jobb ettől. Jó telcsi! Másod telónak vettem. :Notworty:
Kép
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 6680

Hozzászólás Szerző: bikemano »

Taylor írta:Most vettem egy ilyen telót a Vaterán 9500Ft-ért. Nagyon szép állapotban van! Régen nagyon szerettem volna ilyet, végük N70 lett, ami egy dekával sem jobb ettől. Jó telcsi! Másod telónak vettem. :Notworty:
Ha kiváló állapotú és még tartozékai is vannak 9 500 Ft-ért ingyen volt ! Gratulálok ;)
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
midmay
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-06-27 szomb. 14:31:55
Készüléktípus: HTC Sensation
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6680

Hozzászólás Szerző: midmay »

Sziasztok!

Tesomnak van egy ilyen készüléke, s most vásárolt bele egy 1GB-s MMC karit, de sajnos nem működik a kártya...pontosabban: a telefon látja, formázza, a PC suite látja, CSAK éppen másolni nem lehet rá, a PC suite hibaüzenettel ujraindítja a telot, a ha a telo beslo mamoriájáról próbálok másolni akkor is ua ez... :angry:
Kell ennek a telonak valami h.a.c.k :cool3: ? Vagy valszeg a kari adta be a kulcsot? Ahogy utanna olvastam 1GB még ok lehet neki...

Amennyiben tudtok kérlek segítsetek anagy a szomorúság emiatt.. :weep:

Előre is köszönöm! :Notworty:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 6680

Hozzászólás Szerző: Damir »

midmay írta:Sziasztok!

Tesomnak van egy ilyen készüléke, s most vásárolt bele egy 1GB-s MMC karit, de sajnos nem működik a kártya...pontosabban: a telefon látja, formázza, a PC suite látja, CSAK éppen másolni nem lehet rá, a PC suite hibaüzenettel ujraindítja a telot, a ha a telo beslo mamoriájáról próbálok másolni akkor is ua ez... :angry:
Kell ennek a telonak valami h.a.c.k :cool3: ? Vagy valszeg a kari adta be a kulcsot? Ahogy utanna olvastam 1GB még ok lehet neki...

Amennyiben tudtok kérlek segítsetek anagy a szomorúság emiatt.. :weep:

Előre is köszönöm! :Notworty:
Hali!

Próbáld meg kártyaolvasóval, hogy a számítógép látja-e, tudod-e használni vele. Ha nem, akkor tiszta sor, a kártya a hibás. Ha nem, akkor a telóval van valami.

Meg azt nézd még meg, hogy dv RS-MMC legyen a kártya!
Avatar
Ropika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 13:12:59
Készüléktípus: 5800 Xpress Music
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6680

Hozzászólás Szerző: Ropika »

Én vettem egy 5800-át. Előtte ilyenem volt 2GB (!) dv RS-MMC-vel. Vidáman boldogult még a 2 gigás kártyával is! Nagyon szerettem.
Avatar
woody
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 22:59:39
Készüléktípus: Nokia 5800-N8-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6680

Hozzászólás Szerző: woody »

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy ez a teló képes már a navigációs progi kezelésére? :hmm2: (természetesen külső antennával gondoltam)HA igen milyen progi tud rajta futni aminek viszonylag friss a térképe?Előre is köszi!
Nokia 3650/Nokia 3660/Nokia 6600/Nokia 7610/Nokia 3230/Nokia E50/Nokia N70/Nokia N80/Nokia E65/Nokia 6210 Navigátor/Nokia E52/Nokia 5800XM/Nokia N97/Nokia N8-00
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 6680

Hozzászólás Szerző: Damir »

woody írta:Sziasztok!

Érdeklődnék hogy ez a teló képes már a navigációs progi kezelésére? :hmm2: (természetesen külső antennával gondoltam)HA igen milyen progi tud rajta futni aminek viszonylag friss a térképe?Előre is köszi!
Hali!

Garmin van egyedül ;)
acca07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-09-20 hétf. 15:26:06
Készüléktípus: nokia 6600 nokia 6680
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nokia 6680 hiba

Hozzászólás Szerző: acca07 »

Sziasztok!
Nem tudom hogy jár még valaki itt ezen a fórumon de azért írok hátha igen, és tud valaki segíteni.
Szóval... van egy 6680-as Nokiám eddig tökéletesen működött, de a mult héten miután telefonáltam és miután befejeztem a hívást egyszerűen lezárt a billentyűzet és sem a bal választógomb sem a joy és még vagy 3 billentyű( piros, 5,7) nem hajlandó reagálni, tehát hiába nyomom semmi.Gondoltam újraindítom és nem lesz baja de nem igy lett. Csináltam szoftverfrissítést, de így se működik.Fogalmam sincsen mi lehet a gond,nem találkoztam még hasonló problémával sem.Ja és van egy 6681- em és beleraktam a billentyűzetét és a panelt is de ugy sem lett jó. :(
Akinek esetleg volt hasonló gondja és sikerült orvosolni kérem segítsen.
Köszönöm szépen előre is.
Üdv...
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia 6680 hiba

Hozzászólás Szerző: Macika »

acca07 írta:Sziasztok!
Nem tudom hogy jár még valaki itt ezen a fórumon de azért írok hátha igen, és tud valaki segíteni.
Szóval... van egy 6680-as Nokiám eddig tökéletesen működött, de a mult héten miután telefonáltam és miután befejeztem a hívást egyszerűen lezárt a billentyűzet és sem a bal választógomb sem a joy és még vagy 3 billentyű( piros, 5,7) nem hajlandó reagálni, tehát hiába nyomom semmi.Gondoltam újraindítom és nem lesz baja de nem igy lett. Csináltam szoftverfrissítést, de így se működik.Fogalmam sincsen mi lehet a gond,nem találkoztam még hasonló problémával sem.Ja és van egy 6681- em és beleraktam a billentyűzetét és a panelt is de ugy sem lett jó. :(
Akinek esetleg volt hasonló gondja és sikerült orvosolni kérem segítsen.
Köszönöm szépen előre is.
Üdv...
Ázás? Esés?
(Nem feltétlenül 1 nappal előtte, ezek 2-3 hétig, de akár 1-2 hónapig is lappanganak...)
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”