Nokia E71

Kizárólag Nokia E-szériával foglalkozó témák
madhat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-03-16 hétf. 15:25:52
Készüléktípus: E61 3.0633.09.04 AFH
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: madhat »

Köszönöm szépen! Meg a múltkori segítséget is, csak azt akkor elfelejtettem... :) Leköt a technika, 6310i-ről váltottam, vissza kell szokni.
NOKIA E61 3.0633.09.04 20-11-06 RM-89 All Files Hack 0529664 Product Code
Wessex
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 22:20:08
Készüléktípus: E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Wessex »

Udv mindenkinek,

Szoba kerult mar parszor, de senki nem valaszolta meg meg sajnos, esetleg tudja valaki, hogy ezzel a 2 ms -es turelmi idovel beerkezo hivaskor mit lehet kezdeni? Persze nem letkerdes, de zavaro, hogy mindig emlekeztetnem kell magam hogy ne kezdjek el azonnal beszelni :)

500 -as van rajta.

W
Avatar
otti04
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-12-16 szer. 16:18:01
Készüléktípus: Nokia E71
Tartózkodási hely: Somogy megye
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: otti04 »

Szia!
Nekem annak idején azt mondták, hogy ez a 300-as szoftver miatt van, de frissítés után az 500-assal is ugyanaz sajnos.
Engem is érdekelne, ha van valami megoldás. Szerintem azért ez elég nagy hiba. Egy ilyen telefonnál nem biztos, h várni kellene míg beleszólhat az ember.
zn135399
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 09:35:20
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 3
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: zn135399 »

Én mindig felraktam a legfrissebb soft-ot, de hívások során nem nagyon tapasztaltam javulást. Nagyon szerettem a telefont, sok Nokia-m volt. Most az E71 mellett használok egy Samsung Galaxy-t, de inkább nem írom le a különbséget (nem pozitív a Nokiára). 2 hét szünet után akartam 1. telefonálni a Nokiával és nem sok kellett hogy eldobjam. Pl. Ha hív valaki és leteszem (nekem olcsóbb visszahívni) vissza hívom ez kb 5-10 másodperc jó esetben. Ez szerintem a sotware-nek a hibája. A sajtóból is az jön le a symbian-nak befellegzett.
Samsung Galaxy Note 3
simcax
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2009-11-29 vas. 13:53:06
Készüléktípus: E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: simcax »

Úr.isten. 5 másodperc!
ferzoo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 20:00:11
Készüléktípus: E71 grey
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: ferzoo »

Nem hinném hogy a Nokiának, vagy a Symbiannak befellegzett volna, söt.
Most jön el az ideje, hiszen a sok új érintőképernyős androidos csoda, 80-100ft.ért, máris lenyomta az árukat, igy pl. E71-et 28-30ezerért jó állapotút, hibátlant lehet venni.
Nem mindenkinek van akkora igénye hogy 5mp.kamera, meg filmeket nézünk a vonaton a buszon, vagy az utcán a metróban netezzünk villámgyorsan.
Mellesleg nekem a második E71-es vált be, igaz Angliából hozták, karcmentesen minden cucc van hozzá, és még sosem fagyott le.
Pedig van amikor 2alkalmazást használok egyszerre, és még egy 3-ik is nyitva marad.
Szóval az első az Pannon volt, elég lassú akadozott a böngészője, netrádiónál lefagyott amikor másik állomást töltött be, vagy mikor a gépre küldtem.
Valószínűleg szoftverhibás lehetett.
A mostani nagyon gyors a Vodánál vagyok, egyből rááll a 3G re, és ha videot, nagyobb oldalt nyitok meg ugrik a 3,5G HSDPA hálóra, ilyenkor 1Mbit/s-1,6Mbit re ugrik a sebesség.
A gáton is kipróbáltam már a várostól toronytól messze, 6-7km.re is van 3G lefedettség, a net e-mail tökéletes, igaz a telon már lassúbb a net mint a P4es gépen.
De arra nagyon jó hogy híreket időjárást pl.radarképet megnézzem, ne ázzak meg ha nem muszáj.
Akinek ez nem elég vegyen egy laptopot és cipelje a nagy táskában, és legyen boldog az 1600MHz, 2,2GHz-es procival, +a 250GB. vinyóval amit kis se tud használni.
ferzoo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 20:00:11
Készüléktípus: E71 grey
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: ferzoo »

