Nokia 5630 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
scooter01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2010-10-22 pén. 23:27:41
Készüléktípus: 5630
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: scooter01 »

Helló köszönöm a segítséget a társításra most már tudom azt is.a másik kérdésre viszont hibába csinálok egy mappát a főmenüben a sugót sem a zene sem az egyéb mappát nem tudom elrakni onnan :((( ezt kellene valahogy megoldani :(( ezt nem tudjátok .
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

scooter01 írta:Helló köszönöm a segítséget a társításra most már tudom azt is.a másik kérdésre viszont hibába csinálok egy mappát a főmenüben a sugót sem a zene sem az egyéb mappát nem tudom elrakni onnan :((( ezt kellene valahogy megoldani :(( ezt nem tudjátok .
A mappát nem is tudod, a benne lévő dolgokat pakolgasd át, aztán töröld a mappát. :roll:
scooter01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2010-10-22 pén. 23:27:41
Készüléktípus: 5630
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: scooter01 »

Szia vááúv köszönöm sikerült :D és olyat meg lehetne csinálni hogy a főmenben van az X-PLORE és az ALKALMAZÁSOK ezeknek olyan kirívó ikonja van a többi közül szeretném azt valami másra módosítani, azt hogy tudnám megváltoztatni ?? jaa és még azt ha meglehetne csinálni hogy valami frankó ékezetes font-ot , betűtípost rakni a telóra, ez megvalósítható még ?? ha igen nem tudnátok ajánlani valami jót ??? KÖSZÖNÖM
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

scooter01 írta:Szia vááúv köszönöm sikerült :D és olyat meg lehetne csinálni hogy a főmenben van az X-PLORE és az ALKALMAZÁSOK ezeknek olyan kirívó ikonja van a többi közül szeretném azt valami másra módosítani, azt hogy tudnám megváltoztatni ?? jaa és még azt ha meglehetne csinálni hogy valami frankó ékezetes font-ot , betűtípost rakni a telóra, ez megvalósítható még ?? ha igen nem tudnátok ajánlani valami jót ??? KÖSZÖNÖM
Ezzel tudod megváltoztatni az ikonokat könnyen: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=31992
Sajnos csak a benne lévő ikonok vannak, ha mást akarsz, az már kicsit neccesebb dolog :roll:

Fontcserélő van a letöltések között, nem is egy, keress rá ;)
scooter01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2010-10-22 pén. 23:27:41
Készüléktípus: 5630
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: scooter01 »

Meg tudtam csinálni a fontos dolgot az zsír lett :)) deee viszont amikor felrakom ezt a menueditort akkor nem tudok csak átnevezni , ikont cserélni sehogy nem tudok :(

valami ilyesmi képet kapcsok csak róla .. :(
http://thinkabdul.com/wp-content/upload ... itled4.JPG

hogy lehet ikon-t cserélni mondjuk az x-plore-nek ??? :(
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

scooter01 írta:Meg tudtam csinálni a fontos dolgot az zsír lett :)) deee viszont amikor felrakom ezt a menueditort akkor nem tudok csak átnevezni , ikont cserélni sehogy nem tudok :(

valami ilyesmi képet kapcsok csak róla .. :(
http://thinkabdul.com/wp-content/upload ... itled4.JPG

hogy lehet ikon-t cserélni mondjuk az x-plore-nek ??? :(
Rámész az x-plore-ra a programban, Rename, Ok, Ok, aztán választasz egy ikont.
scooter01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2010-10-22 pén. 23:27:41
Készüléktípus: 5630
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: scooter01 »

KÖSZÖNÖM Damir, :) most lenne egy olyan kérésem hogy egy adott témából szeretném csak a hátterét kinyerni és sehogy nem tudom meg :(( már mióta itt kínlódok vele :(( légyszi szedje ki nekem valaki ez lenne a téma Technogreen :

http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=26189


KÖSZIKE
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára potter55 2010-10-27 szer. 17:49:15-kor.
Ok: Link javítva, mert csak a keresőbe vitt.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

scooter01 írta:KÖSZÖNÖM Damir, :) most lenne egy olyan kérésem hogy egy adott témából szeretném csak a hátterét kinyerni és sehogy nem tudom meg :(( már mióta itt kínlódok vele :(( légyszi szedje ki nekem valaki ez lenne a téma Technogreen :

http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=26189


KÖSZIKE
Szerintem nem lehet, mert mások témáit nem lehet szerkeszteni. Meg van több téma, ami kóddal van levédve.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
scooter01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2010-10-22 pén. 23:27:41
Készüléktípus: 5630
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: scooter01 »

Sziasztok azt még meg lehetne kérdeznem hogy mi az a pici ikon az ébresztő óra ikonja mellett a desktopon ? ilyen apró torony alakja van ,most nincs is bekapcsolva a wlan :( (van mikor ott van és van mikor eltünik :( de most épp mégis ott van :( mi az nem tudja valaki ?? nehogy itt nekem valami internet kapcsolatban legyen és kijön a szép számla :(( THX
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

scooter01 írta:Sziasztok azt még meg lehetne kérdeznem hogy mi az a pici ikon az ébresztő óra ikonja mellett a desktopon ? ilyen apró torony alakja van ,most nincs is bekapcsolva a wlan :( (van mikor ott van és van mikor eltünik :( de most épp mégis ott van :( mi az nem tudja valaki ?? nehogy itt nekem valami internet kapcsolatban legyen és kijön a szép számla :(( THX
Nincs valami progid, ami felmászkál a netre? Vagy a wlan keresés nincs bekapcsolva?
Válasz küldése

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”