Nokia N93

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Algieba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 20:36:02
Készüléktípus: Nokia 7650 Vodafone 845
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: Algieba »

Sziasztok!

Filmnézés után nem áll vissza a fektetett kijelző kép állóra! Már újraindítottam a telefont 7370-nel, leformáztam a memóriakártyát is, de ezek ellenére bekapcsolás után fekvőre fordul a kép.

Mi romlott el a telefonban? Hogyan fordíthatom vissza a képet? Ez így nagyon zavaró. Sőt, ha elforgatom a fedlapot a kamera használata miatt, nem kapcsol fel a kereső kép! Marad fixen fekve a kijelző képe, és nem indítja el a fő kamerát. Fotózni sem hajlandó. :shock:
Mobilmániás vagyok. :-)
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: plunk »

Algieba írta:Sziasztok!

Filmnézés után nem áll vissza a fektetett kijelző kép állóra! Már újraindítottam a telefont 7370-nel, leformáztam a memóriakártyát is, de ezek ellenére bekapcsolás után fekvőre fordul a kép.

Mi romlott el a telefonban? Hogyan fordíthatom vissza a képet? Ez így nagyon zavaró. Sőt, ha elforgatom a fedlapot a kamera használata miatt, nem kapcsol fel a kereső kép! Marad fixen fekve a kijelző képe, és nem indítja el a fő kamerát. Fotózni sem hajlandó. :shock:
Amelyik programmal nézted a filmet azzal nem tudod viszafordítattni? Esetleg ha "i" típusról van szó nem lehet a gyorsulásérzékelő beállításoknál valamit állítani hogy jó legyen? Legextrémebb megoldás (már ha egyáltalán működik) a RoteteMe progival forgasd vissza a képet. :hmm2:
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Avatar
Algieba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 20:36:02
Készüléktípus: Nokia 7650 Vodafone 845
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: Algieba »

Szia!
Reggel spontán visszafordult, de közel sem biztos, hogy nem fog ismét megbolondulni. :weird: Ebből csak azért is szerviz lesz, biztos, ami biztos.
Mobilmániás vagyok. :-)
occsebogyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-04-11 vas. 21:57:52
Készüléktípus: n93
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: occsebogyo »

Mit lehet kezdeni azzal az N93-al amin homályos képeket készít? Mi lehet a baj, érdemes vele foglalkozni?
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: Segal »

occsebogyo írta:Mit lehet kezdeni azzal az N93-al amin homályos képeket készít? Mi lehet a baj, érdemes vele foglalkozni?
Vagy szoftveres a gond vagy hardveres. Elősször formázd le a telefont ha utánna sem jó akkor hardveres a gond ami nem feltétlen olcsó mulatság döntsd el megéri e.
occsebogyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-04-11 vas. 21:57:52
Készüléktípus: n93
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: occsebogyo »

Kb. mennyibe kerülhet ha nem szoftveres probléma? Sűrűn előfordul ez a típussal? Sokat olvastam róla, hogy amúgyis homályos képeket csinál. Ez mennyire igaz?
B92B
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 19:22:16
Készüléktípus: X6 N93
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: B92B »

Hali!

Szeretném az sms-eimet lementeni az N93asomról. Az usb kimenet nem mükszik, így ha jól tudom az egyetlen módszer a private mappa lementése a memóriakártyámra(azt tudom olvasni). Ezzel az a gond, hogy nem látom, azaz látom csak nem enged be, pedig fel van törve a telefonom.
Nem tudja valaki esetleg hogy miket mondjak a telefonnak hogy beengedjen a private mappájába?

Vagy bármi más megoldás....
:roll:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: potter55 »

B92B írta:Hali!

Szeretném az sms-eimet lementeni az N93asomról. Az usb kimenet nem mükszik, így ha jól tudom az egyetlen módszer a private mappa lementése a memóriakártyámra(azt tudom olvasni). Ezzel az a gond, hogy nem látom, azaz látom csak nem enged be, pedig fel van törve a telefonom.
Nem tudja valaki esetleg hogy miket mondjak a telefonnak hogy beengedjen a private mappájába?

Vagy bármi más megoldás....
:roll:
Mivel csináltad a hacket? Ha HelloCarbide módszerrel akkor a CapsOFF-fal tudod bekapcsolni a hacket. Ha HelloOX-szel akkor a ROMPatcher-ben az open4all-t kell aktiválni.
Vagy próbáld ki ezt vagy ezt a programot.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
B92B
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 19:22:16
Készüléktípus: X6 N93
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: B92B »

:o

Hálám üldözni fog örökké:) ! Köszönöm!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”