Nokia E65

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: Todo »

JANICA1972 írta:NEMRÉG HOZZÁJUTOTTAM EHEZ A KÉSZÜLÉKHEZ ÉS NOKIA PC SUIT PROGIVAL GONDOLTAM DOBOK NÉHÁNY JÁTÉKOT AMIVEL SEMMI GOND NEM VOLT ÁMDE FELFEDEZTEM A TELEFON SZFTVER UPDATERT IS ÉS SAJNOS EL IS INDÍTVA AZ 1 FRISSÍTÉST AJÁNLOTT AMIT ELIDÍTOTTAM DE MEGSZAKADT A KAPCSOLT LEFAGYOTT A PC ÉS A TELEFON IS! ÉN LAIKUSMÓDON LEKAPTAM A MOBILRÓL AZ AKKUT AZÓTA HALOTT A TELEFON! KÉRDEZNÉM,HOGY MOST RÖGTÖN KUKA VAGY VAN MEGOLDÁS MERT TETSZENE A TELEFON! KÖSZÖNÖM
Még van remény! Ezen az oldalon: viewtopic.php?f=64&t=40 kezd az olvasást és föleg ez a rész ami nálad megoldást jelenthet:
"Szoftveresen halott telefon újraélesztése"!
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: laci64 »

JANICA1972 írta:NEMRÉG HOZZÁJUTOTTAM EHEZ A KÉSZÜLÉKHEZ ÉS NOKIA PC SUIT PROGIVAL GONDOLTAM DOBOK NÉHÁNY JÁTÉKOT AMIVEL SEMMI GOND NEM VOLT ÁMDE FELFEDEZTEM A TELEFON SZFTVER UPDATERT IS ÉS SAJNOS EL IS INDÍTVA AZ 1 FRISSÍTÉST AJÁNLOTT AMIT ELIDÍTOTTAM DE MEGSZAKADT A KAPCSOLT LEFAGYOTT A PC ÉS A TELEFON IS! ÉN LAIKUSMÓDON LEKAPTAM A MOBILRÓL AZ AKKUT AZÓTA HALOTT A TELEFON! KÉRDEZNÉM,HOGY MOST RÖGTÖN KUKA VAGY VAN MEGOLDÁS MERT TETSZENE A TELEFON! KÖSZÖNÖM
Légyszí ne nagy betűvel írj, mivel az kiabálásnak minősül minden fórumon!
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
metallica07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-12-27 kedd 11:24:51
Készüléktípus: Nokia E65
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: metallica07 »

Nekem az a gondom, hogy nagyon lassú a telóm!! Nokia E65 telefonom van, és olvastam, hogy egy kicsit lassabb a telefon (nem tudom hogy így van-e vagy csak kitaláció), de annyira lassú, hogy az 1GB-os memokártyánál lefagy, ki se lehet kapcsolni akkor. És a lassúságot megoldaná egy szoftverfrissítés??
Ja és még annyi, hogy nincsen USB kábelem, és az kell ugye a szoftverfrissítéshez...nem lehet máshogy frissíteni itthon? És üzletbe mennyibe kerül egy szoftverfrissítés?? Olcsóbb ha veszek egy USB kábelt? Milyen árba vannak? Ilyen kábel kellene: http://www.google.hu/imgres?q=nokia+usb ... 9,r:2,s:80

köszi előre is :)
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: Todo »

metallica07 írta:Nekem az a gondom, hogy nagyon lassú a telóm!! Nokia E65 telefonom van, és olvastam, hogy egy kicsit lassabb a telefon (nem tudom hogy így van-e vagy csak kitaláció), de annyira lassú, hogy az 1GB-os memokártyánál lefagy, ki se lehet kapcsolni akkor. És a lassúságot megoldaná egy szoftverfrissítés??
Ja és még annyi, hogy nincsen USB kábelem, és az kell ugye a szoftverfrissítéshez...nem lehet máshogy frissíteni itthon? És üzletbe mennyibe kerül egy szoftverfrissítés?? Olcsóbb ha veszek egy USB kábelt? Milyen árba vannak? Ilyen kábel kellene: http://www.google.hu/imgres?q=nokia+usb ... 9,r:2,s:80

köszi előre is :)
Lehet, hogy megoldaná a problémádat egy szoftverfrissítés, főleg ha a most a telcsin lévőnél már van frissebb! Telcsin is lehet frissíteni (ha van már újabb hozzá)
a *#0000#,>opciók> frissítések ellenőrzése! De a PC-vel történő frissítés szerintem jobb! Ha hosszabb távra akarod még megtartani a telcsit akkor érdemesebb kábelt venni hozzá, utángyártottat 2000-2500 forintért kapsz!
metallica07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-12-27 kedd 11:24:51
Készüléktípus: Nokia E65
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: metallica07 »

köszi :D
gyula2
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2009-02-22 vas. 11:18:52
Készüléktípus: C7
Tartózkodási hely: VAC
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: gyula2 »

Segítsetek légyszi!
Flashelés közben megállt a frissítés, onnantól kezdve nem tudok mit kezdeni vele még halott módban sem, viszont a számítógép sem ismeri fel a készüléket. Mit lehet ilyenkor még csinálni?
metallica07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-12-27 kedd 11:24:51
Készüléktípus: Nokia E65
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: metallica07 »

Most meg az a gondom, hogy újratettem a szoftvert, gyorsabb lett a teló, de most meg amikor témát telepítenék, akkor azt írja ki, hogy tanúsítványhiba....nem vágom most mi baj lehet?? SZOFTVERVERZIÓ: 4.0633.74.00 (04-09-08 RM-208 Nokia E65)
Nokia Software Updater-rel pakoltam rá az új szoftvert ( vagyis újratelepítettem). Mi lehet a baj???
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: potter55 »

metallica07 írta:Most meg az a gondom, hogy újratettem a szoftvert, gyorsabb lett a teló, de most meg amikor témát telepítenék, akkor azt írja ki, hogy tanúsítványhiba....nem vágom most mi baj lehet?? SZOFTVERVERZIÓ: 4.0633.74.00 (04-09-08 RM-208 Nokia E65)
Nokia Software Updater-rel pakoltam rá az új szoftvert ( vagyis újratelepítettem). Mi lehet a baj???
Gondolom használtan vetted?
Ha igen, akkor szerintem frissítés közben eltűnt róla a hack (ezzel lehet kikerülni a szignózást, ami miatt kiírja a tanúsítványhibát).
Az aláírásomban van egy módszer. Azt próbáld ki.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
metallica07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-12-27 kedd 11:24:51
Készüléktípus: Nokia E65
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: metallica07 »

Köszi szépen, de már közben megoldottam az előző problémát!! xD
De viszont annyit még szeretnék, hogy a Nokia Software Updater 100%, hogy tudja melyik a legfrissebb verzió?? Mert azt írta hogy a legfrissebb volt benne, de újratettem, egy kicsit gyorsabbnak tűnik, de majd kiderül, ha belerakok egy memokártyát!! Mert a verzióm az, amit az előzőben leírtam!!????
metallica07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-12-27 kedd 11:24:51
Készüléktípus: Nokia E65
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia E65

Hozzászólás Szerző: metallica07 »

Hogyan lehet kikapcsolni a telón a billentyűzet hangját?? (néma legyen,ne pittyegjen!!)?
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “E-széria”