Nokia 5630 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Cupák
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-04-05 hétf. 06:41:43
Készüléktípus: N86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Cupák »

Üdv mindenkinek!
Volna egy kis problémám.Februárban vettem magamnak és a barátnőmnek is egy-egy ilyen telefont,használtan T függők.Az egyikhez kaptam garipapírt,a másikhoz nem,és persze pont az fagy.Már vagy 10x frissítettem,előtte hard reset.A gyári 4gb-s kártya meghalt,gondoltam az a baj,beletettem a régi telóból a 2gb-t.És továbbra is fagyott.Van,hogy zenehallgatás közben,van,hogy előveszem a zsebemből és ki van kapcsolva.Van olyan,hogy csak akkor birom visszakapcsolni ha akksi ki,akksi be.Már próbáltam memkártya nélkül is,sőt már kicseréltettem a sim kártyát is,itt olvastam,hogy a régi simtől is fagyhat.Már a biztonsági mentést se tettem vissza,úgy állítottam újra mindent. Fölhívtam a kecskeméti nokia szervízt, annyit mondtak vigyem be ők máshogy frissítenek szoftvert.De aztán az egyik ismerősöm mondta,hogy garancia papír nélkül nem foglalkoznak vele.Viszont hallottam olyat,hogy imei szám alapján utána tudnak nézni,hogy garis-e még,de ahhoz nem árt ha van ismerős a nokia szervízbe.Ja 2009 decemberbe vették.Ha valakinek volna valami ötlete azt nagyon megköszönném,mert már néha a földhözvágás határán vagyok.
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Segal »

Cupák írta:Üdv mindenkinek!
Volna egy kis problémám.Februárban vettem magamnak és a barátnőmnek is egy-egy ilyen telefont,használtan T függők.Az egyikhez kaptam garipapírt,a másikhoz nem,és persze pont az fagy.Már vagy 10x frissítettem,előtte hard reset.A gyári 4gb-s kártya meghalt,gondoltam az a baj,beletettem a régi telóból a 2gb-t.És továbbra is fagyott.Van,hogy zenehallgatás közben,van,hogy előveszem a zsebemből és ki van kapcsolva.Van olyan,hogy csak akkor birom visszakapcsolni ha akksi ki,akksi be.Már próbáltam memkártya nélkül is,sőt már kicseréltettem a sim kártyát is,itt olvastam,hogy a régi simtől is fagyhat.Már a biztonsági mentést se tettem vissza,úgy állítottam újra mindent. Fölhívtam a kecskeméti nokia szervízt, annyit mondtak vigyem be ők máshogy frissítenek szoftvert.De aztán az egyik ismerősöm mondta,hogy garancia papír nélkül nem foglalkoznak vele.Viszont hallottam olyat,hogy imei szám alapján utána tudnak nézni,hogy garis-e még,de ahhoz nem árt ha van ismerős a nokia szervízbe.Ja 2009 decemberbe vették.Ha valakinek volna valami ötlete azt nagyon megköszönném,mert már néha a földhözvágás határán vagyok.
IMEI alapján mindent meg tudnak mondani a telefonodról de garipapír nélkül akkor is 6000ft-ért szoftverfrissítik.
Cupák
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-04-05 hétf. 06:41:43
Készüléktípus: N86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Cupák »

Akkor ha nincs is papír,pénzért lefrissítik? Már az se érdekelne csak lenne már jó.
KÖSZÖNÖM!
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Segal »

Cupák írta:Akkor ha nincs is papír,pénzért lefrissítik? Már az se érdekelne csak lenne már jó.
KÖSZÖNÖM!
Persze csak fizess, de ez nem jelent garanciát arra hogy jó lesz :!:
Cupák
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-04-05 hétf. 06:41:43
Készüléktípus: N86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Cupák »

Segal írta:
Cupák írta:Akkor ha nincs is papír,pénzért lefrissítik? Már az se érdekelne csak lenne már jó.
KÖSZÖNÖM!
Persze csak fizess, de ez nem jelent garanciát arra hogy jó lesz :!:
És ha az sem segít,mi lehet még,panelcsere?
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Segal »

Cupák írta:
Segal írta:
Cupák írta:Akkor ha nincs is papír,pénzért lefrissítik? Már az se érdekelne csak lenne már jó.
KÖSZÖNÖM!
Persze csak fizess, de ez nem jelent garanciát arra hogy jó lesz :!:
És ha az sem segít,mi lehet még,panelcsere?
panelcserét felejtsd el garipapír nélkül az új telcsi árának minimum a 60%-ába kerül...
Cupák
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-04-05 hétf. 06:41:43
Készüléktípus: N86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Cupák »

Persze csak fizess, de ez nem jelent garanciát arra hogy jó lesz :!:[/quote]
És ha az sem segít,mi lehet még,panelcsere?[/quote]
panelcserét felejtsd el garipapír nélkül az új telcsi árának minimum a 60%-ába kerül...[/quote]

Remélem arra nem kerül sor,bízok a nokiás frissítésben.Amúgy meg tetszik ez a hülye telefon.Mégegyszer köszönöm a segítséget!
Üdv.: Béla
B92B
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 19:22:16
Készüléktípus: X6 N93
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: B92B »

Sziasztok! A véleményetekre volnék kiváncsi...

Már 2 éve van egy N93-am, melyet leszeretnék cserélni egy 5630-ra. A N93 egy nagyon jó telefon, de rá kellett jönnöm, hogy e téren engem nem csak a belső érdekel :-) És az N93 bizony csúnya.
Az első kérdésem az volna, hogy kamerája jobb-e ennek, mint az N93nak? Emlékszem hogy annak idején amikor kijött, az N93 nagyon jónak számított, de arra gondoltam, hogy ennyi sok év alatt van esélye annak, hogy egy régebbi N-szériás videofont kenterbe verjen egy mostani középkategóriás zenefon.
Ti lecserélnétek?
Véleményeteket előre is köszönöm!
szakoca
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009-09-05 szomb. 20:14:41
Készüléktípus: Evolveo Q4
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: szakoca »

Hát bizony rögtön beletaláltál a telefon gyengéjébe:a kamera...N93-at még nem probáltam,de nem kockáztatok sokat,ha azt állitom,annak sokkal jobb a kamerája,mint az 5630-nak.Szerethetö telefon,de nem a kamerájáért szeretem!
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: istnag »

Sőt megkockáztatom még az 5800 -nál is jobb a kamerája! A régi n73 -as sokkal szebb képet csinált, mint a mostani 5800 -m és ebből gondolom, hogy az n93 is szebb képet csinál ha váltasz szerintem ne ezért tedd:)
Válasz küldése

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”