Ami kimaradt, nagyon jó felbontású macro képeket tud csinálni, a megfelelő beállításban, alkatrészeket igazolványt hivatalos papírokat fotóztam majd, küldtem be e-mailben, és hihetetlen de elfogadták.
A 2GB micro Sd-t viszi, de gond nélkül olvassa be a 4GB-os Micro Sd-Hc is, persze ha van rajta 1.5-2GB, fájl tartalom várni kell 1-2mp.et, míg +nyitja beolvassa az adott dokumentet videót.
Ez nem olyan nagy probléma, meg lehet szokni.
Végül az akkuja eredeti kb,2éves, 6h-6h30percet bír net kapcsolatnál, Wlannal sincs gond, telefonáláskor 5/1/2h, tutira megvan.
A mostani telok nem bírnak ennyit, hiába a nagy kijelző az 1200mA es akkupack, nem mindig előny.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: Limahl »

ferzoo írta:Ami kimaradt, nagyon jó felbontású macro képeket tud csinálni, a megfelelő beállításban, alkatrészeket igazolványt hivatalos papírokat fotóztam majd, küldtem be e-mailben, és hihetetlen de elfogadták.
A 2GB micro Sd-t viszi, de gond nélkül olvassa be a 4GB-os Micro Sd-Hc is, persze ha van rajta 1.5-2GB, fájl tartalom várni kell 1-2mp.et, míg +nyitja beolvassa az adott dokumentet videót.
Ez nem olyan nagy probléma, meg lehet szokni.
Végül az akkuja eredeti kb,2éves, 6h-6h30percet bír net kapcsolatnál, Wlannal sincs gond, telefonáláskor 5/1/2h, tutira megvan.
A mostani telok nem bírnak ennyit, hiába a nagy kijelző az 1200mA es akkupack, nem mindig előny.

Hát ha neked jo használd egészséggel
Samsung galaxy s7 edge
F40
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-03-17 csüt. 08:42:23
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: F40 »

Kedves Mindenki!

Nokia E71-es telefonom van, melyet 2009. februárjában újonnan vásároltam, így egy hónapja lejárt a garanciája.

A múlt héten kezdett el vacakolni a készülék. Először beszélgetés közben kikapcsolt, majd többszöri próbálkozásra sem sikerült bekapcsolnom: a bekapcsoló gomb működött, eljutott a készülék a kezdő lapig, de amikor megnyomtam bármelyik gombot, akkor egyből kikapcsolt. Ezt követően rátettem a töltőre és utána rendesen működött.

Ekkor azt gondoltam, hogy az akkumulátor a hibás. Feltötöttem teljesen, majd MP3-as zenéket hallgattam kihangosítva órákon keresztül és a készülék minden gond nélkül működött. Ezt követően 4-5 napig semmi gondom nem volt vele.

Tegnap előtt viszont ismét megbolondult a készülék, a fentihez hasonló hibákat kezdett el produkálni. Tegnap végigfuttattam egy szofverfrissítést (ami rendben végig is ment), de ma már nem is tudom használni a készüléket. Hiába van töltőn, így sem tudom bekapcsolni. A bekapcsolást követően ha megnyomok egy gombot, azonnal kikapcsol a telefon.

Találkoztatok-e már Ti is a fentiekhez hasonló hibával? Mi lehet a megoldás?

Köszönettel,

F40
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia E71

Hozzászólás Szerző: potter55 »

F40 írta:Kedves Mindenki!

Nokia E71-es telefonom van, melyet 2009. februárjában újonnan vásároltam, így egy hónapja lejárt a garanciája.

A múlt héten kezdett el vacakolni a készülék. Először beszélgetés közben kikapcsolt, majd többszöri próbálkozásra sem sikerült bekapcsolnom: a bekapcsoló gomb működött, eljutott a készülék a kezdő lapig, de amikor megnyomtam bármelyik gombot, akkor egyből kikapcsolt. Ezt követően rátettem a töltőre és utána rendesen működött.

Ekkor azt gondoltam, hogy az akkumulátor a hibás. Feltötöttem teljesen, majd MP3-as zenéket hallgattam kihangosítva órákon keresztül és a készülék minden gond nélkül működött. Ezt követően 4-5 napig semmi gondom nem volt vele.

Tegnap előtt viszont ismét megbolondult a készülék, a fentihez hasonló hibákat kezdett el produkálni. Tegnap végigfuttattam egy szofverfrissítést (ami rendben végig is ment), de ma már nem is tudom használni a készüléket. Hiába van töltőn, így sem tudom bekapcsolni. A bekapcsolást követően ha megnyomok egy gombot, azonnal kikapcsol a telefon.

Találkoztatok-e már Ti is a fentiekhez hasonló hibával? Mi lehet a megoldás?

Köszönettel,

F40
Valami nagyon bekavart neki. Le kéne formázni a kártyát és utána a telefont is. Utána már jónak kell lennie. Elvileg már van biztonsági mentésed (szoftverfrissítés előtt lehet csináltál), mert minden törlődik a telefonról.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “E-széria”