Nokia E71

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: potter55 »

kikicsoda írta:Üdv! azt szeretném kérdezni lehetséges e valahogy hogy a vakut tudjam lámpaként használni?
Én a NTorch Lite programot használom N73-on. Próbáld ki, hátha jó neked is. Ha nem jó, akkor nézz körül a letöltéseknél.
These users thanked the author potter55 for the post:
kikicsoda (2013-01-03 csüt. 17:46:10)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
kikicsoda
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2011-08-28 vas. 13:06:30
Has thanked: 34 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kikicsoda »

Üdv. Megint én. Most azt szeretném kérdezni, hogy miért van az, hogy azt írja ki mikor el akarom indítani a kamerát, hogy a funkció nem támogatott. Most raktam újra a szoftvert de nem oldotta meg...
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Phönixel raktad újra a szoftvert rá? A memkariról törölted a sys,system,private,resourch mappákat elötte?
These users thanked the author kukszi for the post:
kikicsoda (2013-01-03 csüt. 22:07:54)
Rating: 2.63%
Skyp: kukuc-
kikicsoda
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2011-08-28 vas. 13:06:30
Has thanked: 34 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kikicsoda »

köszönöm megoldottam. Igen azzal csináltam egyébként. Szétkaptam és a kamera csati csak félig volt rádugva. E52 után nem gondoltam hogy ez kábeles... De szerencsére csak annyi baja volt :) azt esetleg nem lehet tudni hogy ezt a folyamatos 'lélegzést' hogy lehet kikapcsolni?
kikicsoda
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2011-08-28 vas. 13:06:30
Has thanked: 34 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: kikicsoda »

potter55 írta:
kikicsoda írta:Üdv! azt szeretném kérdezni lehetséges e valahogy hogy a vakut tudjam lámpaként használni?
Én a NTorch Lite programot használom N73-on. Próbáld ki, hátha jó neked is. Ha nem jó, akkor nézz körül a letöltéseknél.
kipróbáltam..megy de csak kb. fél fényerővel. :hmm2:
Mikeanonime
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-10-22 csüt. 15:53:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Mikeanonime »

Érdeklődnék, hogy a ma elég ,,divatos" interneten játszható Farmerama játék játszható-e Nokia E71-n, és ha lenne rá megoldás hogyan?
Mobil wifin ugyan betölti a játék kezdőoldalát, de bejelentkezés után nem adja be a játékot.
Nem probléma, ha nem is működik a játék ezen a típuson ez csak egy érdeklődés, más illetőnek lenne fontos, és ha nem akkor esetleg tudnátok-e olyan telefont mondani, amin játszható lenne a játék?
Előre is köszönöm szépen a segítséget!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Mikeanonime írta:Érdeklődnék, hogy a ma elég ,,divatos" interneten játszható Farmerama játék játszható-e Nokia E71-n, és ha lenne rá megoldás hogyan?
Mobil wifin ugyan betölti a játék kezdőoldalát, de bejelentkezés után nem adja be a játékot.
Nem probléma, ha nem is működik a játék ezen a típuson ez csak egy érdeklődés, más illetőnek lenne fontos, és ha nem akkor esetleg tudnátok-e olyan telefont mondani, amin játszható lenne a játék?
Előre is köszönöm szépen a segítséget!
Nem fog működni és nincs rá megoldás.
Talán N8-cal működne, de az se biztos.
These users thanked the author potter55 for the post:
kikicsoda (2013-01-20 vas. 23:52:55)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Damir »

Mikeanonime írta:Érdeklődnék, hogy a ma elég ,,divatos" interneten játszható Farmerama játék játszható-e Nokia E71-n, és ha lenne rá megoldás hogyan?
Mobil wifin ugyan betölti a játék kezdőoldalát, de bejelentkezés után nem adja be a játékot.
Nem probléma, ha nem is működik a játék ezen a típuson ez csak egy érdeklődés, más illetőnek lenne fontos, és ha nem akkor esetleg tudnátok-e olyan telefont mondani, amin játszható lenne a játék?
Előre is köszönöm szépen a segítséget!
Erősebb Androidos telón, amin max Ice Cream Sandwich van, azon menni fog, a legújabb Androidon nem megy a flash. Többi rendszeren nem fog menni. De azért kelleni fog hozzá erős hardver, úgyhogy az alap telókat felejtsétek el.
Anita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-01-26 szomb. 13:27:58
Készüléktípus: Nokia
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Anita »

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy hozzájutottam egy nokia e71 telefonhoz és amikor a bluetooth-ra megyek valami initialzing wait, valami ilyesmit ír ki ,hátulra az van írva hogy made in finnland ... ilyenkor mi lehet a baj, nem találom a wifit, sem sehol .. :(( légyszi segítsetek ... ? :( meg még azt látom hogy egy két helyen ,
angol a menü
Avatar
Macheta
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012-07-31 kedd 14:33:03
Készüléktípus: SGS-II
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Macheta »

Anita írta:Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy hozzájutottam egy nokia e71 telefonhoz és amikor a bluetooth-ra megyek valami initialzing wait, valami ilyesmit ír ki ,hátulra az van írva hogy made in finnland ... ilyenkor mi lehet a baj, nem találom a wifit, sem sehol .. :(( légyszi segítsetek ... ? :( meg még azt látom hogy egy két helyen ,
angol a menü
Szia! az lehet hogy fake teló!mert nekem MADE IN FINLAND van írva...nálad meg "FINNLAND" :shock:
Kép
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”